Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!
Миличка, мъничка Паола Heart Eyes, възстановявай се детенце мило Praynig

# 721
  • Мнения: 1 541
При тези прекрасни новини и още по- прелестни гледки на това малко съвършено и крехко човече няма да казвам Добър ден, а ще се съглася- Да, денят е повече от добър!  Grinning

evil,  Hug много за това, че ни пусна тук направо да видим прелестната Паола  Hug

eta, в голям филм са те вкарали твоите госпожици- а ся остави едната без нейно си бебе! А после ще трябва по едно до родиш и на следващите две и така докато издеяниш.....Лошо....няма да ти е лесно  Crazy  Laughing
А я виж как само ни скриха шапката с логика що в осми месец трябва да стискаме кълките още по- силно! Значи основание за тревога винаги има- да си се притеснявам на воля  Sunglasses  Crazy

Аз сега да се похваля с последното си "постижение"- вчера паднах! Не съм падала от дете, но що да не взема да се метна точно сега пък  Crossing Arms Дъщеря ми си хвърлила принцеските токчета точно до леглото ми, че и с токовете нагоре, и моята китска особа като става без да гледа стъпи върху единия, явно някакъв нерв притисна тока и краката ми просто се подгънаха. Слава богу паднах на четири крака и освен уплаха на корема ми му нямаше нищо, но аз сега куцам, стъпалото ми и надуто и синкЯво, колената ми са надути и явно от стягането цялото тяло ме боли....Гадост на търкалаци, ама на! Метнах едно но- шпа за всеки случай, че ме достраша и така. Съпружеството се прибра и ми се накара на мен каква съм разсеяна и как сама съм виновна, което май ме позаболя повече от падането.....Така или иначе майките с малки хуни вкъщи- внимавайте къде какво сеят, че от нищо нещо става за секунди   Peace
Вечерта пък и щерка ми падна от ръба на дивана до стената, та ми изкара акъла, че не отговаряше първите секунди и на два скока стигнах до нея- абе идилия сме ние  Crazy

Ава, предполагам, че и аз сутринта ще се довлача до Рени, но още не съм се чула с нея да се разберем по- конкретно. Голяма е вероятността да се засечем, така че ако видиш моята разсеяна особа свиркай силно този път, моля  Heart Eyes

Приятен и слънчев ден, момичета мили, и много добри новини от вчерашните и днешни прегледи чакам   bouquet

ПП. Една молба за помощ имам към вас- нещо здраво забих с намирането на хубав и качествен шезлонг за беба- ще съм много благодарна за идеи! Прегледах няколко нашенски магазина и само разни тип китайска радост вътре ми се мотат, или най- много Fisher Price, на които аз не съм особен фен заради некачествените им бои.

# 722
  • Мнения: 83
Много добро утро, дами  Grinning
Ех, какво начало на деня, а?  Wink Вчера бях хепи, ама и днес се очертава така...
evil  Hug
portman, аз поне от няколко дена сънувам, че раждам, или съм родила... и от вълнежи насън се мятам като цирков тюлен и преча на половинката да спи пълноценно...

Днес се надявам да видя дребчо на прегледа...и да е пораснала момата Simple Smile Вчера мъжо тръгна да дава на корема ми круша и спорихме кога, живот и здраве, ще може да пие сокчета  Joy

Хайде слънчев ден на всички  Sunglasses

# 723
  • Мнения: 1 250
Добро утро!
Какво начало на деня само! Малка буболечка. Бързо да доузрява и да се гушкат с мама двете!

# 724
  • Мнения: 1 391
Добро утро, милички!
Прекрасно утро, редом вече с Малката Паола на белия свят!  Hug Първото ни бонбонче декемврийче!
Така искам да разберем и за мама Поли повечко, но тя сега има нужда от покой и силички да се възстанови -  стискам й палци - ще се оправи!! Ще чакаме включване!!


Слагам ви една свежа плодова закусчица в този слънчев ден!

