В тази тема се спри,виж и сподели,или ако искаш се похвали

  • 60 581
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 214
Дядо Хаджия имат си и ваничка, просто моето е без, защото точно оранжев цвят нямаше, ама обещаха тази седмица да ми докарат.

# 691
  • Мнения: 593
Това ли е темата за бързи въпроси и отговори?

Първо едно голямо  newsm20 на мамите от Готварския.

Преди малко имах едно произшествие и все още ми прилошава като вляза в кухнята...
Правих торта с крем Custard... Блатовете ми бяха тънки, а кремът тежък... и май я сиропирах малко повече, отколкото можеше да понесе... та така... разпадна се.
Сега имам една купичка с обрезки (сиропиран блат + крем) и се чудя дали не мога да приготвя нещо от тях?
Имате ли някакви идеи?
Ако не... ще си го плюскам с лъжицата.  #Puppy dog

# 692
  • Мнения: 22 867
Ако кремчето беше отделно, можеше желатин да му сложиш, но доколкото разбирам е смесено с парчета блат. Не знам, ако сложиш в купа сместа и после в хладилника, като попие все пак малко в блата и се посмръзне крема (дано само не е много рядък), дали няма да се получи кръгла торта. newsm78
А темата за бързите въпроси и отговори е ТУК! Peace

# 693
  • Мнения: 593
Ако кремчето беше отделно, можеше желатин да му сложиш, но доколкото разбирам е смесено с парчета блат. Не знам, ако сложиш в купа сместа и после в хладилника, като попие все пак малко в блата и се посмръзне крема (дано само не е много рядък), дали няма да се получи кръгла торта. newsm78
А темата за бързите въпроси и отговори е ТУК! Peace

Благодаря (простете, че не открих темата, но ми се вие свят, гледката е дъхоспираща)
Крема не е рядък, просто натежа.... Sad

# 694
  • Мнения: 22 867

Благодаря (простете, че не открих темата, но ми се вие свят, гледката е дъхоспираща)
Крема не е рядък, просто натежа.... Sad

Имах предвид оформяне като на торта Рошла, при нея се чупи блата на парчета и се обърква с крема.

# 695
  • Мнения: 593
Страхотно изглежда!  smile3501

Но моите са много сиропирани.

# 696
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Да се похваля и аз с моите нови придобивки.Рендето не ми е непознато защото съм работила с това на дъщеря ми,та ще се справям с трудностите.

 

# 697
# 698
  • Мнения: 125
ooo,  честити придобивки FRESA  Hug  Да правиш много торти на подносчето  Wink
Разгледах ти албума, много хубави неща имаш  Party , някой неща такива неща намерих в Ибея. Благодаря че споделяш, черпя идеи от тебе.  Embarassed Но някои неща даже не знам за какво са  newsm78 .
А , и още ... Би ли ми казала как да търся силиконово килимче  Rolling Eyes Какво пише на опаковка ?

# 699
  • Мнения: 1 461
ето го силиконовото килимче  http://www.wilton.com/store/site/product.cfm?id=93495AAA-423B-52 … -EA65A78440A32A74

кое не ти е ясно за какво служи

# 700
  • Мнения: 125
Блягодаря ти много FRESA  Hug
Ще ти пиша на лични, за да не спамя

# 701
  • София
  • Мнения: 15 519
   Я да питам и аз нещо. Искам да си купя различни видове чинии, различни цветове и форми, но не цели сервизи, а единични бройки. Обиколих 4 магазина за домашни потреби, два луксозни и два обикновенни и един за левче. Единични бройки или не продават или, ако продават, не са хубави и интересни, а обикновени.Дали някой може да ме насочи къде мога да намеря в София.Не искам керамика или пластмаса.Търся порцелан, но не луксозен и скъп.

# 702
  • София
  • Мнения: 4 145
В Каулфланд има на бройка чинии, пробвай там дали ще си харесаш.

# 703
  • София
  • Мнения: 15 519
В Каулфланд има на бройка чинии, пробвай там дали ще си харесаш.
Много ти благодаря Hug!Там още не съм ходила  Embarassed! Ще опитам! Peace

# 704
  • Мнения: 1 679
Ами да се похваля и аз с тази силиконова форма:  newsm03

   

От Техномаркет.

Общи условия

Активация на акаунт