Женски номера

  • 23 026
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Подарък или внимание изпросени с номер не биха ме задоволили, така че не ползвам този тип номера.
Но пък обичам да се правя на невинна, наивна и нищо не разбираща понякога за постигане на лични цели.

# 16
  • Мнения: 2 199
Страхотна тема.
Ако искам нещо значително го изчаквам докато реши да се види с един негов познат, та мъжа ми си мисли, че ас тос човек не мога да го понасям, а той само ми е  скучен и затова не си правя труда да общувам с него, та почне ли моят да манка, че тос ще идва аз с досада казвам добре и нанасям удара т.е. важното за мен нещо.

# 17
  • Мнения: 389
След много години семеен живот разбрах , че на мъж цени за дрехи , бижута , обувки и др
не се казват .Напротив намаляваш и изтъкваш останалите жени какви суми за дрехи пръскат.
Пред него си купувам само евтинджоси и след това и да му кажат,
 че дрехите ти струват и 200 лева няма да повярва  Joy Joy
Обаче трябват железни нерви

# 18
  • Мнения: 1 889
Темата е наистина ценна особено за такива като мен дето никакви номера не знаят ! Дано оттук малко акъл да прихвана  Wink

# 19
  • Мнения: 494
Чакай и аз да се запиша .Може да науча нещо ново! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 55
Аз по - голям номер от неприлагането на никакви номера, не знам. Ествеността е най - силното оръжие. Тогава всичко идва без да си го искал... Sunglasses Не че се хваля, но съм доста добра.Laughing

# 21
  • Мнения: 1 242
Имам си аз една учителка. Всяка среща за мен е от полза.
Мотаме се из един търговски център, по днешному мол. Жената се впечатлява от бутиков бански с парео. Освен нея никой не би го разпознал като такъв.
Вечерта мъжете си пийват порядъчно. Тя прави сцена на мъжа си, която завършва с думите: "Утре ще си платиш!"
Ставайки сутринта скандалът продължава, тя грабва портфейла му, вади кредитната карта и му казва: "Всичките ти парички ще изхарча!" Вратата се затръшва.
Искам-не искам съм въвлечена и аз. По-скоро съм повлечена към бутика.
Мъжът ми препотен, но вярващ в моята скромност, успокоява нейния, че няма да изхарчим всичко.
Купихме прескъпия бански с парчето тюл, пихме по едно кафе и се прибрахме.
Какво по-добро от такъв синхрон - мъжът да е доволен от шопинга на жената. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 682
Пощадете горките мъже! Grinning
Какво ли  не би направил един мъж, за да си спести скандали вкъщи?
На мен не би ми било хубаво, ако си прося подаръци.По-сладко е да е с желание, пък и така ще имате повод да благодарите, както подобава за подаръка.Двойно доволен мъж, двойно по-големи подаръци и по-начесто, ако ме разбирате Wink Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ох, добре, че не съм мъж.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 593
Не ми се налага да си прося подаръци. Когато мъжът ми е доволен, е склонен да ми угоди за всичко (а той в повечето случаи е). Друг е въпросът, че аз няма да поискам нещо, което може да натовари семейния бюджет.

Преди да го срещна съм прилагала номера на други, но с този мъж няма нужда да играя игрички и именно това най-много харесвам в брака си.

# 25
  • Мнения: 4 291
Beba81, то тука не става въпрос за подаръци, а за нужди! А аз винаги съм крайнонуждаеща се!
Номерата не са за ежедневно ползване, а когато си прекалил, но пък си видяла обувките на живота ти!

# 26
  • Мнения: 2 257
Eх, още една илюзия моя се разби на пух и прах! Мислех, че форумки с префинен ник на френска богиня, просто поглеждат партньора си и благата вкупом валят, а то - пак тежък умствен, че и физически! труд. Съчувствам ти, мила! Heart Eyes

Страхотна темичка! Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 12 687
Лъжа, ама в обратна посока. Мъжът малко сноб си пада, а аз съм си прост човек - току си харесам нещо евтинко. Ако му кажа цената - как можа такъв боклук да си купиш, но ако я повдигна - да, хубаво е.

# 28
  • Мнения: 5 370
Аз лично бих се почувствала някак си...унизена, не знам. newsm78
Не мога да ги въртя такива.
А и кредитна карта си имам....ерго, няма да ми се получи. Laughing
Ноооо, не е лошо да почете човек.

# 29
  • Мнения: 35
От женските номера най- обичам 80 D  Joy

Общи условия

Активация на акаунт