КГБ=Клуб на готините баби - 86

  • 32 113
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 297
 Добро утро и от мен! Днес съм спала до 8,30. И докато се намотам то станало 10.
Днес пак съм самичка - тъкмо ще си поошетам.Времето е мрачно,но не вали - ще пусна една-две перални,пък каквото им е писано.Ще се поровя спокойно из нета и ще погледам ТВ. С други думи ще мързелувам. Междувременно качих снимките на децата и ви ги показвам,ако на някого му се гледа:

 http://qnka1956.snimka.bg/family/vnucheta.254854.15460166

Лек ден на всички!

# 706
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета!

Миме, нямам думи за трагедията! SadБог да прости момчето, Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose а майка му горката незнам как ще се справи.Нямат край тези катарстрофи по пътя Sad

Момичета, аз гласувах за 31 и 1 , че тогава Данчо има вероятност да пътува до Пазарджик и да ме докара и мен, но не се съобразявайте, ако има повече хора за другите дати здраве да е Peace

Ох, след такива новини не ми се пише изобщо...

Янче, децата са много сладки Hug

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕТО И СПИСЪКА КОЙ ЩЕ ИДВА ЗА СЕГА объждайте се кого съм изпуснала за да го добавя  и колко човека ще идвате .
ЗА ДАТА ЩЕ СЕ УТОЧНЯВА ОЩЕ да може да е удобна за повече хора . Peace
ЗА СЕГА  31-1  СЕ ОЧЕРТАВА

1.  ЗИЧЕ +1
2.  АЙША
3.  ТАНИТА
4.  ЯНЧЕТО
5.  ИРЕН
6.  ЯЖКА
7.  МАЯ
8.  ЖАКИ



ЯНЧЕ колко малко му трябва на човек да е щастлив. Hug Сияете всички на снимките,най вече малките сладури..... Hug Hug
Много са пораснали и двамата  Hug Hug

# 708
  • Мнения: 77
За списъка ме бройте ЗА, и това е.

Янушка, много сте хубави и усмихнати, особено там където сте и петимата!
Анжелка си прилича направо на тебе, бабина хубавица!
И двамата се вижда, че много са пораснали.
А ти си направо гимназистка с тази фигура, никаква баба!

Ох, каква приятна тишина е в къщи! Стефан запали парното и отиде да вари ракия, Бори е при сватята, Диляна не си дойде от София, майка ми си спи, а аз съм "царицата на чардаша"!
Ще сложа на майка ми да яде и лягам на тишина! То иначе или Стефан мърмори, или е надул ТВ-то, че тежко чува,  на компютъра ръмжи някоя игра на Бори......да луднеш!
И аз прострях една пералня цветно, сега ще пусна бяло, то ще е на сушилника, че вън е влажно,
сготвих пиле с ориз, ама явно ще е за довечера, че "сам съм, други няма"!
Фурийчеееее, Фенчо, Диди, Доби, Светле, Делта, хайде гласувайте милички!
Приятна следобедна почивка!

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 16:05 от Танита60

# 709
  • Мнения: 7 391
                Привет и от мен!Аз съм станала рано - рано ,ама на пазар ,на разходка и чааак сега успях да седна пред компа,че дедито ще пише и ще ме изхвърли. Laughing
                Като гледам срещата се очертава на 31 и 1 /най-много гласували има/ така,че не ме бройте.Аз вдигнах парата за тази квалификация и хич не върви да зачезна.
                Мога да ви пожелая приятно изкарване и пийте по едно за мен!

# 710
  • София
  • Мнения: 16 047
Янке, много сте хубави всички.
За срещата - сама ще бъда, за която дата решите.
Само да сме здрави до тогава.
Аз снощи липсвах/ако  някой е забелязал/. Бях на форумска среща на майките на  студенти. Пишем си и вече втора среща си правим в 1 кръчма. Изкарахме си  много хубаво и  сега сме весели и заредени с емоции. Ако са качили снимки ще дам линк.
http://gospojata.snimka.bg/graduates/abiturientski-mami-2009.414995.15465223 ето го компромата от снощи.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 16:16 от Aisha

# 711
  • Мнения: 221
Привет момичета.  Hug
Пак лоши новини, толкова млад народ загина по пътищата.
Миме жалко за сина на твоята приятелка, светла му памет.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Гледам срещата се очертава, на 31 и 1  аз съм гласувала за 7 и 8 , мисля си ако има някаква промяна в плановете ми, дали ще може да се присъединим с дедито по късно... newsm78 или ще бъде късно?  newsm78
Янче, много сте хубави с дечицата, направо сияете.

