® E-bay - тема 36

  • 35 214
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Аз имам 3 продажби в ибей. Абсолютно нищо сложно няма нито в пускането на обявите, нито после при плащане... Но на мен ми е притеснено докато хората си получат нещата защото знаем, че нашите пощи нито следят пратки нито плащат обезщетения. Отдъхнах си преди няколко дни като видях, че двамата ми купувачи са ми сложили положителни оценки. Simple Smile

# 706
  • Сливен
  • Мнения: 457
hahaha rotfImbo  Сега се чудя дали да не направя един подарък на мъжо.  smile3532   Да не ям бой после.  smile3512

 Момичета, помня накой от вас поръчал това: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=10&e=smartcyclelanding   Заслужава ли? И как да купя, като всичките трябва да се вземат от място  newsm78


аз го поръчах за детето чрез  Е. до Сливен,на опция купи веднага,с доставка до адрес
http://stamimar.snimka.bg/other/ebay.347299.12603035

# 707
  • Мнения: 657
Flash*, да, права си за нашите пощи. ooooh! А всъщност интересно ми е на търг ли си пускаш нещата или за директна продажба, и успяваш ли да ги продадеш на приемлива цена, като се има впредвид, че доставката от тук до Англия не е никак евтина?...

dani78, при мен пристигнаха неща, които съм купила преди 3-4 дена, а други, закупени по-отдавна пристигнаха след тези. Според мен зависи кога е пуснат пакета и с каква поръчка, понеже някои пращат Airmail, други Standart и т.н. И нашите тука като ги забавят два дена в пощата... На мен досега не ми се е случвало да не ми пристигне пратка. Дано и твоите се появят скоро! Peace

# 708
  • Мнения: 1 140
Очевидно има някакво забавяне на пакети от Англия от около средата на септември. Аз също чакам един, който платих на 11, даже и диспут отворих, но после прочетох, че и други чакат от близки дати и сега се чудя дали да го ескалирам, за да ми върнат парите или да изчакам още малко  newsm78
Не знам това приспособление отпред дали е разтегателно, че моят мъж както е надарен  Wink , да не вземе да му стиска и придърпва  Joy
 

# 709
  • София
  • Мнения: 4 035
Очевидно има някакво забавяне на пакети от Англия от около средата на септември. Аз също чакам един, който платих на 11, даже и диспут отворих, но после прочетох, че и други чакат от близки дати и сега се чудя дали да го ескалирам, за да ми върнат парите или да изчакам още малко  newsm78
Не знам това приспособление отпред дали е разтегателно, че моят мъж както е надарен  Wink , да не вземе да му стиска и придърпва  Joy
 


еееех, Пепи, каква си палавница! Специално пише, че ако искаш екстеншъна да е по-голям да пишеш на продавача, така че дерзай, не лишавай човека! Laughing

# 710
  • Мнения: 22 523
pepi7096, хахахаха, Пепи, да вземеш сега да напишеш и колко е надарен....))))))  Joy

За продаването, аз съм пускала неща за продажба, но нищо не са купували. Бях пуснала 2официални рокли на твърда цена, но явно беше височка. )
Иначе съм продавала едни сенки, то беше голям майтап, писах тук одисеята. Бях си купила от ибей (американския), но сгреших цвета, и се побърках защото бяха бая скъпи и в БГ абсурд да ги продада. Намерих една мацка, която има цвета който аз исках. Писах и да си ги разменим и жената предложи да пусна и моите за продажба.
Така аз купих нейните, а тя моите. ))))
Изпращането ми излезе към 8лв, с код за проследяване. Но все пак бяха около 100гр. )

# 711
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Мимченце  аз съм продавала само обувки, шипинг сложих 7 лири-толкова и ми струваше. Продадох ги за толкова за колкото ги бях купила, едните на по-добра цена, другите не толкова но е по-добре отколкото да стоят в гардероба. И е по-спокойно отколкото в продавалника...не те тормозят през два часа да мериш с метъра и да се обясняваш до припадък. С две думи - печалба няма но излязох на нулата. Rolling Eyes Simple Smile

# 712
  • Мнения: 1 140
Ей, аз там за надареността едно емотиконче с намигване съм сложила  Laughing Ама туй щото се уплаших, да не ми вземете мъжа. Най ме е страх от Дуранго, щото преди време имаше съмнение, че е жената на Орешарски. (Тогава много пазаруваше, точно като жена на финансов министър. А откакто се смени правителството, никакъв го няма  Grinning)

А сега сериозно за продаването в ибей. И аз от известно време се каня, но ме възпират точно
български пощи. Преди два месеца пращах един пакет до Ла Редут, връщах им едни дефектни сандали. Връщането ми излезе 15 лв. препоръчано, но така и не стигнаха до Франция. Пуснах преди месец молба за проследяване, още няма резултат. Междувременно Ларедутци ми върнаха парите на доверие, защото им казах, че съм го изпратила. Но ако не съм го изпратила на тях, а на някой клиент, то тогава щях да съм без стока и с - 15 лв. 
П.П. А бар кодовете, дето ги лепят изобщо нищо не показват, само че е сложено в някакъв чувал. Ама оттук нататък къде е чувала, не е ясно. Само тази от аватара ми може да знае.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Да, така е за съжаление. Аз явно имах късмета на начинаещия...пакетите пристигнаха и в Испания и в Германия и в Англия. Бях питала в пощата ако имам проблеми какво да правя...и на мен ми казаха, че се подава молба и че няма срокове в рамките на които да се работи по нея...въобще е обречена работа. Та всичко е на риск.

# 714
  • Мнения: 259
А в някоя куриерска фирма питали ли сте?
Там знаете ли как е? Че и аз се каня да пущам някои неща...

# 715
  • Мнения: 1 650
Ей, аз там за надареността едно емотиконче с намигване съм сложила  Laughing Ама туй щото се уплаших, да не ми вземете мъжа. Най ме е страх от Дуранго, щото преди време имаше съмнение, че е жената на Орешарски. (Тогава много пазаруваше, точно като жена на финансов министър. А откакто се смени правителството, никакъв го няма  Grinning)

Ended (last 60 days)
Won   53
Amount   $4,236.58
Статистиката ми за последните 60 дни... май верно съм се кротнал
но сезона ще почне средата на ноември ... 2 месеца доставка от USA и ще е тук точно като падне акциза
 Joy
Но на последък съм от редовни продавачи т.е. не минава през ебей, пиша майл какво искам и ми го пращат

П.П. понеже съм скромен няма да коментирам чоропогащниците

# 716
  • Мнения: 6 444
Durango сменя съпруга според правителството.Не го мислете него  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 1 650
мен нещо не ме кефи UK или понеже не ми се разправя с дрехи .. карам си се кротко с някакви шваби с лелите от USA нема проблеми

# 718
  • Мнения: 1 140
И какво купуваш от лелите американки?

# 719
  • Мнения: 5 790
И какво купуваш от лелите американки?

Чорапогащници малък размер.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт