КГБ=Клуб на готините баби - 86

  • 32 111
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 16 046
Ния, благодаря за почерпката.
Доби, добре дошла. Много сладко котенцето.
Аз първо като прочетох красавица и реших, че си станала свеки.
 Laughing
Аз вече ставам досадна, но да повторя - мога всяка от посочените дати.
Янке, майките са. Аз съм най дъртата от всички. Даже няколко имат и по-малки дъщери та покрай тях се подмладяват.
Уж казват, че интернета отдалечавал хората. Но ето и ние тук и в другата тема все се сближихме чрез него. Приказваме си сега, все едно че сме на гости по съседски.

# 721
  • София
  • Мнения: 4 178
Пак нямахме интернет. Днес към обяд и в къщи идваха, но най-накрая си го оправиха от тяхната кутия. Тази седмица ми взеха здравето, но дано да не се повтаря толкова често /сутрин има-вечер няма или обратното/.
Мими, моите съболезнования за детето на приятелката ти. Човек няма думи в тези случаи и каквото и да каже.... нищо не ще се промени.
Доби, много е сладко, но като знам какво е да имаш котка в къщи....  Н амен взе вече много да ми идва, нашата кара 17-та година и е ок. А това, че ти е пълна къщата с любимите ти хора е най-радостното, от това по-хубаво няма.
Ния, мерси за почерпката-в товма студеничко време и ние сме на винце за загрявка.
За срещата-мога на всяка дата, каквото решите. Предпочитам да е по-топличко, ще гледаме прогнозите.

# 722
  • София
  • Мнения: 472
Здравейте милички.
 Янче, колко е хубаво децата да са около тебе! Hug Hug
 Ние утре ще се събираме  горе при Иво. Всеки има задача какво ще готви. Брат му ще дойде, но сигурно само с малкия." Баронесата' - така вече я нарича мъж ми, май ще се направи на болна. А момента е много удобен да дойде и било каквото било. Аз как пиша, тези, които не са запознати, ще се чудят какви ги редя. Ама като се видиме ще се наприказваме. Както писах ме устройва която и да е дата.
Дидия, какъв е този курс? И ние бяхме преди 2 години, но цялата информация беше на такъв юрош, че и от записките много не мога да се оправя. Ние ходихме две поредни съботи и недели в едно училище от 10 до 15 часа - значи 4 дни. Но все пак зависи от преподавателя.
 Пишете за гласуването - че то не е цял ден, започва в 6 часа и приключва в 18-19 часа, така че може да се оправиме и с гласуването.
 Хайде, че трябва да правя заготовки за утре.
О, Доби, видях ти котанката - много е сладка? Вярно, че можеш направо да тръгнеш за Пловдив. Пък ела и с придружител.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 20:28 от m a y a

# 723
  • Мнения: 7 391
              Чак сега успях да прочета всичко! Laughing Като съм заварила желето на Зиче,че реших и от остатъка да направя мармалад та направо се затрих на печката. Mr. Green
              Янче,много сте хубави,ама и аз на половина ви видях та знам,че на живо сте още по-чаровни.
              Айша,каква най-стара аз така упорито те търсих по снимките,че не можах да те открия.Много си готина , а при това ми се струва,че и ти си свалила някое килце,ама явно искаш да ни изненадаш на срещата.
              Доби,аз не обичам писанките,ама твоята е направо красавица.Е,не може да ме излъже да я пусна в къщи ,ама на теб ти трябва другарче.При нас е пълно с писанки и дедито по сто пъти на ден чисти двора та за това хииииич не ги обичам. Embarassed
              Мая,весело изкарване ви желая и дано всичко се оправи и с другия син.Курса ни е по поръчка,не стандартен и точно за това искам да присъствам,а при това аз изтормозих всички с мрънкане за него. Laughing Ще видим как ще протече,ако е нещо дато го знам мога и да напусна по средата и да дойда и на 31 ,но ... по сигурно ще е ако е друга дата.

# 724
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добра вечер на всички!
Много хубаво това със срещичката,но проблема е,че не мога да правя дългосрочни планове с моята работа.Точно събота и неделя изникват нашите кораби и отиват плановете ми по дяволите.Като чета,как казвате: "Всички съботи и недели са ми свободни",при мен такова нещо няма как да стане.Ще се въздържа и от гласуването,но ако сме свободни с Фенчо на датата сме там двамата.
Айша,направо си Активист номер едно на форума.Подкрепям Янчето,много свежарски си на фотото.
Янче,ама и ти си станала Фиданка,та дрънка.Нищо общо с това от месец август.Задръж така.
Доби,приятна разходка из чужбинско.После ще разказваш.Честита ти малка красавица.Пу,Пу да не я хваща уроки. Joy Joy Joy
Танита,колежки по съдба сме днес.Фенчо също е да си вари ракията. Joy
Ния,благодаря за почерпката.Парното и принас е пуснато,че да отпуснем кожите. hahaha
Зиче,Дидиа,Джейда ,Мая,Римар. Hug Hug Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 16 046
Вашите варят ракия, а Пламен направо я унищожава. Таксито е на ремонт днес и утре. Уж щеше да готви кюфтета с бял сос. Омеси каймата и легна да поспи, обади се брат му и сега е при племето - нали алкохола е вреден трябва да се унищожи.  Mr. Green То на него 300 гр. са му достатъчни.
За съжаление не съм отслабнала нито грам. Не че се впечатлявам, но ми тежи на краката.

