ПОМОГНЕТЕ! положителен тест, а има и кървене!

  • 3 260
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Благодаря. Дано всичко е наред.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 730
Стискам ти палци, миличка, очакваме те след прегледа!  Hug

Относно ехографа - ок, нека аз греша. Аз знам така, но щом казвате, че не е вярно, съгласна съм.

Чакаме добрите новини от Бижи!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Абсолютно е права Дживотинче,за вагиналният ехограф,който до третия месец е абсолютно безопасен и дава най-точна информация,ненапразно в репродуктивните клиники само така се извършват прегледите,разбира се за това е важно и компетентността на  Доктора,който работи с него.

Бижи,стискам ти палци. Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 12 569
Абсолютно е права Дживотинче,за вагиналният ехограф,който до третия месец е абсолютно безопасен и дава най-точна информация,ненапразно в репродуктивните клиники само така се извършват прегледите,разбира се за това е важно и компетентността на  Доктора,който работи с него.

Бижи,стискам ти палци. Praynig

Ох, що спорите за глупости. Естествено, че с вагиналния се вижда по-добре, но не е задължително прегледите да са само с него. С коремен също се вижда перфектно.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 730
Оф, ок, поправям се - не е само, може и с коремен, може и с вагинален. Който както иска да гледа. Те са докторите, кво разбирам аз. Съжалявам, че изобщо се включих с мнение.

Предлагам да спрем да спамим темата на момичето и да я чакаме с добрите новини!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 426
Мисля че си бременна. И аз имах такова зацапване, даже си помислих че ми е дошло и превръзки си купих , но изведнъж си спря от самосебе си и тогава си направих тест който беше +. Защо не си измериш температурата сутринта( имам предвид базалната). Аз си спомням че тогава си я мерих и беше 37.5 и разбрах че няма как това кървене да е мензиса ми при такава температура. Успех

# 21
  • Мнения: 26
 Sob
Здравейте мами,
за съжаление нямам добри новини. Всичко свърши по същия начин като миналата година. В събота вечер доктора не го видя - каза че в матката няма плод. Отказа ми кръвен тест - те в Монтана не знаят за такъв!!! Ужас! В неделя прокървя пак в кафяво, а тази сутрин изхвърлих всичко. Свърши се!!!! Направо съм отчаяна! Явно не мога да го задържа. Ще се наложи да си правя изследвания, но в София - тук няма да стане.Изследвания, но какви? Дайте ми съвет, моля ви.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 730
Ех, миличка, много съжалявам.  Hug Аз все се надявах, че този път всичко ще е наред.
Колкото до изследванията - ами мисля за имунологични и генетични. Обикновено момичетата ходят в Плевен в КИРМ или в София, но там не знам къде точно. Виж темата за тези изследвания и попитай там - ще ти обяснят доста по-добре от мен.
И все пак поискай и второ мнение.
Успех!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Бижи,съжалявам много много,че за втори път се налага да изживееш това. spoko
За изследванията,допълвам и хормони на щитовидната жлеза и с тях  една консултация и преглед при ендокринолог.
Много успех.

# 24
  • Мнения: 26
Прочетох доста неща за различни изследвания, които за съжаление в Монтана е изключено да се направят - за повечето не са и чули!!!  #Cussing out След извънматочна бременност и операцията никой не ми назначи някакви изследвания - доктора си взе парите и си отиде. Последва спонтанен аборт,  сега втори и никой не казва какво е нужно да се направи, за да се открие причината, защото явно има проблем, който трябва да се открие. Направиха ми пластика на двете тръби в Тина Киркова - д-р Йотов. Повечето от изследванията се правят преди забременяване, а тук в Монтана не са и чули за тях! Дайте ми препоръки за специалист, който да ми обърне внимание и да ми помогне! Или да продължа да посещавам д-р Йотов? Имате ли впечатления от него?

# 25
  • Мнения: 428
Би Джи, изчекай да минат 10-20 дни и си запиши час в болница Токуда, д-р Колева например!
Ела в Сф, доста се чака при нея, часовете винаги закъсняват най-малко с 1 час!
Тя може да ти даде първи напътствия какви изследвания да направиш, най-вероятно генетични
и имунологични! Има в СФ лаборатории, където могат да ти ги направят! Чела съм, че и в Плевен ги
правят, и там има добра докторка - д-р Конова, но незнам колко бързо ...
По евтино е, и ако имаш възможност да останеш там 2-3 дни направо и да ти даааадат препоръки какви
мерки да взимаш!
Успех, дано съм ти била полезна!

# 26
  • Мнения: 26
vaniu64e, благодаря. Ще те послушам за софия примерно. Доктора в Монтана твърди че не е имало бременност, Rage, а ми даде хапчета за задръжка. smile3511 Говорих с доктор Йотов в Тина Киркова - той каза, че няма начин с коремен ехограф да се види - да пия за сега метардин и да ида на преглед с вагинален след десетина дни.

# 27
  • Мнения: 428
Би Джи вземи си за всеки случай направление от личния лекар за гинеколог!
Хайде успех !

# 28
  • Мнения: 682
 bi ji съжалявам.Като започнах да чета темата се надявах да бъде всичко ОК.Съпреживях болката и тревогата ти.Много добре знам, какво е!Направете си по-задълбочени изследвания, може да е нещо много малко за отстраняване и да постигнеш мечтата.
Късмет, мила!

# 29
  • Мнения: 36
Здравейте момичета.Изчетох внимателно темата и съжалявам за това което се случва на Биджи,обаче искам да питам след една извънматочна бременност,дали това че е изкървяла сереозно и това че доктора не видял нищо в матката трябва да я успокои.Мило момиче,не искам да те притеснявам,но съм от препатилите,затова по добре не отлагай читав преглед в София или където ти е близо и ЧХГ.Дано всичко е наред,но и аз съм за имонологични и генетични,а най добре специализирана клиника.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт