Искате ли да се обединим?

  • 55 960
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 713
Ха, така Дидка те "издаде", Холи, и аз побързах да цопна в януарската тема. Какво виждат очите ми...разни познати муцуни и те бременни, някои с 4-то. Simple Smile Браво, момичета! Много ви се радвам!

# 106
  • Мнения: 2 255
леле-мале 4-то  #Crazy къде ..кой ..е тази смелчага  newsm44 аз Джу /Холи/ я признах отвсякъде с 3-тия корем  thumbsup...а то и по-щури имало  newsm78 браво бе момичета страхотни сте   bouquet  аз само като си помисля за 3-то и сигурно пак мъжко и очите ми  #Shocked
луда съм по синовете си и от тях също   Mr. Green ...ама да ви кажа 4-ти мъж в къщи би ме докарал до  smile3511 вероятно  Joy

# 107
  • Мнения: 5 713
Влез най-добре в темата да видиш.  Wink
Иначе ние също искаме още 2. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 5 252
*2K* , напълно те разбирам, но при мен надделява желанието за 3-то, въпреки, че по всяка вероятност панделки ще връзвам на внучките  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 990
Браво на майките с трето и четвърто коремче Simple Smile И аз искам още поне едничко, даже момче да е пак по ще ми е добре  Mr. Green

# 110
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се присъединявам към искащите трето, поне при нас е - каквото дойде, но, като че ли, ми се иска още едно момиченце. Party

# 111
  • Мнения: 5 713
но при мен надделява желанието за 3-то, въпреки, че по всяка вероятност панделки ще връзвам на внучките  Mr. Green
Казвах ти аз. Simple Smile Все пак ще стискам палци за момиче, тайничко.  Wink

# 112
  • Мнения: 959
Здравейте момичета!   bouquet

Аз съм от януарската тема, и в интерес на истината не съм от редовно списващите ( то май почти и никой не пише, де ... )  Simple Smile ... все пак да взема да се запиша тук ...  Crazy
Синът ми е Денис и е роден на 06.01.2004г.
На училище ще тръгне 2011г. ... зъби всички на лице - за сега белег, за започващи клатещи зъби няма ...


# 113
  • Мнения: 112
На Митето снощи му падна първото зъбче! Сам си го извади и ми го донесе! Не вярвах,че толкова ще се развълнувам newsm44
Даже каза,че трябва да спи с него през нощта и го сложихме под възглавницата. Наченки на нов зъб за сега няма.

# 114
  • Мнения: 1 283
 Joy разконспирирана съм.
Дид, радвам се да те видя тук. Как са сладурите, а ти? Hug Аз съм добре, като изключим че ми тежи вече и крачетата ми се подбиват,а и кръста доста ме боли. Crazy

Аз също много исках 3-то но да си призная доста се уплаших като разбрах. Rolling Eyes А мъжа ми много се зарадва Crazy Майка тогава беше тук и нейната реакция хич не беше радостна. Уплаши се жената как ще се справям с къща, 3 деца, работа и учене. ooooh! Но да сем живи и здрави само, другото е лесно.  Praynig

Вярко, ти си бойна мадама и с 3 ще се справиш още повече че децата са ти добрички и ще помагат. Hug

Радвам се да видя,че и мами в БГ са готови на 3-то. Там да се гледат 3 деца си е геройство наистина.  bouquet

Вери , аз на Мама Цо още преди това й се възхищавах как се справя с 3(тогава я засичах в тортената тема)а сега и с 4. Grinning Тя е герой от класа.

Луча, не пада ли много рано това зъбче? newsm78 Холи си разби предните зъби като беше на 11 мес и на 2г получи абцес и единия й го извадиха а другия промбираха. Сега леко се поклаща и понякога я наболява като го удари,н овсе още изглежда здрав, което ми напомня че трябва да я заведа на зъбар да я прегледа. Tired

До скоро мамчета и лека седмица на всички. Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 3 379
Аз също се присъединявам към майките, които искат трето Simple Smile, но ако пак е момче, ще лудна вече... Но засега пасуваме, нямаме място за трето, първо трябва този въпрос да решим Simple Smile

Шапка свалям на всички майки с три и повече деца!

# 116
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Кажете от какъв спорт се вълнуват наборчетата? При нашата щерка остана само плуването. И към момента и най-вече за в бъдеще не ми се струва достатъчно - два пъти в седмицата по 30 минути.

# 117
  • Мнения: 3 379
За спорта, Гого ходи на плуване вече трети месец, 2 пъти седмично по 1 час. Сега иска да го запиша и на таекуондо отново в детската градина - пак два пъти седмично, но по половин час. Но тъй като смятам да го пращам и на английски, мисля, че ще са му достатъчни заниманията, дори повече от достатъчни. Иначе миналата зица беше на ски-училище и тази смятам пак да го пратя, а другото лято, като свърши английския - ще го запиша на тенис за лятото. И плуването, и тениса, и таекуондото са си по негово желание, само за английския аз съм инициатор.

# 118
  • Мнения: 5 252
Аз писах по напред в темата, че Йоан вече 4 месеца ходи на плуване, 3 пъти в седмицата. Харесва му иска да ходи на карате и на лека атлетика. Но за последните ги искат да са навършили 7 години  Rolling Eyes Мисля да го запиша на народни танци  Peace

# 119
  • Мнения: 3 379
Радина, а кога ще смогвате с четири спорта? На мен това ми е най-голямата чуденка - как ще с еоправя да го водя напред-назад по занимания, с бебе при това и какво става ако почна работа  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт