КГБ=Клуб на готините баби - 86

  • 32 178
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 558
Привет, дружина! Замириса ми на следобедно кафе - и ей ме на, тука  Mr. Green

Ния, здравей и добре дошла  Hug

Жабчеее, радвам се за теб, много поздрави  Hug

Мастерче, победи ли настинката? Айде повече да не се връща, хамаха  Crossing Arms

Шпунц  Hug съчувствам ти за ремонтните неволи и съжалявам за проблемите  Sad
Но, да сте живи и здрави, а другото, макар и трудно....трябва да се нарежда  Hug

Танита, ха и от мен честито! Дълги, дълги години да я получаваш пенсията,
и с всяка изминала година да става все по-голяма!

Каролине, много интересни неща пишеш! Продължавай, ако не те затруднява  Peace

Зиче, днес май нямаш случки  Wink дано ти е по-спокойно  Laughing

Жаки, Гъбче, Дидия, айде работния ден приключва - наработихте ли се  Simple Smile Приятна почивка!

Ние сме си добре, не се оплаквам, не сме се спрели на едно място...то и времето е хубаво, пък трябва и да се наваксва  Mr. Green

На всички много  Hug Hug Hug и спокойна вечер!

# 76
  • Мнения: 5 001
Добчееее адИ бряяяя  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.....Ей Фана тЪ липсата кат' червения пипер едно време hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБИ Hug Hug И ТИ НИ ЗАБРАВИ  Tired
Пишкай бреееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Здравун тъкмо го мих че беше до ушите пак надрусан ама не ще и да чуе да казва джеремето ни едно  ooooh!Иначе тези дни слуша само с едното ухо което е голям напредък за него.. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
МОНИ наработи ли се миличка. Hug Hug Hug Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 558
Ей Фана тЪ липсата кат' червения пипер едно време hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Хей, как се чакаше по опашки и за него...тц, тц, тц....

Ама ето на - тука съм бре, кво ми трябва - една чашка кафе  Wink нищо друго  Joy

Ееее, Зичи, с едното- с едното, ама все е слушане! Ти пък и с двете ли искаш  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 3 036
Привет дружина,
Сега първокласниците влязоха малко в ред и аз сядам да драсна два реда и да ви покажа какви сме убави
http://desi67.snimka.bg/other/desi.151241.15120716.
Почивните дни ги изкарахме в Стара Загора да оберем гроздето и други работи.Кали си беше при нас една седмица и вчера си отиде,че почнаха лекциите.
Аз вървя бавно и славно към ред и дисциплина в клас и къде със смях, къде ред сълзи ред .... работата върви.
Предадох си цялато документация училищна и подготвих вечерята и сега като бял човек сядам да ви видя.

# 80
  • Мнения: 263
Привет и от мен дружки! Hug
Танитке, честита ти пенсия. С пожелание да става все по-голяма с всяка изминала година, а най-важното ти да си жива и здрава! Hug
Жабче, зарадвах се като видях, че си писала и съпреживях с теб проблемите.  Hug Наистина стискайте сега зъби, докато изкара Краси до пенсия, после ще ви е добре цял живот при децата - това е най-добрият вариант, сама знаеш за какви мизерни пенсии става дума тук.
Доби, отдавна сякаш не те бях виждала да пишеш. Hug И поне сега се сетих и за Мая, че не е писала и тя отдавна.
Янче, свърши ли с разпределенията. Не става ли при вас да ги копираш някои от книга за учителя. Аз вече съм готова с всичко, прибрах ги и подредих в папка и утре ги нося за печат и подпис на директорката.
Зиче, благодаря за хубавата тема, пак си се престарала. Hug
Сега видях, че и Деси е писала, публикувам и отивам да разглеждам снимките!
И на всички, които не съм споменала мноооого Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 1 558
Лелееее, какъв съм заплес   doh doh doh
 smile3555 smile3555 smile3555
Зиче, моите благодарности за новата тема - прекрасна е както винаги  smile3525


Диди  Hug Hug Hug, радвам се да те видя!

Деси, видях ти първокласниците  Wink пожелавам ви с лекота да вървите по пътя на познанието!

Светле, Дидия, Зиче, а вашите първокласници как са? Харесва ли им да ходят на училище  Wink

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 Хей, писателки, пак сте изписали 4 страници докато ме няма!И докато ги изчетааааа Rolling Eyes

Каролине ГМАР ХАТИМА ТОВА! Правилно ли го написах?Песента е чудесна!
Жабчееее Hug Hug Hug живейте си там щастливо,но ни навестявай по-често и повече разказвай! 
Зиче,ти направо изби рибата с този умалителен глагол!До сега съм се хилила! Joy Joy Joy
Доби,и аз да кажа: отдавна не си се появявала - домъчня ми за теб!Пишкай бееее! hahaha hahaha hahaha
Диди,остана ми още едно и то по музика за VІІ клас.Цели 11 са и всички пиша наново. Разпределенията от КУ не ми влизат в работа,че са за масови у-ща. Ние учим по други учебници. А когато предавах на VІІ иVІІІ клас за последно часовете бяха други.Сега в VІІ са с един повече,а в VІІІ - с един по-малко.Абе...!Ще сколасам.
Деси,много са ти хубави децата - дано много да те слушат!И колко са многоооо!Ние тази година имаме само 2 деца за І клас и те учат в слят клас с ІІІ.
Фурийче и аз съм почитател на свинското,ама вместо пръжки,предпочитам пържолки от бута или от филенцето!Като казах филе - нареждаш ли го да се суши?
Ох,май прескочих доста,но за всички  Hug Hug Hug
Георгена не се е появявала скоро - дано всичко е наред!