# 726
  • Мнения: 77
Айша, какви 300гр., ние двамата не можем да изпием такова количество!
Стефан 100-150, аз 50-60 и това е. Ако минем нагоре или ще заспим или ще се скараме!
Такива сме пиячи!
Стефан се прибра към шест часа, ама въобще не му личеше че е варил ракия, трезвен!
Фурийче, ама Фенчо е майстор на ракията, отличник! И Стефан е специалист, ама Фенчо е поне една крачка напред! Ха, пийнете по една за ваше и наше здраве! Може да ги дегустираме в Пловдив! Хи, хи, хииии.....
Казвам ви ЛЕКА НОЩ!, но още няма да лягам, ако ме допусне Бори, ще следя гласуването!
   


                                 Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug  Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 21:37 от Танита60

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИ няма да се отказвате ,ще гледаме да стане така че всички желаещи да дойдат и да е удобно за всички. Peace
НИЯ ти ще можеш ли да дойдеш newsm78
ДОБИ направо в Пловдив оставаш няма да се прибираш ако е на 7-8 Hug Hug
Котенцето е сладурче да си го гледаш с кеф ,че и аз като Дидия много не ги обичам котките.Предпочитам куче пред котка.
МАЙЧЕ не и се връзвай на баронесата то и нейното време ще дойде Peace
ФУРИЙЧЕ много искам да дойдеш да се видим ,абе колкото повече толкова по весело ще е. Hug
РИМАР ще пуснем климатиците в Пловдив да е топличка.. Hug Joy Joy Joy


СПИСЪКА -викам да се установим за 7-8 .....че май за тогава най много хора могат да дойдат.

1.  ЗИЧЕ +1
2.  АЙША
3.  ТАНИТА
4.  ЯНЧЕТО
5.  ИРЕН
6.  ЯЖКА
7.  МАЯ
8.  ЖАКИ
9.  МАСТЕРЧЕ
10. РИМАР


# 728
  • София
  • Мнения: 98
Аз утре ще погледна как ми е графика  и ще пиша, при нас тия дни много мероприятия  Mr. Green, концерти, конгреси, нямам време и да изчета назад  Weary
Лека нощ на всички  smile3507 smile3524

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 23:23 от margita

# 729
  • София
  • Мнения: 1 444
Момичета,
приемате ли нови членове при вас?
Надявам се да ме приобщите, пък ако трябва Айша да удари едно рамо в моя подкрепа. Wink

# 730
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет дружина.   bouquet
Минавам на бързо да ви се обадя.  Hug
На гости сме в един приятел поливаме внуците му близначета-момче и момиче. Heart Eyes
Та използвам един откраднат миг да ви се обадя. Peace
Утре Лидка пристига , живи и здрави , та през седмицата ще ви се обадя пак.
А сега да ви пожелая:
Добро утро и хубав ден! Hug Heart Eyes Hug      

# 731
  • София
  • Мнения: 1 741
     Прибрах се от сватбата,беше много хубава.Мой първи братовчед от Гецово ожени дъщеря си в София.Бяхме със Софи и Коце.
     Мисля си да се организирам и да си свърша работата по рано,за да дойда на 7-8,само да не ми мине котка път.
     Доби,много ти е сладка писанката.Послушай какво ти казват момичетата и ела на срещичката,да се видиме!
     Янче,много са ти пораснали Криско и Анджелка.Ти си се смалила на половина,като те гледам и години си свалила от лицето си.
     Maripopins, щом познаваш Айша,тя ти е казала,че всеки е добре дошъл.Но приемния изпит е виц.Добре дошла и направо се стягай за Пловдив!

# 732
  • Мнения: 221
Добро утро.

Нямах търпение да видя ,до къде стигнахте с гласуването. Като гледам се очертава за сега 7-8 така че бройте и моя светлост + 1
А сега да ви поднеса закуска, да ви чака в леглото, а аз да ходя да спя.  smile3524



Айша, добре че прочетах, да се върна да видя, найстина си супер.  Peace
marypopins, добре си дошла при нас, разкажи повече за теб.  smile3525

# 733
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Добро утро и ог мен!
Джейда,много рано си станала днес - нали е неделя!Аз си поспах докъм 8 пак, поошетах и бързам тук.Благодаря за кафето и закуската!
Жабче, появявай се по-често! Днес ще си под пара,щом чакаш гости!

Maripopins, добре дошла и от мен!И аз искам да науча повече за теб.Може ли да те наричаме Мари?

  ЛЕК ПОЧИВЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

# 734
  • Мнения: 549
Добро утро .
Мерипопинс,добре дошла и от мен.Ти не си ли сестрата на Дидия или се бъркам?Но все пак това цвете е за теб-за добре дошла.
 
    карамфилчета


Лек ден на всички ни.

Общи условия

Активация на акаунт