Искате ли да се обединим?

  • 55 833
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 990
Ели, няма за какво да ми благодариш толкова, за мен темата си е много полезна, защото събирам много повече мнения по въпросите, които ме вълнуват Wink Така, че всеки е добре дошъл, взаимно ще се обогатяваме с информация  Mr. Green

За тоалетната може и това да е, често се случва при децата  Peace Дори мъжа ми е същият, от работа си е идвал вкъщи  Crazy Вальо няма проблеми с това, където му се приходи и търчим, и по кафета и сладкарници сме ходили, даже и в магазини някой път питаме за тоалетна  Crazy

# 376
  • Мнения: 5 246
Изтървах ви, ще се постарая да съм по редовна  Rolling Eyes
Надявам се всички да сте здрави   bouquet

# 377
  • Мнения: 990
Вальо е на инжекции - гентамицин, след като вчера за пореден път вдигна Т, отидохме на болницата, снимка му правиха, освен че ангината не минава и начален стадий на бронхит  ooooh! И всичко това заради варицелата. Като знам, че от януари месец тази година не се беше разболявал и какъв си е здрав, направо ми се къса сърцето... А как плака с тази инжекция вчера Confused а има още 4 ... Малкия поне и него прегледаха, леко му е зачервено гърлото, нищо сериозно за сега ( не е и варицела, не че ще се размине...), на хомеопатични е, давам и витамин це.
Това е за сега...  Tired Tired Tired

# 378
  • Мнения: 1 280
  Стели, скорошно оздравяване ви желая  Hug

# 379
  • Мнения: 3 246
Steli_Meli , дано детенце бързо се оправи Peace Hug, знам колко много болят тези инжекции Sad

# 380
  • Мнения: 7 430
Стели и от мен една прегръдка и да се оправя бързичко Hug

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Стели  Hug помня от детството ми какъв ужас изживявах при всяка инжекция... Кураж Hug

# 382
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Стели, ех колко неприятно и гадно...  Sad Дано бързо овладеят положението и детенце бързо да се стабилизира.  PraynigДа го прегърнеш и от нас.  Hug
Аз да ви се оплача. Теди нали беше хремава преди няколко дни, но успяхме да овладеем положението буквално за половин ден. Е то, защото не беше от вирус, а от настинка, тъй като ходи все гола у дома. Дотук добре. Обаче диването реши, че пак може да си ходи по гащички и потник (температурата е 19 градуса в момента у дома) и естествено, сега е отново сополясала. Ей, няма оправия с това събличане... ooooh!

# 383
  • Мнения: 4 242
Вери много сте хубави! Hug

И аз къпех по време на шарка. Тая кожа омазана със секрета от пукнатите пъпки как няма да сърби и лепне  Rolling Eyes

# 384
  • Мнения: 990
Благодаря момичета  Hug Преди малко сложихме и втората инжекция, по-добре беше от вчера  Rolling Eyes Иначе поне се радвам, че добре му действат, не вдига температура, а и гласът му се пооправи  Peace

# 385
  • Мнения: 1 168
Стели, пращам ви положителна енергия! Hug

# 386
  • Мнения: 8 917
Благодаря момичета  Hug Преди малко сложихме и втората инжекция, по-добре беше от вчера  Rolling Eyes Иначе поне се радвам, че добре му действат, не вдига температура, а и гласът му се пооправи  Peace



Ще се оправи Hug АБ ще започне действието си и вече всичко ще е към по-добро. Бързо оздравяване  bouquet

# 387
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДА СЕ РАДВАТ НА ГОЛЯМ КЪСМЕТ!


Ние днес купихме на Теди апрески за зимата. Та в тази връзка имам един въпрос. Какъв номер обувки носят вашите деца? Че ми се стори нещо много голям кракът на Теди.  Thinking Купихме й номер 30 и имаше точно едно пръстче свободно пространство.

# 388
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Зависи от обувката - 30 или 31. Днес мерихме ботуши - 31 номер му ставаха.

# 389
  • до морето
  • Мнения: 2 275
31/32  Crazy сме ние

Общи условия

Активация на акаунт