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 18:13 от Янче-то

# 83
  • София
  • Мнения: 4 179
Ето ме и мен! Май получих мускулна треска от ходенето днес с първокласничката. Може и да заслабна за две седмици, знае ли човек  Joy Но с метрото от Конст. Величков до Ректората е супер-за 5 минути и готово. Оставих я в Алианса, майка й ще си я прибира. Докато се прибера и грогясах.
Зиче, по този повод си помислих за теб, как издържаш-не знам.
Деси, много са хубави дечицата! Не ги броих, но и те са много - при нас са 28 деца в "д" паралелка.
Жабче, зарадвах се като видях, че си писала и  Hug   Hug   Hug   Както и другите са писали, стискайте сега зъби, докато изкара Краси до пенсия. Ще ходите, ще си идвате и ще ги издържите. После ще ви е добре.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 179
Къде стееее? Не се е случвало 2 часа вечерта да няма никой и аз да правя втори пост, но с извинение нарушавам правилата .
Полягвам да гледам денсинг-а, че май друго няма за гледане. Вода нямаме и нищо от предвиденото не мога да направя. Така че, лежачката и ТВ-то.

# 85
  • София
  • Мнения: 16 229
Тук съм вече.
започнах да гледам Цвете от Изтока на комп. Интересен е, няма такива драми и разводи.
Опитах се и да поразтребя.
Първия раб. ден след отпуската мина нормално.
Разходих кучо и сега гледам.
Римар, как е ученичката, свиква ли вече?
Жабката, изкарвайте си хубаво и заради нас. Мъчно, но важното е, че пенсията се задава.
А ако беше Краси тук .....
ПП - Ани си дойде и май ще ме пъдят.

Последна редакция: пн, 28 сеп 2009, 20:55 от Aisha

# 86
  • Мнения: 7 482
                И аз съм вече тук!Нахраних дедито,зетя и децата,и хоп при вас.Върнах се от работа с щерките,че имахме родителска в ДГ та откарахме до 19 ч.И на малката щерка и се обадиха,че има някакъв проблем та се върна на работа,та за това храних и зетя и децата.
                Жабче,радвам се за вас!Стойте си там,че както е тръгнало и ние ще се пренесем при вас! Laughing Взимай и Ането и Краско-младши и си живейте живота,че това при нас не е живот,а жива мъка.И тук по медиите говорят,че кризата свършва при вас,а при нас тепърва щяла да дойде  Mr. Green То като,че ли не сме в перманентна криза.Много поздрави и целувки на вас от нас! Stop Heart Eyes
                Деси,много са ти хубави дечицата , а и не са чак толкова много.Аз ги преброих 23.Ние сме 28 и май още ще идват,при това сме на 3 г. Laughing Желая ти успешна и спокойна година!
                Мони,как е малкия ученик Дани?Свикна ли вече?
                На моята първокласничка нещо не и се занимава много  Laughing И преди малко се ядосах,че трябваше да си напише домашното с баща и ,а като се върнахме от родителската среща какво видяхме - тати на компа,а Мими пред ТВ-то,а домашното чака.Бясна бях,че трябва да го пише по нощите,ама какво да го правиш татито  Mr. Green не можел да се оправи.Айде,да не навлизам в темата,че ... #2gunfire
               

# 87
  • Мнения: 3 036
Дидке,
24 сме но едно от момчетата беше болно и го нямаше за снимка.
А иначе много са ми сладички.
Но като сме в междучасие и като дойдат и бащи и родители и като слезнат и петокласниците и аз бръмвам.

# 88
  • Мнения: 7 482
                    Деси,ела при мен да видиш как се бръмчи! Laughing На теб направо ти завиждам защото твоите малчовци за мен са големите дечица! Laughing

# 89
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Днес просто не ми остана време да пиша, уж влязох да ви изчета, но започна Перла и.......
та чак сега!
Сутринта излязох в девет часа и от Клуба направихме излет с почистване, по еко пътека в квартала ни, която е през гората, до гроба на Херман Шкорпил, има-няма километър. Раздадоха ни по един найлонов чувал, ръкавици и действай! До единайсет часа направихме такава оборка на района, че напълнихме всички предвидени чували. На обяд от кметството донесоха по две кебапчета, хлебче, кетчуп, майонеза, горчица, в чинийка с виличка, безалкохолно, и по една вафла за десерт.
Имаше и мокри кърпички за да си почистим ръцете, въобще гледа ни кмета ни, няма грешка.
Че като почнаха на поляната едни песни, хора се играха, вицове.....толкова отдавна не бях ходила в гората, че ми се напълни душата! А от местния вестник ни направиха снимки, нищо чудно утре да сме на първа страница.
За сериалите естествено се прибрахме.
Гъбче, Мастерче, Ния, Доби, Диди, благодаря ви за пожеланията! И вие да сте живи и здрави и да крачите след мен!
Деси, здравей миличка, много са ти сладки дечицата! Приятна учебна година!
Днес имах есемес и от Жабка, с честитка за пенсионирането ми. Много се зарадвах, и за тях се радвам че са добре. Нека Краси да работи, от там да вземе пенсия, че тук са едни мизерни!!!!!
ЛЕКА НОЩ, ЧЕ БОРИ СИ ЧАКА РЕДА ДА СЕДНЕ НА КОМПА!


                   Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт