КГБ=Клуб на готините баби - 86

  • 32 094
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 738
     Добро утро момичета! Тази сутрин спах до 9ч,сега пия кафе и ще започвам да пиша,че утре отчитам седмицата.
     Айша,гледах ти снимките и аз те намирам променена.Не знам отслабнала ли си,косата ли ти е по различна...Но ставаш маце.
     Момичета,приятен и отпочиващ ден!

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА.
Не можах да спя нощеска и съм заспала сутринта към 6ч та до 8.30 спах  ooooh! Много рядко ми се случва да спя до толкова късно.Ама то като е почти тъмно е така... Joy

ЖАБЧЕ РАДВАМ СЕ ЗА ВАС НАГУШКАЙ ЛИДИЯ КАТО ДОЙДЕ... Hug Hug Hug Hug

МАРИ добре дошла при нас пиши за себе си  Hug и се стягай за срещата и ти.. Hug

АЙША прическата ти е супер много ти отива така. Peace Може би това ти е промяната но и на мен ми се струва че си отслабнала. Peace

ЯЖКА подреди си нещата така че да си на линия Peace Peace

МОНИИИИИИ КЪДЕ СИ БРЯЯЯЯЯЯ ???? newsm78 newsm78 Свършихте ли ремонта и цефтосахте ли новата спалня.. Mr. Green Joy Joy



СПИСЪКА - ЗА СЕГА...... ЗА 7-8 .11

1.  ЗИЧЕ +1
2.  АЙША
3.  ТАНИТА
4.  ЯНЧЕТО
5.  ИРЕН
6.  ЯЖКА
7.  МАЯ
8.  ЖАКИ
9.  МАСТЕРЧЕ
10. РИМАР
11. ДЖЕЙДА +1

Когото съм пропуснала да свирка.......

# 737
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Понеже и аз разбрах, че срещата се очертава на 7-8.11., посреднощ написах поема, която започва така:
 Подир доста умуване и явно гласуване,
 избрахме във Пловдив днес да гостуваме.....
Края ще чуете "под небето на Филибето"!

Жабче, привет мила! Хайде, каним ви с Краси на среща! На 7-8.11., ако ви "сърби някъде", значи ние си говорим хубави думи за вас! Целувки! Heart Eyes Hug

Джейда, мерси за кафето, радвам се че се очертава да се видим в Пловдив!
Айша, много сте хубави и млади на снимките!
Марипопинз, добре дошла сред нас! Радвам се, че ни харесваш щом си решила да станеш КаГеБейка! Приемаш ли да те наричаме Мари, защото името ти се дублира с името на наша колежка Мери Попинз, за да не се получава объркване? Само ти предлагам, че колко му е да се обърка една баба-пенсионерка, тоест аз. Извинявай миличка и  гласувай да се видим в Пловдив!

Зиче, значи за 7-8.11., могат да присъстват още Дидия и Джейда, расте списъка!
Можем да си спретнем една седмо-ноемврийска манифестация по обяд! Хи, хи, хиииии......
Аз ще съм Цола Драгойчева на трибуната/виновна ли съм, че пак се уредих, само дето не знам колко цола съм!/!Ха, ха, хааааа......
Приятен ден милички, почивайте си усмихнати, на топличко, обезателно хапвайки кекс!
Зиче писали сме едновременно!
   Hug
                

                  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 738
  • София
  • Мнения: 1 738
     Танита,повдигна ми настроението за целия ден.  smile3532 smile3532 smile3532

# 739
  • София
  • Мнения: 15 999
Мери, добре дошла и от мене.
Много ми повдигнахте настроението всички. За съжаление и прическата и кг. са еднакви и вторите не са намалели. Може би причината е във апарата - изкарал ме е по хубава.
Жабке, помоли Лидка да ти донесе лаптопа. По-често ще може да имате връзка и вие и те със
тукашните приятели.

# 740
  • Мнения: 221
Е нали съм си бабетка, пропускам някой неща, но това е от възрастта, не се сърдете.  Embarassed
Жабче, чудесно е че ще се видите и прегърнете с Лидка.  Hug
Майче, весело изкарване с любимите хора. Пожелавам новата снаха да те уважава и почита.  Peace
Ятче, не съм станала рано, не бях лягала, бях нощна смяна, прибрах се и бързах да видя какво е станало с гласуването.  Wink
Танита, разсъни ме с твойте бисери.  hahaha hahaha hahaha
Момичета хайде пишете се...Наборе къде си ти даде идеята.  newsm78

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тука е толкова гадно времето и мрачно но нека сега да е такова а за срещата да е хубаво.
Танче твоите поеми нямат край само ни възбуждаш любопитството Hug Ама ще дойде бързо времето да я чуем еее къде е 7-8ми  Hug
ШПУНЦЦЦЦЦЦ ДЕ СИ БРЯЯЯЯЯЯ newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Момичета кажете за ресторанта всеки ще си поръчва ли или да направя куверти за да е по лесно а който иска нещо допълнително да си поръча.И до колко лева да са кувертите ако решите да  хапваме едно и също. Peace Давайте предложение за меню там има всичко Hug Hug

Хайде ЗАПИСВАЙТЕ СЕ   Hug Hug  newsm44 newsm68
И стягайте куфарите  bye bye


СПИСЪКА -  ЗА 7-8 .11

1.  ЗИЧЕ +1
2.  АЙША
3.  ТАНИТА
4.  ЯНЧЕТО
5.  ИРЕН
6.  ЯЖКА
7.  МАЯ
8.  ЖАКИ
9.  МАСТЕРЧЕ
10. РИМАР
11. ДЖЕЙДА +1
12.ДИДИЯ
Когото съм пропуснала да свирка....... fiuuuuuu fiuuuuuu

# 742
  • София
  • Мнения: 1 738
     Зиче,аз нямам претенции.Както реши болшенството.Правя един експеримент и снощи на сватбата наруших режима,дано размърдам метаболизма,че дълго цикля на едни килограми.Оказа се,че когато няколко дни ям нормално,след това започвам пак да свалям.Та и в Пловдив ще си позволя нещо нережимно.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕЕЕ ЯЖКА то с едно ядене няма да ви се наруши толкова режима. Hug
Там правят страхотно вретено с гарнитура  Peace ама като ида да видя тогава ще пиша даже се чудя дали да не отида да запазя датата  Peace

# 744
  • София
  • Мнения: 4 177
Само да ви подсетя, че на 7-ми е задушница /сега се сетих да погледна календарчето/. Да не би това да се отрази на плануваната   дата. За мен не е проблем, аз и без това рядко ходя на гробищата, предпочитам на черешовата задушница да ходя.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Всеки има починали но не е проблем да идем тука в Пловдив и да запалим свещички в някой храм за близките си то е същото дали на гроба или в църквата ще е...тъй че мисля не е пречка . Peace

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАЙДЕЕЕЕЕ  НОВА ТЕМИЧКААААААА Hug Hug Hug
Прехвърляйте багажЕриите   в нея  Hug Hug Joy Joy  


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=437232.0

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 12:31 от ЗИЧЕ

Общи условия

Активация на акаунт