Покрай Петя се сетих, че ходих на този ден на откритите врати преди 5г. в Тина Киркова и имам снимки - ето пускам ги, за тези които не са успели да отидат, макар че преди 5 години нямаше водно раждане - та това не е снимано. Плюс това може да са спретнали някой друг ремонт.
Ето ги http://family.webshots.com/album/142975026DfoSZr

В неделя ще дойдете ли в парка - в Борисовата на детския празник! Хайде, бе мами, китообразни, пухкави да вземем да се видим, със все децата, като гледам времето е много готино! 11ч на лятната естрада - ако искате да се срещнем отдясно на естрадата - знам ли и аз къде точно - но със сигурност ще се познаем по коремите!

# 725
  • Мнения: 1 541
Колибри, много страшни гледки- това ако бяха родилните, то добре го докарват на работните площадки на Менгеле  Crazy Иначе смятам, че си е пак такова, съдейки от видяното в Патологията- поне на последните две снимки все едно въпросната пишман ВИП стая, където бях аз си снимала, а другите приличаха доста на онова чудо, където се мъкнехме да ни мерят тоновете с подчертана досада и на щафетен принцип  Tired

За Борисовата- ние сме по- скоро пас, че нали сме сложни с преместването на големи разстояния, но пък ако дойдем дай едно телефонче на ЛС, да се намерим  Peace

# 726
  • Мнения: 37
Какво да кажа, незнам, чак сега се осеферих и ми отмина малко. Всеки ден ми започваше с новини за Поли, първо там гледах, днес направо си влизам в нашта темичка и що да видя - ИМАМЕ СИ ДЕКЕМВРИЙЧЕ  smile3504  ura . Браво Поли, ти си герой. Малката е повече от прекрасна. Сега остава Поли бързо да се възстанови, че доста й се събра, но ето че си струваше. Поли, момичета, вярвайте в чудеса и те ще ви се случват.  Hug Нека първото ни борбено момиченце, донесе късмет на всички останали бебоци.

Да се отчета от вчерашната ФМ. Малкият ми голям мъж е добре, върви доста напред обаче, аз съм 32с точно, той по биометрични данни 36с 2д., това си е направо месец преди термина ми. Сега мерките - цели 2897гр., малко съм втрещена, сантиметрите не мога да се ориентирам кое точно означение са. Притеснявам се да не вземе да тръгне по-рано тоя господин. На всичкото отгоре, въпреки внушителните си размери се е преметнал и се е кютнал по г*з. Как успя незнам, уж накрая им ставало тясно и не се обръщали. У нас спалнята е още с гипса по стената, нищичко не съм приготвила, взе да ме тресе безпокойство. Да не съм карала 1м. цветна бременност, щото и доктора снощи ме попита имам ли съмнения за датата  newsm78.

Това е засега. Тука влизат и излизат хора, после пак ще пиша

# 727
  • Мнения: 165
Привет, тумбачета!  Peace

Толкова се радвам за Поли и малката Паола!  Hug Стискам палци двечките съвсем скоро да се възстановят и щастливи да се приберат у дома!

Да ви предупредя - пак ще изчезна за известно време - да не ме мислите. Ако нещо спешно имам да ви кажа, ще намеря начин.

Гушкам ви всички, хубав уикенд и до скоро!  Hug

# 728
  • Мнения: 109
Извинявам се, ама на кое се вика лятната естрада?
Може да успеем да се домъкнем и ние в неделя, ама божа работа...
За болниците - аз и предния път и сега нямам доктор за раждането и ходих и си избирах болница на принципа къде ми харесва повече - та Тина Киркова я отписах главно заради външния вид. Макар че от отворените врати ни се полагаше един безплатен преглед на 3Д и аз, разбира се, да не пропусна, отидох, та и там минах като на конвейра, та не можах да се очаровам. Ама пък много познати там раждаха и са доволни. Та тогава си избрах Шейново - доста повече ми допадна като обстановка. Но сега не искам там, заради това, че бебетата не са при майките.
Та вчера ходих за пръв път в Токуда на преглед - да ви се оплача, не знам какво ми стана, както си чаках да вляза и изведнъж ме налегна някаква страшна паника и само исках да стана и да си ходя, и само си мислех - леле, леле, и като дойда да раждам, какво ще правя?!?!? Луда работа, тоя път тия хормони ми разказаха играта отвсякъде. На всичкото отгоре доктора, дето съм си харесала при него каза, че по нова година ще е на работа, ама по коледа не. Та даже не се знае и при кой ще родя Sad И те така, вместо да се вдъхновя, че всичко изглежда наред, съвсем се напрегнах вчера  Cry
Дано Поли и Паола да са живи и здрави оттук нататък, и да нямат повече притеснения, тези, през които минаха им стигат за цял живот!

