Къде в Бургас - 20

  • 69 474
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2
ga_aMa_He, шивачка само за скъсяване и такива работи има долу горе в района където Kamence ти обясни. Само, че като излезеш от магазин Европа (бившият Краснодар) и вървиш на ляво. На ъгъла има един Еврофутбол и надолу по уличката ще видиш шивачката. Работи и в събота, но май само до обяд.

# 47
  • Мнения: 594
Търся мъжки колан с катарама, която да няма метални части, т.е. да е от кожа, пластмаса или нещо подобно.
Ами мъжо е с алергия към метали от неблагороден произход, понеже е благородник Laughing

Аз и дъщеря ми имаме същата алергия. Решавам проблема като лакирам металните части, които ще бъдат в контакт с тялото(а може и целите) с безцветен лак за нокти.
eitalina , открадвам си идеята  Peace Много "благородници" се събрахме тук май  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6
eitalina, страхотен трик, елементарно, но не се бях  сещала. Благодаря ти!  bouquet

# 49
  • Мнения: 534
Момичета, препоръчайте изпитана и сериозна фирма за преводи и легализация от бълг. на испански език, трябва ми за официален превод на документи. По възможност в центъра на добри цени Mr. Green  bouquet

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
благодаря ти Juicy, сетих се кое е ателието и ми е съвсем близо   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 145
Аз ползвам за преводи ЕТ Снежа Лимонова, намира се на Асен Златаров 28 номер, тел 820063, звънни и питай

# 52
  • Мнения: 534
Аз ползвам за преводи ЕТ Снежа Лимонова, намира се на Асен Златаров 28 номер, тел 820063, звънни и питай

мерси ще попитам там  bouquet,
друга фирма да предложите за предпочитане със сайт за да направя запитване по мейл, правя услуга на приятелка и искам да и покажа направо сайта за да прецени дали става и е изгодно

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
lusia_
Можеш да видиш този сайт,една позната работеше там,но не съм ползвала лично услугите на фирмата.
http://prevodi-sema.com/

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 703
lusia_ , аз съм доволна от тази www.versacom-agency.eu

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,къде продават обувки на Примиджи?

# 56
  • Мнения: 790
Здравейте... отдавна не съм се включвала, но сега имам питанка. Някой знае ли къде ще е този нов фитнес само за жени fit curves и кога ще отваря? Някъде в центъра щял да е ама къде newsm78

# 57
  • Мнения: 1 280
eitalina, страхотен трик, елементарно, но не се бях  сещала. Благодаря ти!  bouquet



  Трика е и ефикасен  Peace И аз съм с алергия, преди време си бях харесала едно бижу от имитационните, чудех се да рискувам ли да го взема и споменах на продавача, че съм с алергия. Той ми каза тогава трика с безцветен лак  Peace

# 58
  • Мнения: 534
мързеливка, SuNnY SkY мерси много за отговорите Hug

# 59
  • Мнения: 27
Търся мъжки колан с катарама, която да няма метални части, т.е. да е от кожа, пластмаса или нещо подобно. Обиколих центъра и не намерих никъде, но затова пък намерих продавачки, които ме гледаха тъпо и странно, как ли ми е хрумнало такова нещо Rolling Eyes Laughing
Ами мъжо е с алергия към метали от неблагороден произход, понеже е благородник Laughing

Аз и дъщеря ми имаме същата алергия. Решавам проблема като лакирам металните части, които ще бъдат в контакт с тялото(а може и целите) с безцветен лак за нокти. Може да се положат няколко слоя лак за по-добър ефект. Поне на първо време можеш да опиташ по този начин Peace!

На ъгъла на д"Д-р Нидер" и Републиканска има склад за колани, и други... там съм виждала

Общи условия

Активация на акаунт