КГБ=Клуб на готините баби - 86

  • 32 112
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • тук и там
  • Мнения: 312
Янче,да за Анатоли става въпрос.Закарал майка си на курс и продължил по своите задачи.Но как е станало,още незнам.А е само на 31 32 год.
Още никой няма утях.Очакват ги тази нощ,така,че утре рано ще отида.
Как ли ще изкарам ноща..А тя горката как ще го преживее.

# 691
# 692
  • София
  • Мнения: 1 741
     Здравейте момичета!
     Мими,много тъжна новина! Горката женица,как ще преживее това нещастие?!Няма по-тежко от това- майка да загуби детето си.Ще ти бъде трудно,но бъди до нея!
     Аз днес много се ядосах и вдигнах кръвното,болеше ме сърдечната област и ми се схваща няколко пъти лявата ръка.Когато се прибрах го измерих-150/70.Сега мисля да лягам,утре ще пиша по-вече.
     Дидка,благодаря ти ,мила! Утре ще ти пиша и на теб.
     Лека нощ,момичета!

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯЖКА тези нерви ще ни гътнат нас  Crossing Arms   
Веднага кръвното се дига или пада ...ПАЗИ СЕ  И ГЛЕДАЙ ДА НЕ СЕ ЯДОСВАШ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ  и пий хапчета за кръвното  Peace Hug
МИМКА и ти пий някакви успокояващи за да можеш да поспиш ,че те чака голямо напрежение...

# 694
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МИМКА- сега чета и настръхнах. Светла му памет на момчето Praynig
Горката му майчица, ще се е свършила Sad

Янче що се ядоса? Ко стана?

# 695
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЗИЧКА-
Медун на оная снимка със муцичката е разкошен Joy

# 696
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 297
 
 Делтичке,що реши,че съм се ядосала?

# 697
  • София
  • Мнения: 16 047
Пак тъжни вести - омръзна ми вече.
Щях да се похваля, но няма смисъл.
Мими, съболезнования на приятелката. Почивай сега, че утре ще трябва много сила.
Ще го преживее майката - няма друг избор.  Вечерта ми се обадиха от Търново, поговорихме си. Както казва леля ми - пиленцето ни го няма, ние пукалите останахме тук. Държат се хората.
Лошото по пътя бързо идва. Като ходих в Търново - нагледах се по пътя на ужасии. Рейса на отиване и връщане също си показа магариите, но се прибрахме благополучно.
За Пловдив - няма да гласувам. За когато и да го решите ще дойда, за мене всички почивни дни са свободни. За хотела - не познавам града и също съм на - както решите. Само да сме живи и здрави.

# 698
  • София
  • Мнения: 472
Moмичета, нямат ли край лощите вести!
 Мимка, много жалко за младото момче, а милата майка е с мъка за цял живот. Ако няма други близки, наистина трябва да си до нея. Бог да го прости! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
За срещата, писах 24-25.10, но като се замисля и всяка друга дата ме устройва. Така че, не се съобразявайте с мен, а направо ме пишете за коя и да е дата.
Зичка, на малкия ми син имам снимки целия в кал - караше колело през локвите, без калници на гумите. A като беше по малък една комшийска баба нарочно го караше да джаба из локвите и да се маже с кал под предлог "че какво ще прави майка ти - ще те пере".
Момичета, спокойна нощ и ползотворна събота и неделя / в смисъл да си почивате повече/.

# 699
  • София
  • Мнения: 16 047
  food010
Добро утро от студена, мрачна  София.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 741
   Добро утро и от мен.Хайде да пийнем кафенце!

    Тук е много студено,но има разкъсана облачност и се вижда небето.
     Mомичета,снощи бързах да легна,защото не се чувствах добре.Сега бързам да довърша една работа,че след обяд съм на сватба.Така,че няма да коментирам нищо,не ми се сърдете! За срещата аз няма да гласувам,защото не искам да ви налагам мнението си Свободна съм на 31-01 .11. и на 28-29.11, но си мисля,че ще опитам да се организирам и за някоя друга дата,защото имам много голямо желание за среща.Не забравяйте,че на 15.11 ще сме на избори.Аз тогава ще работя,може би и учителките-тях винаги ги хващат в комисиите.
     Приятен и спокоен почивен ден!



    Танче,виждам те! Hug Hug Hug newsm51

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 09:16 от Яжка

# 701
  • София
  • Мнения: 16 047
Яге, благодаря за кафето.
Приятно изкарване на сватбата. Вики свиква ли вече с у-щето?
Изборите нали са само за София?

# 702
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Мими, Янче, много лоша вест! Бог да прости момчето! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Язък за младостта му, и горката му майчица! Голяма трагедия!
Какво става по тия пътища бе, като пътуваш само трагедии в ляво и в дясно виждаш!
Да пази Бог!

Тук цяла нощ валя, доста е студено, ама трябва да се свиква!
Зиче, хотелите са супер, за датите казах, че /само да сме здрави/ всички ми са удобни, единствено заради прогнозата за времето гласувах за първата.
Според мен където е по-евтино и където е "живата свирка", ще ни е най-добре, пък ще си поръчаме топло временце!
Деси, чакаме те във Варна, вярвам че ще ти се "отвори" път към морето!
Яжка, мерси за кафето и закуската, тъкмо на време!  Heart Eyes Hug
Приятен ден, на всички!


                 Hug Heart Eyes Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 1 741
    Айша,не знам за изборите дали са само за София.Ако е така,решавайте за датата,а аз ако мога ще дойда.
    Вики свиква полека-лека.Снощи са я взели от другата учителка-всичко било добре,само не иска да заспива-лежи и се върти.Тя и в къщи много трудно заспива през деня.Аз току що влязох да я видя-дивее,хвърля едни кърпички и скача по спалнята.Още е жълта и отслабнала,червенините под очите личат по-малко.Мисля,че ще свикне,нормално е да е така в началото,само не знам защо тази учителка го посрещна така тревожно.Това ни притесни.

   Охоооо,вече имаме слънце.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 09:59 от Яжка

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО .....
Момичета аз мисля да оставя само трите първи дати и за тях да се гласува ...
Моля за по голяма активност и да се гласува.... поне да се уточним за датата.
ЕТО И СПИСЪКА КОЙТО ЩЕ ИДВА ЗА СЕГА объждайте се когото съм изпуснала за да го добавя  и колко човека ще идвате .ЗА ДАТА ЩЕ СЕ УТОЧНЯВА ОЩЕ да може да е удобна за повече хора . Peace

1.  ЗИЧЕ +1
2.  АЙША
3.  ТАНИТА
4.  ЯНЧЕТО
5.  ИРЕН
6.  ЯЖКА
7.  МАЯ
8.  ЖАКИ

 
 
 

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 12:25 от ЗИЧЕ

Общи условия

Активация на акаунт