® E-bay - тема 36

  • 35 218
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 524
Ох, колко познато Мирама. Всеки път преди рожденният му ден, или друг празник,поне 2 месеца преди това започвам да го мисля. ooooh!


Моят има имен ден този месец и още лятото му поръчах едно кожено яке, е не е истина колко пъти до сега се изкушавам да му го дам, ама ще удържа до Димитровден!

А, дръж, дръж....))) И аз хич не мога да търпя и да крия подаръци...))))

# 691
# 692
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
А ако някой го има може ли да сподели дали може да се натовари повече от едни детски килограми, тоест аз да се кача да го карам  Mr. Green ,  че е по забавно от велото  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 85
Здравейте, искам да попитам има ли срок за отваряне на диспут в e bay.През юни месец си купих едно червило и все още не съм го получила.При всяко мое запитван към продавача получавах отговор, че ще ми бъде изпратено на другия ден и така до ..........
Сумата не е голяма ама ме хвана яд

# 694
  • Мнения: 22 524
gold laydi, не видях да пише до какви кг може да се ползва, пише само че е подходящо за деца от 3-6години.

Kramag, има, да, мисля 45дни, след това не можеш.

# 695
  • Мнения: 4 435
Да, 45 дни е срока за пускане на диспут. Peace


Аз днес пак пусках. Mr. Green
А вчера спечелих един и вече паричките ми са върнати. Mr. Green

# 696
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
gold laydi, не видях да пише до какви кг може да се ползва, пише само че е подходящо за деца от 3-6години.

Kramag, има, да, мисля 45дни, след това не можеш.
Благодаря за отговора   bouquet , но тази граница отдавна съм я минала вече  Joy  Joy ,

# 697
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Здравейте на всички.Виждам че тук хора които са доста напред с материала.Искам да питам колко може да е най-голямото забавяне на пратки от UK и трябва ли винаги да са Signed for за да съм сигурна че ще пристигнат.Сега да обясня:Пазарувам от Ebay от около месец.За това време имам 5 пратки които още не са пристигнали,като първата е платена 6.09,а последната на 17.09.Досега си мислех че са откраднати в пощата,но колкото повече чета,толкова повече нараства надеждата че може да са забавени.Ще съм благодарна на всякакви отговори Simple Smile

# 698
  • Мнения: 4 435
Хм, много странен казус.
Не е нужно да са Signed for , поне аз не съм имала проблем, ако не са.
Ти писала ли си на продавачите? От един месец да не са ти дошли. Толкова не са ми се бавили никога от Англия. Правилен адрес ли си дала? Проверявала ли си пощата, че понякога изчезват известията?

# 699
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
За този месец имам 23 други които дойдоха.А в пощата работи моя съседка така че вече всички ме познават.Всички са платени през Paypal,така че са с един и същи адрес.Писах им всичките казаха че са ги пратили.Повечето дойдоха за 3-4 дни.Не знам вече какво да направя,че общата сума е над 100лв

# 700
  • Мнения: 4 435
Тогава не знам какво да ти кажа, освен да си следиш 45 дневният срок за пускане на диспут, и да си пуснеш диспути. Няма логика да се бави нещо от там 1 месец. Стачките са им по 2-3 дни, после работят.

# 701
  • София
  • Мнения: 4 051
... mimeime, ами има си правила, които трябва и да се прочетат. Не може да се откажеш от надваване в търг, освен ако няма повече от 24часа до края на търга. А и тази опция също трябва да се ползва внимателно. Друг вариант е да пишеш на продавача и да се разберете. ...
За моя радост, остават повече от 24 часа до края на търга.
Тук е мястото да изразя огромната си благодарност към Рапунцел, която ми обясни стъпка, по стъпка как да изляза от тази сконфузна ситуация.        
  bouquet  bouquet  bouquet Радвам се, че има хора като теб Рапунцел, благодаря ти много!

п.с. Свързах се и с продавача, за да му се извиня и обясня проблема.

# 702
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Благодаря за отговора.По принцип това им е оправданието-стачките.Просто някои от нещата стават много скъпи с пощенските и Signed for което е 3.70 лири.Та за това питах Hug

# 703
  • Мнения: X
Момичета, харесала съм едни боти на MORGAN, как са като качество, дали да рискувам или да търся нещо друго  . Ето за тези става въпрос http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3702690 … X:IT#ht_721wt_754
Модерни ли са все още тези остри върхове или не?

# 704
  • Мнения: 259
Благодаря за отговора.По принцип това им е оправданието-стачките.Просто някои от нещата стават много скъпи с пощенските и Signed for което е 3.70 лири.Та за това питах Hug

също има и значение колко дни след плащането шипва продавача...а стачката доколкото помня беше 17-19.09.
Аз имам яке платено на 9.09 но чак на 12 ми писа че го е пратил и тия дни се надявам да дойде
а 1 комплект на бебо за 4дни дойде

Общи условия

Активация на акаунт