# 712
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 297

 Ами как няма да сияем като се събираме 2-3 пъти годишно така!Жалко,че дядо им го нямаше,но...друг път.
И аз гледам,че се заформя за 31-1 .Ами аз освен от Търново направо в събота да пътувам за Пловдив - друг начин не виждам.В Търново ще бъдем в петък и събота се връщаме.Ще видя как ще постъпя.Все пак зависи и останалите какво ще кажат.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОМИЧЕТА всички които са гласували не за 7-8 казвайте става ли да се съобразим с хората които не могат да дойдат ...така да го направим че който иска да дойде а не го устройва датата да се нагодим по тях... Hug

# 714
  • Мнения: 5 001
Аз мога на 31-01 и на 07-08.....Засега.....Ще се постарая да дойда... Tired

# 715
  • Мнения: 221
Дидия гласувай за която дата можеш, нали за това се гласува, да се види кой кога може. Не бързай да казваш че няма да ходиш.

# 716
  • Мнения: 7 391
             Джейда,аз гласувах първо за 24-25 защото обещаваха хубаво време,ама само Танчето май беше гласувала за същото и тогава промених гласа си за 7-8 .Невъзможно ми е на 31-1 и то заради компютърния курс.Надух главата на директорката да ни включи,защото е доста по-висок клас от това ,което знам и не ми се иска да викам зетьовете или щерките когато имам проблем с компа.И сега да зачезна направо ми е неудобно.Ако решите на 7-8 ще дойда въпреки,че малката ми щерка има тогава рожден ден. Peace Всички дати са ми удобни БЕЗ 31-1.
             Така,че аз съм гласувала даже  ДВА ПЪТИ с корекция на първо мнение.ДА ГЛАСУВАТ ТЕЗИ ,КОИТО ОЩЕ НЕ СА ПИСАЛИ НА ПОСЛЕДНИТЕ СТРАНИЦИ. Laughing

# 717
  • Мнения: 20
Добър вечер момичета!Навън е много студено и ние вече драснахме клечката на парното.Силно се надявам,че пак ще се стопли това време,че работата ми е свързана само да съм навън и нещо тоя студ ми се отразява зле.
Янче,прекрасни дечица.Да са ти живи и здрави , само щастие и радост да ти носят!
Миме,моите съболезнования за синчето на приятелката ти.
За да е по-топла и уютна вечерта предлагам....

# 718
  • Мнения: 1 558
Привет, дружина!
Най-после се добрах до компютър  Mr. Green
Не съм ви изчела, но после, първо да се разпиша  Laughing

Мими, моите съболезнования за младия човек  Flowers Rose Flowers Rose

Гледам, организацията за среща върви с пълна сила -
много се радвам за това, но за съжаление от 27 до 6 ноември няма да съм в България,
пък 26 и 6 ще минат в път Варна-София и обратно,
тъй че няма как да гласувам за датите от анкетата!

От четвъртък сме пълна къща, два дни се готви непрекъснато/и разнообразно Mr. Green/
Освен това от вчера си имаме една красавица, та ходя и след нея
/или тя след мен - гони ме и писунка.../
Ето, да я видите http://media.snimka.bg/4607/015470193.jpg, http://media.snimka.bg/4607/015470219.jpg, http://media.snimka.bg/4607/015470338.jpg http://media.snimka.bg/4608/015470570.jpg

Сега ще се върна да ви изчета
и ви пожелавам приятна вечер!

# 719
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 297

 Айша,връщах се назад и видях линка,който си пуснала.Много свежо изглеждаш! Ама това все мами на студентки ли са? Ами те много млади! Да не са дошли самите студентки?

Добиииии, радвам се,че се появи! Много ти е сладко писанчето! Ще ти бъде другарче като останеш сама!А колкото до срещата,ако решим за 7-8 от София направо потегляш за Пловдив и готово! hahaha  bouquet

Ния,само скомина ми правиш с тези бутилки и ядки!Разваляш ми диетата! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт