Жената Лъв - 7-ма част

  • 15 721
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 737
Този "чичко Дюкан" хич го немога......... Crossing Arms
И аз се възстанових след ражданията, но имам още 4кг може би..........

# 661
  • Мнения: 737
Пуууу първа  Simple Smile
Добро утро   food010
Отивам да  newsm64

# 662
  • Мнения: 4 006
Добро утро. И аз съм станала. Гледам обявите на jobs.bg заради моя. И той сам си ги преглежда, но аз да съм по-спокойна, че не е изтървал нещо... Голямо отчаяние са обявите в Пловдив. Само някакви ЕТ-та дето се помещават в гаражчета, но обезателно държат да владееш перфетно английски, да имаш икономическо образование и да си служиш с поне 2-3 грандиозни софтуера. Пъкв замяна на това ще ти дадат 300 лева.

# 663
  • Мнения: 737
stefka.k пропусна да добавиш , че искат и да са м/у 20-25години Mr. Green

# 664
  • Мнения: 577
Добро утро и от мен  Wink Макар,че съм отворила оЧото в 6ч.--------не съм в ред аз си знам.Но и това отказване на цигарите съвсем ме умопомрачи.
 ReaNora ,какво правиш за закуска?Аз съм сама с детето ,но той е ангажиран в момента  Laughing ,гледа детско  Laughing
stefka.k ,така са нещата с работата.Пропуснала си да отбележиш и работното време -вечер до 19ч.,събота до по-рано до към 17ч.

# 665
  • Мнения: 9 776
Добро утро и от мен Hug!
Времето при нас пак е навъсено, но поне не вали. Засега Rolling Eyes.
Вчера забравих да се похваля по повод на темата за кг, че след раждането в момента съм -1  bowuu. Бях дори -2, ама и така е добре. Доволна съм. Предполагам, че като спра да кърмя, ще съм на старите кг. Пък може и да кача, знам ли Thinking.
Стефи, дано намерите свястна работа. Не се знае откъде ще изскочи зайчето Wink.

# 666
  • Мнения: 4 006
Много е отчайващо наистина. Аз.. де да знам... той е като мен - учил-недоучил, семестриално завършил преди сто хиляди години и със загубени студентски права. Знам, че няма как да си намери работа перфектна за свръхпари. Но поне да е с нормални условия на труд. Да почива събота и неделя, да е с "бяла" заплата. Няма читави фирми в града, които да са си пловдивски. Всичко, което е малко от малко по-хубаво, са чужди фирми или софийски и местата там отдавна са заети. Има 3-4 големи добре работещи пловдивски, но те са с инженерна насоченост и него го е срам при условие, че нямат обяви, просто да им прати мейл със CV-то си. Мъжете са толкова задръстени.  ooooh!

Искам да си намери работа като моята. Дребна длъжност в голяма фирма. Но те като са си сериозен работодател... пак ще бъде добре. В един момент дори си ти става интересно. Ама той не слуша. Моето говедо иска да е в джамбурето. Много люби да работи в центрото. Свикна с тия тъпи Глобулски офиси толкова години. И такива - да иде като мен да работи в края на града - неее. Толкова се ядоствам с него,че не мога ви опиша. Какво като съм в края на града? Чотурата му не отбира, че нашите условия са в пъти по-добри от уж блесналите офиси на Глобул. Да не говорим, че работодателят е несравнимо по-сериозен и коректен.

Пък да ви кажа.. то верно, че щото ние нямаме кола ама никога не е идвал до моята работа. Сигурно си мисли, че сме някакво забравено от Бога място.  Laughing Веднъж лятото му показвах снимки от нашата работа - тествах си фотоапаратчето. Сума време ме гледа недоверчиво. Сто % си е мислел, че работим в бараки. Joy

# 667
  • Мнения: 9 776
Все съм си мислила, че в град като Пловдив все има работа. Ама ти пък казваш, че и мъжо не ще кво да е Thinking.

