109 САЩ-50 стр. са нужни... другарки чатете, спамете, пишете, плана изпълнете!

  • 27 918
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 173
Тина,и с тревата не си сейф че знае ли се кой  к'во я е полял..
Ще се мре, мани. Ей я къде е 2012.  Laughing
  Що ще мрем 2012 ? Аз пак нещо пропуснах
Тандури давай я тази "рецепта" за отслабване ...
 
Аз шкембе чорба правя един път на 2 м - мъжа ми си я хапва . Много варене ( под налягане не готвя  Rolling Eyes ) . При нас шкембе има в Уол Март Суперсентър.

Клеър какво стана с преговорите ? Аз в неделя съм там в 10ч ( само да не ми мине котка път )

# 61
  • Мнения: 3 988
Рая, гугълни декември 21, 2012.  Peace
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_phenomenon  Crazy

Анет, аммм, на мен никак не са ми люти.  Simple Smile То вярно, че аз обичам люто, тия даже минават в графата никак-не-люто за мен.  newsm78
Абсурд е да направя такова нещо в къщи. Моят мъж не понася миризмата на чушки  Tired и не готвя нищо с чушки. Сурови си ям до насита, но е изключено да сготвя вече откак сме в новия апартамент, щото няма време да се проветри, той си идва рано. И аз съм доволна на всичко с чушчица, сготвено на вън.  Blush
Анет, да отбележа, че се каня от доста време, много ти се радвам на включванията тук.  Grinning

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 06:03 от Кюбит

# 62
  • Мнения: 131
Имаме рожденничка днес май(вторник) newsm78.... bdbaloniТинаХрис честит рожден ден с пожелания за много, много здраве, късмет, любов и професионални успехи....весел и усмихнат празник и сбъдване на всички мечти...  Gift newsm67  party023

# 63
  • Мнения: 1 593
Chestit Rojden den na Tina!!  bouquet

# 64
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тина, Честито помъдряване с още една година! Hug

Здраве и усмивки ти пожелавам, и да те слушат мъжете ти!  bouquet

Ейй докато зацепя какво е Йоуплейт! Crazy Ама ние такова нещо не ядем в къщи, нито аз, нито децата, та ми е простено.

ПОглеждам етикетите, ако има много захар, калории и пр. избягвам да купувам. Но и не се втелясвам особено в темата. Дразни ме тук, че всичко е наблъскано със захар и е сладко.

А това за противозачатъчните, не го ли пише на всички такива хапчета? Поне аз на каквито и да съм гледала хормонални чудеса против забременяване го пише!? Може при тези риска да е по-висок!

# 65
  • Мнения: 2 563
Da, risk ot trombozi ima pri vsichki hapcheta, no spored niakoi izsledvania pri Yaz i Yasmin tozi risk e po-visok.  Vizhte statiata v NYT.

# 66
  • Мнения: 7 091
Честит рожден ден на Тина!!  bouquet

Рая, няма рецепта в моя случай, освен че ограничавам сладкото ( много рядко си позволявам и по малко), + ограничих до минимум хляба, но най-важното е че почти спряхме да ядем месо. Ако ядем един път на 2 седмици е голяма работа и то по-скоро риба и само 1 път досега пиле. Наблегнахме на ядки, оризи, варива, зеленчуци, плодове, много млечни продукти и така.
Мъж ми свали най-много защото беше на диета специално за това ( но той го прави и по здравословни причини), беше 9 дни на глад + чай и той премина изцяло на вегетарианство.  Преди години и двамата бяхме вегетарианци, откакто се появиха децата започнахме да ядем и месо.

# 67
  • Мнения: 8 163
ЧеРеДе на Тина и от мен!

Добре де, Тандури, аз пък без месо не мога. Пробвала съм, ама не става. И понеже съм хищник, много ми допадна high protein/low carbs начин на хранене. Едни от продуктите, които реших да добавя за разнообразие, бяха соевите бургери/кайми и пр. Ма мноо гаднУ тва, бе!  Sick Веднъж направих някакви бъргъри на Нейчър'с промис, жив картон. Сипах ги директно в пастта на Симпълхюман.

Та мисълта ми е, можеш ли да ми дадеш марки на вкусни продукти тип "безмесно месо", с които да готвя? Не кренвирши и наденици, а като кайма и парчета месо. В бг имаше едни сухи соеви кубчета, бяха супер като ги покисна в соев сос и ги запържа. Тука не мога да намеря подобно нещо.

# 68
  • Мнения: 98
тинееей, честит рожден ден!  bouquet много здраве и късмет!

 

# 69
  • Мнения: 1 777
Честит Рожден Ден Тина!!!!
Желая ти много здраве ,щастие и много любов!!!!

# 70
  • Мнения: 13
ЧРД Тина здрава, обичана и уважавана съпруга и майка!  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 173
Тандури това с месото много трудно ще мине при нас . За сладкото и аз мога да не правя и няма да хапваме , но ядене без месо у дома няма кой да яде . За хляба аз почти не ям ( в нас един хляб се яде седмица ) .
Все пак благодаря за споделената идея ( време ми е да се отърва от тези 3 кг ...само се каня аз , а нищо не правя  ooooh! )
 
ЧРД на Тина - здраве най вече   bouquet .

Някой от вас да се е подлъгал по DirectBuy ?Големи лъжци  Close .

# 72
  • Мнения: 109
Тина, честит празник!   bouquet Само хубавини през следващата година!

# 73
  • Мнения: 2 255
Мики, ти ли предаде четата  Laughing, благодаря, благодаря на всички!
  За торта се обърнете към Тандури, Танита, Аталанта, Пети, Виктория и т.н. ... Flutter

# 74
  • Мнения: 7 091
Фея, съжалявам, че не мога да ти помогна с информация, но аз съм категорично против " безмесното месо" като идея.
Отвратително ми е на вкус и просто не мога да приема този начин на хранене. Струва ми се дори по-вреден от яденето на месо.
В смисъл, като ти се яде месо, ядеш месо, защо да се тровиш с измишльотини?

Това, което в момента при мен се получава е, че просто не ми се яде месо. Наготвих няколко пъти заради децата, хапнах, но честно казано не ми беше вкусно. Просто явно си имам такива периоди, мъжът ми също. Най-същественото обаче е, че ако ми се яде месо, няма да се огранича, ще си взема. Това, което се получава на практика е, че дори и да си взема като ми се яде, не ми е вкусно и не го доизяждам. Та, не мога да кажа, че сме "вегетарианци" в този смисъл на думата, че да сме спряли абсолютно месото, заради децата готвя, защото те обичат, но на който му се яде яде, на който не му се яде, не яде.  И факт е, че дори и децата започнаха да ядат все по-малко месо. Сега дори когато готвя ( отделно) месо го готвя в малки количества и почти винаги остава.

Не съм по крайностите така да се каже Simple Smile

Аз си мисля, че моето сваляне на килограми има и друг източник- стана година и 1 месец откакто спрях да кърмя Ели, а с Калин ми трябваше точно 1 година след като спрях да кърмя за да си вляза в дрехите. Предполагам и това има отношение.

Общи условия

Активация на акаунт