# 729
  • Мнения: 217
Collibri Мерси за снимките за Т.Киркова. И на Петето мерси за инфото.

Вижда ми се голяма мизерия, няма какво да се лъжем... Вип, мип... в стаята долу в лятната кухня ми е по добре подредено и обзаведено....ама да се чисто поне и всичко да е наред с бебето, другото ще го преживеем за три , четири дни....

# 730
  • Мнения: 1 541
Амбър, мисля, че можеш да се откажеш от сега за чистото. Поне пак от моя личен опит- карах мъжа ми да ходи до близкия магазин и да купи една белина, с която заля цялата баня от горе до долу, защото вътре не можех и да вляза преди това. почистването от предишната жена преди мен се изразяваше в заливането на цялото санитарно помещение с вода. Това, ако е чистене. Шкафчетата бърсахме с мокри спиртни кърпи, както и пода. Веднъж на ден обаче влизаше чистачката, която замазваше с някакъв мръсен парцал пода, като размазваше мръсотията отвратително просто и след нея трябваше пак да го чистя на ново  Tired

# 731
  • Мнения: 1 250
Уф, много страшни ми се видяха тези снимки. Те тогава явно са се подготвили откъм чистотата.
Bobby_Alex, голям грамадан, бе! Цял месец напред, има нещо съмнително в тази работа. Да е жив и здрав! Твоят лекар, при който ще раждаш какво казва относно седмиците?
Аз днес повторих изследването на урина, че тази опалесценция ме притеснява. Макар че лекарката в лабораторията сутринта ми каза, че това е много леко и не е страшно. И ме похвали колко добре изглеждам и какво спортно коремче имам, а аз се чувствам вече като хипопотам. Имаше ли мами с белтък в урината тук? Чак довечера като си взема резултата ще звъня на док, а дотогава ще си се притеснявам.

# 732
  • Мнения: 718
Дано бързичко да се възстанови мъничето на Поли! Разчувствах се и аз рано сутрин  Heart Eyes
Колибри, мерси за здравословната закусчица, моята разбира се ще е далеч по-калорична  Blush
Милейди, дано няма повече падания до финала  Peace
Честито на всички за хубавите прегледи   bouquet

# 733
  • Мнения: 217
*MILADY*  вярвам ти и направо ми се догади.... newsm78 newsm78 като се знам каква съм....и как немога да понасям обществени мръсни и миризливи тоалетни......много грозна картинка ми се явява пред очите.

Но все пак.... ако е добър екипа, лекаря ти, ако му имаш доверие.....и всичко е наред с теб и бебка..... ох... другото не е толкова важно.Ще се заредя с дезинфектани и белина... и така.

# 734
  • Мнения: 2 768
Ух, Милейдиня, пак ме разсмя  Laughing Менгеле  hahaha Ми което си е истина... мизерно и зловещо е, две мнения няма...
В тукашната АГ Болница пък се влиза с капани за хлебарки, тъй съветват родилите на скоро. Развъждали се всякакви фасони и размери.
Но и шишето белина за банята вероятно няма да е излишно!

Боби, то не седмица, не две, цял месец бе душа!  ooooh! Стават и такива работи, приятелката ми роди 21 дена по-рано, бебето беше 3700! Ти за всеки случай спеши подготовката, то няма да навреди.

Общи условия

Активация на акаунт