# 668
  • Мнения: 4 006
Не, Полин, Пловдив много отдавна не е това, което беше. Работа има ако под имане разбираш работа на процент или за 350 лева. Масово е всичко търговски представители на безалкохолно и сладки. Въртиш с автомобила и каквото дойде. Вярно, че някой търговски представители си докарват добри парички, но аз съм традиционалист човек - по-добре по-малко, но сигурни. Важно е да си спокоен и никой да не те овиква като куче. Хеле пък да ти правят заблежка защо няма работа - това не мога да го изпонеса.  Laughing А мършавите глобулци и тем подобни тва правят.

# 669
  • Мнения: 577
Любовта какво ли не прави  Mr. Green
Искам да кажа -----от мен към вас.
Понеже съм много зле с комп.технологии,а камо ли да слагам и показвам снимки в нета..........но направих един опит.

http://barboranova.snimka.bg/children/botushki.432815     /парола 000000......демек 6 пъти `0`/

Ей тука погледнете,сложих първолака и един нещастен опит да снимам ботушите   Embarassed

# 670
  • Мнения: 4 006
Хе, Жу  Hug Аз ги видях! Облички са малко и си имат добра подметка. Това ми харесва. Да не говорим, че изби рибата с тая цена. Със здраве да си ги носиш.

По тоя повод и аз исках да си закупя от Продавалника 2 якета зимни шушлякови дълги за 17 лева. Ама ги изтървах. Снощи брат ми се обажда да каже, че щели ходят на Илиенци. Дали не съм искала да отида до  София та и аз. Обясних му, че ми е скъпо на Илиянци вече. "Че откога, ма?". Казвам: "откакто открих колко по-далаверски работи има в Продавалника.".

 Аз съм човек на крайностите - някой път много скъпо, ама следващия гоня максимално евтино, че да компенсирам предишното. LaughingИмам едни много любими дънки дето ми струват 9 лева. Хи хи

# 671
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро, сладурани!

Ама... що за оптиките, бре?  Shocked Та аз от пенджури нищо не отбирам. В живота си съм давала максимум 18 лева за очило. След, което ги насядам, губя, забравям....
Не ми се дават една торба пари  Mr. Green! И аз не разбирам от очила, ама доктора ще ми "сметне" диоптъра, пък за мен остава избора на рамките. Е точно в този момент имам нужда от приятелче за съвет какво ми стои и какво не. Ама ще ползвам мъжът ми за консултант днес, няма как  Crossing Arms.

# 672
  • Мнения: 4 006
Вени, очилца ли ще слагаш? Sad Уф. И аз не съм добре, едното все ми е червено, но сигурно е заради работата ми да се дзверя по цял ден в компютър.
Вени, нещо някаква служебна далаверка нямаш ли за очилата? Кат например фирмата да поема до 100 лева? Ние май имаме някакво такова. Ама на мене пък ми казаха, че това понятие "очила за компютър" било абсолютно лишено от смисъл. Просто нямало такова звер очило за кантафутър. Било пълни глупости. И аз затова продължавам да си ходя с вечно зачервено лево око. Като пират.

# 673
  • Мнения: 737
Жу   направих принцеси - вече неостанаха Mr. Green. Ботушите ти ми харесват и ми се струвам супер удобни, да си ги носиш с мерак и здраве. На снимките кой са твойте деца? Абе всички са сладурчета  bouquet

stefka.k не съм си купувала нищо от Продавалника, не че не искам просто не ми е оатанало вр. да зяпам там. Гледах някви сайтове онлайн полупки, ама нямам кредитна карта и все отлагам........... абе нищо онлайн не съм си поръчвала за сега.

# 674
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз всъщност няма да слагам очила за първи път, от около 7-8 г. имам късогледство, но диоптъра ми беше много нисък и ги слагах само, когато зяпам ТВ. Но в последно време се усещам, как не виждам добре на по-дълги разстояния и явно старите очила вече не вършат работа.
Четох снощи и аз, че новите монитори за компютри не са вредни като старите и не облъчвали толкова. Но от друга страна, само при мисълта, че прекарваме по повече от 8 часа пред компютър, ми се струва нормално окото да се уморява...

Общи условия

Активация на акаунт