Изследване на хемоглобин на 6 м.

  • 2 435
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 704

На мен педито изрично ми каза, че не е необходимо да е гладно детето !
В лабораторията също въобще не ме попитаха

# 16
  • Мнения: 980
...колекторите ни изкараха на предното изследване левкоцити в урината...легнало по гръб в легена и потника попил всичко....................
Е това се казва екшън, побърках се от смях! Joy Joy Jade, не се появявай още поне половин час в ефира, бебето ми пак да заспи, че само като видя маслинката почвам да се смея  Joy

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Смей се ти, смей се, ама на мен ми се ревеше като видях надписа "да се повтори" Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 550
ИЗлязоха резултатите. Хемоглобин 114. Добре ли е или да се подготвя за критики?

# 19
  • Мнения: 667
ИЗлязоха резултатите. Хемоглобин 114. Добре ли е или да се подготвя за критики?
То имаше някаква анкета и като гледам резултатите това е най-често срещаното ниво!
Ако може един въпрос от мен: Има ли разлика в нивото на хемоглобина в зависимост от пола на детето? Имам някакъв спомен, че съм чел някъде, че момчетата следва да имат по-висок хемоглобин от момичетата. newsm78

/edit
...а!?! то още една анкета е изплувала от дълбините на историята! Но и там 114 попада в най-масовия резултат!

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 12:14 от SafeHeaven

# 20
  • Мнения: 3 550
Да, аз я избутах напред тази анкета като гласувах вътре.

# 21
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз лично не бих рискувала да държа Ирина гладна Mr. Green. като знам какво става smile3514

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Мамчета, по стечение на неприятни обстоятелства, бях станала специалистка по кръвните изследвания. За периферна кръвна картина, от пръстчето, няма никакво значение дали бебе е гладно. Задължително е при условие, че се изследва кръвна захар и утаяването понякога, когато се съмняват за определена болест. Венозна кръв вече се взема само на гладно.
За хемоглобина при момчета и момичета мисля, че не е вярно това на момченцата да им е по- висок. Това обаче със сигурност е вярно за МЪЖЕ- ЖЕНИ.

# 23
  • Мнения: 429
Нормален е хемоглобина. За децата няма разделение на референтните стойности, но за мъже/жени има.
А за урината НАИСТИНА ТРЯБВА да е ПРЯСНА, защото тя е много добра хранителна среда за бактерии, както и елементите в седиманта да се разпадат и тогава резултата не е реален.

Общи условия

Активация на акаунт