Фунгостатин

  • 2 827
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, изписан ни е фунгостатин, заради гъбички по 4 мл, но нещо май аз немога да разбера как да ги измерят тези 4 мл. Вътре има пипера но най отгове пише 16 само, а по средата 1.0. Ако някой е запознат, моля за съдействие. Благодаря

# 1
  • Мнения: 6 535
Фунгостатин на гранули за приготване на сироп ли? Мисля, че 1 на пипетата беше 1мл (нищо ли не пише като мерна единица?), защото дозата за новородени е 2мл, като при гъбички в устата всяка бузка от вътрешната страна се третира с по 1мл. Много отдавна го ползвах, но нямаше ефект.
Най-добре попитай аптекар или лекаря, който го е изписал.

# 2
  • Мнения: 350
Фунгостатин на гранули за приготване на сироп ли? Мисля, че 1 на пипетата беше 1мл (нищо ли не пише като мерна единица?), защото дозата за новородени е 2мл, като при гъбички в устата всяка бузка от вътрешната страна се третира с по 1мл. Много отдавна го ползвах, но нямаше ефект.
Най-добре попитай аптекар или лекаря, който го е изписал.
да сироп. Но нищо не пише колко е цялата пипета

# 3
  • Мнения: 6 764
Вземете стерилна спринцовка и си измерете колкото е нужно.

# 4
  • Мнения: 350
Вземете стерилна спринцовка и си измерете колкото е нужно.
И аз така мислех, но да не би там дозата да излезе по голяма от колкото трябва да е

# 5
  • Мнения: 6 764
Това ли са ви изписали? https://apteka.framar.bg/30000932/%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%BE … u-50-%D0%BC%D0%BB
Приготвяте сиропа спрямо указанията, като се сипва вода директно в шишето. После 4мл от готовия сироп, са си 4 мл с каквото и да се измери. Важното е винаги да разклащатр добре преди употреба, предполагам се утаява.

# 6
  • Мнения: 350
Това ли са ви изписали? https://apteka.framar.bg/30000932/%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%BE … u-50-%D0%BC%D0%BB
Приготвяте сиропа спрямо указанията, като се сипва вода директно в шишето. После 4мл от готовия сироп, са си 4 мл с каквото и да се измери. Важното е винаги да разклащатр добре преди употреба, предполагам се утаява.
Да това е

Общи условия

Активация на акаунт