Юлчетата ни добри, говорят, на срещи ходят и се учат на игри (Тема 130)

  • 22 175
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 479
Оле, пращаме ти здраве, бързо да се оправящ  Flowers Four Leaf Clover Както и на Сами и Ния, а и на Джоли да си върне бързо гласа  Praynig Кой ще ти помага за Симонка сега ? Rolling Eyes
Благодаря ти за милите думи  Hug, а на Дуци за прекрасните снимки   bouquet Ако някой не знае, от тук нататък е моето гардже  Heart Eyes

Много приятна среща беше  Grinning Жалко, че със сватята пак не можахме да се засечем. А Анна, както винаги, беше нагласена като кукла  Heart Eyes Дано днес пак успеем да се съберем  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 782
Дивачето заспа  Grinning а мама почва да се вихри в кухнята  Crazy

Белинда, той Бобо яде от нашата храна, която е съобразена с нуждите му за момента Wink е понякога пържа и панирам, но на него му готвя нещо друго. И аз съм решила да не дублирам хранене поне до 2год. Мерси за отговора   bouquet

Евридика и ние обожаваме нахут. До сега с него съм правила салати, яхния с пиле и пълнени чушки. Ти как ги правиш кюфтетата  Rolling Eyes дай рецептата ако не се пържат  Peace

Ядково мляко и аз правя, но накисвам ядките от предната вечер.

Нинче, преди да вариш тел. месо е хубаво да го задушиш с малко вода и 1-2 лъжици мазнина до побеляване  Wink Става по-крехко и се вари по-бързо. Ако искаш мога да ти дам любимата ми рецепта за приготвяне на телешко - пържолки със зеленчуци на фурна Peace

Отивам да правя тиква с мляко и нещо със зелен фасул  newsm78 обаче още не знам  какво  ooooh!

# 62
  • Мнения: 222
еййй я да оздравяват всички болни - разтройства, пукнати рамена, настинки да минават вече  Hug Praynig  bouquet
аз днес пак бях на шопинг - на малкия анцунг и спален комплект....
не знам от 2 дена по обедно време защо малчо реве така сърцераздирателно, единствено си мисля че е от зъби, няма друга причина  Tired
Нинче благодаря за комплимента за отслабването и инструкторката ми по тае бо също така казва - а, дано наистина има резултат  Praynig
снимките от Борисовата са супер - видях много щастливи майчета и засмяни юлчета  Heart Eyes
и последно да кажа, че днес се навършват 4 години от бракуването ни - черпя  beer Wine Glass Drunk няма ядене, само пиенье  Mr. Green
довечера моя ще ме води да ударим по едно мохито  Drunk 1dating

# 63
  • Мнения: 682
Маякуб, честита годишнина! Бъде много щастливи заедно!
Шада, може ли да ми пратиш рецептата за телешко на ЛС? Praynig

# 64
  • Мнения: 112
маякуб, честита годишнина   ura Весел празник и дълъг семеен живот !
Софийските юлчета наистина са много сладки!
Ето малко снимки и от нас - http://www.album.bg/lu4a/images/17829156/

# 65
  • Мнения: 682
lu4a, супер са ви снимките. На теб много ти отива по-късата прическа! Peace

# 66
  • Мнения: 2 171
Мая, честита годишнина  bouquet! Още дълги години обич и разбирателство ви пожелавам!

Разгледах всички снимки, на Луча, Маякуб, Инка (отадвна ги гледах, но все забравям да коментирам), от срещата. Страхотни са всички пораснали дечица Heart Eyes. Мая, наистина си много отслабнала. Катето и Боян хич нямаше да ги позная, толкова са големи и променени. Дони, ти също си много отслабнала Peace.

Пожелавам бързо оздравяване на всички болни деца, майки и татковци Hug. Оле, неприятна история с рамото ти Sad. Добре че таткото ти е отмяна. Почивай си и се оправяй Hug

# 67
  • Мнения: 142
Евридика, мерси за идеята за това мляко. Непременно ще забъркам на Сами. Ние имаме едни пресни лешници от вилата, а и често купувам сурови бадеми. Ще ги накисна от предната вечер както прави Шада. Само ако може да ми кажете някакво приблизително количество на ядките и водата. newsm78
Шада, никакви ЛС. Искам рецептата за телешкото тук.  Mr. Green
Оле, много неприятно с рамото. Дано бързо ти заздравее, за да можеш да си гушкаш Монката спокойно.
Астарта, какво стана с холестерола?
Всички снимки разгледах и много ги харесах. Heart Eyes
Мая, на вас честита годишнина! Мнооого любов и разбирателство ви желая!  loveuuu

