Новите ви книги - 4 част

  • 50 965
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Много хубава книга, подсещаш ме да я препрочета. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2 093


Кърт Вонегът "Сирените от Титан" и Рей Бредбъри "Сбогом,Лято"

Спомням си че сьм чела тази книга на Вонегьт, но изобщо не мога да си спомня за какво се разказваше, но като видях заглавието ме вьрна приятно в миналото. Имаше един период когато прочетох доста от книгите му. Една от книгите която  ми са се запечатала е Точния мерник. Жалко че и този човек си отиде.

# 707
  • Мнения: 553
Някакви отзиви за "Кръглата риба" на Момчил Николов, защото съм се засилила тези дни да си я купя.
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-541/id-23819/kryglata-riba-momc … lov.html?srchstr=кръглата%20риба&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=

# 708
  • Мнения: 5 370
Дан Браун, хм, приятно губене на времето преди заспиване.
Не съм очарована. Tired

# 709
  • Бг
  • Мнения: 846
В момента чета на Сидни Шелдън - "Ако утрото настъпи", страхотна е книгата, очарована съм.

# 710
  • Мнения: 734
Някакви отзиви за "Кръглата риба" на Момчил Николов, защото съм се засилила тези дни да си я купя.
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-541/id-23819/kryglata-riba-momc … lov.html?srchstr=кръглата%20риба&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=

Много добра книга.
Смях се 15-тина страници, докато не разбрах, че разказвачът е в психиатрична клиника.
Намесена е библейската тема от една не много религиозна гледна точка.
Краят малко ме учуди.
Мога да кажа, че не скучах, че книгата е много необичайна, и че авторът е много добър разказвач. Взе заради тази книга наградата на книжарници "Хеликон".

# 711
  • Мнения: 553
mama_jenny_r, много благодаря за отзивите  Peace  Взимам я Wink
Жозефина, и при мен положението с Дан Браун е същото. Аз все още не съм я дочела, приятна е, но наистина никак не ме очарова  Whistling

# 712
  • Мнения: 2 321

Отзиви?

# 713
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Класика. Много увлекателна. За съм!

# 714
  • Мнения: 2 321
Благодаря  bouquet
Ще си я купя.

# 715
  • Мнения: 1 210
http://www.mobilis.bg/articles/view/51162
Четох до 3 сутринта.
После мислих.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 477
В момента чета на Сидни Шелдън - "Ако утрото настъпи", страхотна е книгата, очарована съм.
Много хубава книга,прочетох я на един дъх.
Друга на Сидни Шелдън,която много харесвам е "Гневът на ангелите"

# 717
  • sofia
  • Мнения: 1 606


Много я харесвам Джой Филдинг и с радост ще се пъхна в леглото довечера с нея Laughing

# 718
  • Мнения: 2 093

мерси за идеята. заглавието е достатъчно за да те заинтересува и в комбинация с автора е must read
Отдавна не бях чела Самьрсет Моам а той има прекрасен стил на писане. Поръчвам си я веднага щом привърша сьс сегашното си четиво.

# 719
  • Мнения: 514
Лу, замесени са и парфюми Wink

Е, сега вече ми прикова вниманието  Wink

Бях обещала да дам отзиви за "Арлингтън парк" - като цяло тежко депресивна книга, написана така че и най-малкото ежедневно действие, ти се струва като изкачване на планина без нужната екипировка. Мъжете са описани като доста противни създания, които си избират една жена, женят се за нея и късче по късче я убиват (това е цитат от книгата). Малките деца са едни досадни машини за изтезание на майките си (всяка героиня има поне две, до четири).

Въпреки това е написана увлекателно и се чете бързо. Свършва в нищото.
Малее, отказа ме, звучи ужасно... Мерси за отзива  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт