Новите ви книги - 4 част

  • 50 936
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 334
Докато разглеждах линка на mar4ela, ми дойде една идея: мога да си взимам аудио книги и да си ги слушам в колата. Някоя от вас слушала ли е? Стават ли? Знам, че не е така вълнуващо, като да разгръщаш книга, но пък е идеално занимание за човек, който губи много време в трафика всеки ден. А да знаете откъде мога да си изтегля такива?

# 121
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
в колата слушаме приказки и кратки разкази, или нещо леко.
по-сериозните неща - когато не си зает с нещо друго. Peace
спомням си, че в едно задръстване се попикахме от смях с Дневникът на Адам на Марк Твен Heart Eyes

линк не мога да ти дам, тъй като едва ли искаш да слушаш книги на немски  Mr. Green

Мураками го харесвам много, но наистина е много тъжен.
след него си дадах почивка, да си нулирам таймерите, за да мога да чета нещо друго.
по едно време само него четях, една книга за два дни ooooh!

# 122
  • Мнения: 133

Благодаря и това не е лоша идея.
Аз не съм придирчива. Simple Smile

# 123
  • Мнения: 2 614
Рапортът на детектива Яндак - Ярослав Хашек
С дъх на кафе - Антони Капела

# 124
  • София
  • Мнения: 339
Докато разглеждах линка на mar4ela, ми дойде една идея: мога да си взимам аудио книги и да си ги слушам в колата. Някоя от вас слушала ли е? Стават ли? Знам, че не е така вълнуващо, като да разгръщаш книга, но пък е идеално занимание за човек, който губи много време в трафика всеки ден. А да знаете откъде мога да си изтегля такива?

Мери, преди 15-ина години имах един приятел, който беше сляп. Много се учудвах, когато ми казваше "сега чета..." или  "прочетох...". А той си вземаше отнякъде аудиокниги. Доколкото си спомням  към съюза на слепите си имат някаква библиотека.
Наистина е добро занимание в трафика - радиото много често ме дразни.

# 125
  • Мнения: 2 617

Здравей,
Книги от този автор има на този сайт.Доставката до България е безплатна.
http://www.bookdepository.co.uk/
Препоръчан е от една съфорумка,която поръчва от него,така че предполагам,че е надежден.
Надявам се ,че ще тио свърши работа.

Извинявай, доставката само на книги на английски език ли е?

# 126
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бях обещала да пиша отзиви за Стиг Ларшон "Мъжете, които мразеха жените".

Бих казала разтърсваща книга - интригуваща криминална загадка, която държи в напрежение до края, много добър, стегнат изказ на автора и ужасяващо разкритие на шведската извратеност. Определено ме накара да се замисля, защото това не са ужаси тип Стивън Кинг, при който колкото и страховито да е действието, се знае че няма да ти изскочи вампир изпод леглото.

Нещата, описани от Ларшон, очевидно биха могли да са реални. Той е бил разследващ журналист (както и неговият герой) и внезапно е починал на 50 години от сърдечен удар като има съмнения, че смъртта му не е случайна. Само едно изречение ще цитирам от книгата, за да дам пример за какво става въпрос - "Според статистиката 92% от жените в Швеция са били подложени на сексуално насилие. При последното посегателство над тях не са съобщили в полицията."

# 127
  • Мнения: 31 342
Чакам с нетърпение новата книга на Дан Браун на български език.

# 128
  • Мнения: 5 370
Лу, току що си я купих и започнах първите страници, определено до момента съм в шах.
Аааа, и Минаев си взех, Медиа Сапиенс.Първа част.

# 129
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, току що си я купих и започнах първите страници, определено до момента съм в шах.

Жоз, ще видиш, че до края на книгата ще си в шах.

# 130
  • Мнения: 885

Здравей,
Книги от този автор има на този сайт.Доставката до България е безплатна.
http://www.bookdepository.co.uk/
Препоръчан е от една съфорумка,която поръчва от него,така че предполагам,че е надежден.
Надявам се ,че ще тио свърши работа.

Извинявай, доставката само на книги на английски език ли е?
Не съм сигурна.но досега поне на друг език не съм видяла,но не съм и търсила. Hug

# 131
  • Мнения: 2 093
Искам да попитам тези от вас които са чели Музей на невинността на Орхан Памук дали ви е харесала книгата и изобщо какви са ви отзивите. Тук при нас ще има фестивал на писателите и Памук ще участва. Той ще чете откъси от тази книга и сьщо ще има интервю. Аз ще ходя да го слушам, но още не сьм имала възможност да прочета книгата.

# 132
  • Мнения: 113
Аааа, и Минаев си взех, Медиа Сапиенс.Първа част.

Ще чакам отзиви за Минаев във форума Simple Smile

# 133
  • Майничка
  • Мнения: 12 633
Здравей,
Книги от този автор има на този сайт.Доставката до България е безплатна.
http://www.bookdepository.co.uk/
Препоръчан е от една съфорумка,която поръчва от него,така че предполагам,че е надежден.
Надявам се ,че ще тио свърши работа.

Мога ли да използвам темата и да попитам поръчвалите от този сайт дали при окончателната поръчка за Бг се начисляват 20% ДДС? Доколкото четох в условията на сайта, при различна ставка в различните страни от ЕО, се начислява ДДС-ставката на страната на получаване, дали обаче на практика е така? И как се получават книгите - с куриер, по пощата, на митница?

# 134
  • Мнения: 4 706
Дракула-Брам Стокър

Общи условия

Активация на акаунт