# 68
  • Мнения: 2 171
Астарта, какво стана с холестерола?

Ами нищо Rolling Eyes. Оказа се, че мъжът ми е с по-висок и от моя, 3 пъти над нормата. Опитваме се да внимаваме с менюто, избягваме храните, които го повишават. Аз по идея на Олето Heart Eyes си допивам и Лецитина. Ще попазим диета няколко месеца и после пак ще се изследваме. Иначе TSH хормона ми е на долната граница, но ендокриноложката не вижда връзка с холестерола.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз гледах снимки, много хубави сте всички  Grinning Heart Eyes И дечицата и майките..
Дени, надявам се Сами да е по-добре.Павел почти седмица го държа, като 4-5 дни си беше в силна фаза, яко дрискане по 12-13 пъти на ден, почти до системи бяхме стигнали, спаси го че пиеше вода, често и по малко ..Хумана пиеше по малко 2 -3 дни, никакви оризи или солети не съм давала тогава, по препоръка на педиатъра, само лекарствата и хуманата.Не допускай да се обезводни, предлагай вода на 15 мин. или хумана с вода, повечко, дори по-рядка я прави...
Павел смуче биба само като спи на обяд и вечер.На този етап не мога да го лиша, особено вечер, още се буди нощем къде 1 път къде 3-4 пъти и като пие вода и лапне бибата заспива, Ако не я дам означава да лиша и него и себе си от сън .От 2 месеца спрях да я давам навън, в каквито и да е ситуации, само я хвърля  от количката, да върви и да смуче пък ми е супер тъпо и смешно, вече и без тва навън не спи няма за какво да  я нося.
Закусва сутрин към 8 обикновено попарка, кис мл. с бисквити, овесени ядки с АМ и круша или ябълка насъргана , банан, кус-кус и подобни.Другите яденета са от кухнята, понякога му давам данонино вместо закуската  от кухнята, че много го харесва  Laughing нали си е глезанин мамин. Laughing..Вечер пие АМ , 180-210 гр. зависи колко и дали е ял нещо преди това ..
Здравословните яденета на Евридика звучат страхотно, но нямам нито време, нито нерви да се занимавам..иначе бих хапвала с кеф подобна храна, но... Embarassed Обаче на нея шапка и свалям за старанието..

# 70
  • Мнения: 219
Оле, Веси, благодаря за съветите. Днес педи идва да го види, много е отпуснат, не спира с водата в памперсите, сега за 1 час 3 пъти, само вода пие. Като откаже да яде направо ми се плаче. Докога ли ще му стигнат силичките. Cry Не знам дали Хуманата не му засилва акането...Не знам точно хидратин ли е, но доки изписа днес нещо. Рецептата не е в мен. Пусна му и изследвания, притеснена е, че не е жизнен и че е с подут корем. Прати ни при специалист.

Маякуб, много години да се радвате на здраве, любов и уважение  bouquet

# 71
  • Мнения: 479
Честита годишнина, Мая   bouquet

Обаче на нея шапка и свалям за старанието..

И аз  Simple Smile И за хигиената и търпението, като цяло  omm

Астарта, а с кръвното как сте? Питам, защото съм чувала, че има връзка. Дано диета помогне  Praynig

Много хубаво кръщене на Лейди Ди  Simple Smile И снимките на Луча са чудесни  Sunglasses

Във връзка с храненето да ви попитам дали ви се струва подходяща днешната закуска на Катето: пасирани половин банан и половин праскова с 2 бисквити и малко мляко. Тя беше изпила преди това 100 мл., но без течност не се пасират добре плодовете. А ако й ги давам на парчета, само маже и смуче.
И чакам рецептата за телешкото  Whistling

Дени, неприятно  Confused Моля се да му мине и да не се стига до болница. Но и това е вариант, щом положението е сериозно.


# 72
  • Варна
  • Мнения: 289
Хуманата не засилва акането, ако е отпуснат по добре да му пуснат една система за няколко часа ще отидете само, но докато е време, по-добре идете до болницата ако ти се струва че е обезводнен ..Марти на Танита беше така и бяха за няколко часа само на система и веднага се е подобрила, не са оставали в болница.Аз тогава и звънях да имам адреса на центъра в който са били и знам че за кратко са били.При нас на косъм не се стигна, но по-добре да се вземат мерки ако се наложи, че малките много бързо се обезводняват.Късмет и прегръдки от мен, горе главата, ще се оправят нещата.Аз колко бях уплашена, че и самичка съвсем бях, свекито дойде на 3-тия ден бях като подлудяла да сменям памперси всеки час ...

# 73
  • Мнения: 2 070
Ще чакам Бу да се появи в скайп и ще я помоля пак да ми прати табличката, мисля, че и тук я бях пускала  Peace

# 74
  • Мнения: 222
ДеЩо не знам каква е тази табличка, но аз съм биолог и мога да ти кажа че в млякото няма въглехидрати освен ако не е на Данон и не са слагали нишесте  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт