Новите ни козметични похождения 2

  • 40 355
  • 601
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Габрово
  • Мнения: 311
И аз да се запиша  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Запис и от мене.   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 491
Искам да сваля 3 излишни килограма за около 20 дни Embarassed и се чудя какво мазило за тяло да си взема, за да не се "обзаведа" със стрии.Препоръчайте ми нещо, което да хидратира кожата и да прави кожата еластична.Бях хвърлила око на маслото на тяло с бамбук на Бетина Барти, все пак е масло и ще ми дойде добре на сухата кожа.

# 5
  • Мнения: 183
Искам да сваля 3 излишни килограма за около 20 дни Embarassed и се чудя какво мазило за тяло да си взема, за да не се "обзаведа" със стрии.Препоръчайте ми нещо, което да хидратира кожата и да прави кожата еластична.Бях хвърлила око на маслото на тяло с бамбук на Бетина Барти, все пак е масло и ще ми дойде добре на сухата кожа.

В момента го ползвам.Маслото е много хубаво и мн добре овлажнява кожата   bouquet

# 6
  • Мнения: 256
Да се запиша и аз с това

# 7
  • Мнения: 15
Последно си взех гланц на Гош,номер 107- http://www.moda.na14.pl/sklep/files/blyszczyk_tuba.jpg  и хининова вода. Peace

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 2 631
monica bellucсi, не знам защо мислиш, че за 3 кг. ще се нацепиш....

# 11
  • Мнения: 2 491
Ами от бързо сваляне и качване се получава.Имам си от пубертета и са ми като трън в очите и ме е страх да не ми се появат нови Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 152
записче, TheBlackWidow страхотно оформление!  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 5 193
 Embarassed Страхотно оформление, първо си помислих, че си си закупила всичките тези красоти и ти завидях. Mr. Green

# 14
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да се запиша и аз с това



Сподели моля те отзиви  Laughing

Траен ли е“?

Общи условия

Активация на акаунт