СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - текущи класирания, преместване, записване

  • 68 242
  • 1 619
  •   1
Отговори
# 1 575
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравейте на всички,
моето бебче е на почти 3 месеца и от сега съм се притеснила за приемането му в ОДЗ. Кога според вас трябва да се регистрирам в системата?

По принцип можеш да се регистрираш по всяко време, но ще участвате в борбата догодина, когато е кандидатстването - предполагам пак май месец.

# 1 576
  • Мнения: 34
Благодаря ти Вени за бързия отговор.
Ако случайно ни приемат(което изобщо не ми се вярва) за септември 2010г, тогава детето ми ще е на 1 година. Може би няма да изпъняваме все още условията за ядене, ходене и други. Тогава какво се случва? Пазят ли мястото докато трябва или губя шанса отново след 1 година да ни приемат?

# 1 577
  • Мнения: 15
Много благодаря за изчерпателната информация на мама САННЯ

# 1 578
  • Мнения: 34
Майчета,
Чували ли сте за строеж на нови градини или разширяване на съществуващи в Дружбите???

# 1 579
  • Мнения: 342
И мен ме мъчи този въпрос. Но все пак мисля,че тр.да има прием за набор 2009 и през 2011г.   Родените към края на 2009г.няма да имат годинка септември 2010,кво следва тогава..?

# 1 580
  • София
  • Мнения: 3 648
Разбира се, че ще има прием и през 2011. 2010 ще кандидатствате за ясла 1, а 2011 за ясла 2! мен ако питата изчакайте 2011, щом децата ви ще са на по годинка септември 2010!

# 1 581
  • Мнения: 342
Разбира се, че ще има прием и през 2011. 2010 ще кандидатствате за ясла 1, а 2011 за ясла 2! мен ако питата изчакайте 2011, щом децата ви ще са на по годинка септември 2010!
И аз така мисля пък да видим.

# 1 582
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
А мен ме вълнува приема за 2010/2011 учебна година в първа група ! Пак ли февруари ще попълваме желания ? същия ли ще е регламента!? Ако не е - то кога ще се обяви новия?

# 1 583
  • Мнения: 4 393
Gigi1977 аз поне не съм чувала никаква информация и не тая надежда, че ще има разширение на детска градина, камо ли пък строеж на нова. Кой набор е детето ти? Моята е в 96 ОДЗ. Онзи ден говорих с една от г-жите й, и тя каза, че имат помещение за още една яслена група, но от миналата година няма никакъв резултат на молбите им към Общината да отпуснат пари за ремонтирането й.

# 1 584
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Момичета, чудех се дали случайно генерираните числа за жребия при граничните групи ще важат за съответното ОДЗ, когато догодина отново кандидатстваме в него, но вече за градинска, а не за яслена група?  newsm78

Другата ми питанка е като детето ми е набор 2007 и на практика през ИСОДГ тази година сме кандидатствали само за ОДЗ-та, дали системата сега ще ме допусне да кандидатствам за чистите градини и каква ли дата би ми заложила?  newsm78

# 1 585
Кметът на Столична община Йорданка Фанъдкова ще открие утре 4 декември в 12.00 ч. новоизградената сграда на ОДЗ 69 „ Жар птица” в ж.к „Хаджи Димитър”, ул. „Найден Георгиев”12 , съобщиха от общината. Сградата е с капацитет две групи и разполага с просторни зали за игра, спални помещения и физкултурен салон.


Успех на всички!

# 1 586
  • Мнения: 4 465
Кметът на Столична община Йорданка Фанъдкова ще открие утре 4 декември в 12.00 ч. новоизградената сграда на ОДЗ 69 „ Жар птица” в ж.к „Хаджи Димитър”, ул. „Найден Георгиев”12 , съобщиха от общината. Сградата е с капацитет две групи и разполага с просторни зали за игра, спални помещения и физкултурен салон.


Успех на всички!

Не намирам новинка за обявени нови места. Или нещо бъркам.

# 1 587
  • София
  • Мнения: 1 370
Не цял ден следя системата.Не са обявени места за 2 групи според мен.Едва ли 2007 набор ще ги разделят на 2 групи с по 10 деца Thinking

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 20:09 от aria_82

# 1 588
  • София
  • Мнения: 791
Да питам по-опитните от мен вече родители: Моля Ви, кажете как се кандидатства за ясла в София,в сайта на общината разбрах,че за ОДЗ-та с ясла се кандидатства като за градина,т.е. пролетта са класиранията,но за ясла  познати ме съветват,че се кандидатствало на място в яслата през януари? newsm78  Ние сме още твърде малки дори за ясла,но времето си лети и все пак живеем в София Naughty

# 1 589
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
Момичета, чудех се дали случайно генерираните числа за жребия при граничните групи ще важат за съответното ОДЗ, когато догодина отново кандидатстваме в него, но вече за градинска, а не за яслена група?  newsm78

Другата ми питанка е като детето ми е набор 2007 и на практика през ИСОДГ тази година сме кандидатствали само за ОДЗ-та, дали системата сега ще ме допусне да кандидатствам за чистите градини и каква ли дата би ми заложила?  newsm78

 Поне тази година нямаше значение,кой откога виси по опашките. Аз си стоях чакаща за ясла,след което на практика нулираха всичко
 и проведоха кандидат-кампанията.

 Разбира се,че ще можеш да кандидатстваш и за ЦДГ-та (градини за 3-годишни и по-големи). На практика там е големият шанс на всички неприети досега.
 

Общи условия

Активация на акаунт