В тази тема се спри,виж и сподели,или ако искаш се похвали

  • 60 577
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 151
http://www.wilton.com/store/site/product.cfm?id=3E30D6EB-475A-BA … -5F363A0047978DFF ето го комплект -някои момичета го взимат с отстъпка и е още по-евтин а доколкото разбрахи в софия го има на Кадмлия -нооо е 70 лева -а на мен със формите за мъфинки и доставката ми струва 40 лева
Цитат
Колко формички за мъфини съдържа комплекта? Simple Smile

# 46
  • Мнения: 151
 Формите за мъфини които си купих преди няколко дни, вече и използвани.                                                                                           

# 47
  • Мнения: 1 505
Dina.K ,много са красиви формичките,тук в един magazin видях същите и ще си ги купя и аз май,ти доволна ли си от тях,уизлизат ли красиви форми?

# 48
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Поздравления за страхотната тема ЕНИ    bouquet Имам доста неща, които наскоро съм си купила и ги крия по шкафове и гардероби Laughing , щото в най-скоро време ще ме изгонят барабар с "безмислиците" ми. За всеки сладкиш, торта, питка, мъфин, си имам отделна форма. Е, това ако не е Плюшкиновска работа..... Да ама нямам комплекта Уилтън като на Беринчето. Мила, не можах да намеря комплекта в линка, който си изпратила. Мами, хайде всички, които искат от този комплект да се съберем в тортената тема и някоя благосклонна мама да ни ги изпрати, моля ви ....... Praynig По нататък ще снимам и ви покажа какви джунджурийки имам, ама като няма никой, че ще ме разстрелят  Wink #2gunfire
Аз съм  желаещ комплекта Wink

# 49
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Бетина, би ли ми казала къде се намира този магазин във Варна. Предварително ти благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 10 858
Фантастична тема   bouquet
С удоволствие ще я чета!

Аз нови (скорошни) покупки нямам, но имам една що-годе нова хлебопекарна Мулинекс, от февруари месец. Много съм доволна, и за стотен път ще кажа, че това е есна страхотна покупка! Всеки тр. да има такова нещо в къщата си.

Аз търся една щуротийка за белене на чесън, някой ако знае къде има, да свирка!
Представлява гумена тръбичка, в която се слага скилитката и като я разтъркаш напред - назад - излиза обелена. Свекърва ми има, и и аз искам... Нейната е от сто години и не знам дали има все още такива. Ако сте виждали  Praynig

# 51
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Суперска темичка!

Усещам как ще кисна честичко тук и ще ви се радвам. И аз в скоро време ще се похваля с някоя моя джаджа.

# 52
  • Мнения: 2 011
Формичките на Бетина са страхотни.Миналата година сестра ми си ги поръча от Америка пак чрез тортената тема и какви чудеса твори с тях...  Heart Eyes
Аз все повече се навивам за хлебопекарна,но ме спира страха,че ще ми се отрази на фигурата.  Blush  Защото такова нещо вкъщи предполага честата консумация на тестени изделия...

# 53
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
enamorada, благодаря, темата е супер   bouquet.

Точно по вина на момичетата от форума си купих ето този уред за сушене на плодове, зеленчуци и подправки. Току що разопакована.



А тези формички, ги купи дъщеря ми, да ми било по-лесно уж Wink  


 
И като заговорихме за по-лесно аз си купих тези пластични подложки за нарязване на какво ли не, още не съм ги разопаковала.


  
 
 

# 54
  • Варна
  • Мнения: 939
А тези формички, ги купи дъщеря ми, да ми било по-лесно уж Wink 

Вени я за да ти е най-лесно прати ги насам тези формички  Laughing
А сега сериозно - от къде да се снабдя и аз с тези сладурски нещица викаш  Wink

# 55
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
А тези формички, ги купи дъщеря ми, да ми било по-лесно уж Wink 

Вени я за да ти е най-лесно прати ги насам тези формички  Laughing
А сега сериозно - от къде да се снабдя и аз с тези сладурски нещица викаш  Wink

didnik , без шега май наистина ще трябва да ти пратя, освен ако ако живееш в Австрия, тогава и ти можеш да си ги купиш. Пускали са ги в магазините на Hofer май каза дъщеря ми, но ще трябва пак да питам.

Днес бях в същия магазин, исках да си купя USB Stick, обаче и това е свършило, като пуснат отново такива формички, ако желаеш ще ти купя и ще ти ги пратя по някои.

# 56
  • Мнения: 27
аз ще се похваля с машинка /миксерче /за айс кафе .
Мали....въртим и ягоди компот с малкия ... страшно сокче за него и айскафе за мама .... newsm47

# 57
  • Мнения: 931
Формите за мъфини които си купих преди няколко дни, вече и използвани.                                                                                           

Тези формички са невероятни и аз искам такива.Тука в Х-во има само обикновенни или само аз съм срещала такива, тези са супер както и тези на Венета, но нейните са ми малко далечко

# 58
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
Мозила-извинявай не разбрах за кое ме питаш
аз днес пак да не се прибера с празни ръце-кога ли ще ям бой Laughing
обзаведох се с кантарче-не че нямам Mr. Greenи шпатула за торта комбинирана с нож-но бяха с намаление как да не си купи човек
  а ето сефтето на формичките че и на комплекта з цветя

# 59
  • Мнения: 1 505
   Пепика ,и аз бих била желаеща,но не съм в бг и много ще ви затрудня,ще гледам да се снабдя с подобни поне от тук някъде.
   На всички ви искам да ви кажа само,че сте страхотни и благодаря,че ви харесва идеята за темичката.  bouquet  bouquet  bouquet
   А аз да се похваля с едни формички силиконови на банани и веднага спретнах едни бонбонки в тях.


Общи условия

Активация на акаунт