как да сваля 10кг при положение,че кърмя?

  • 1 194
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
от раждането съм качила 4 кг., за сваляне направо дума не може да става; страх ме е, че ако намаля хренето или променя режима, ще постигна ефекта на Мери Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 2 901
от раждането съм качила 4 кг., за сваляне направо дума не може да става; страх ме е, че ако намаля хренето или променя режима, ще постигна ефекта на Мери Sad

Оооо, и този момент го имахме - като реших, че ще пазя по-вълча диета в началото като качих 3 кг (нали, като ги бях свалила всички пък като тръгнах на работа качих 3) - веднага ми намля кърмата!!! Сега нали казах - само хляб не ям, завалийката, но много течности по принцип си пия - чайове поне 5-6 обръщам на ден, плюс сокчета и тем-подобни! Явно наистина трябва да се премахнат безполезните калории от мунюто!!!

# 17
  • Мнения: 249
от раждането съм качила 4 кг.,...

...Е, аз съм още по-зле. Sick Embarassed.... След раждането качих още 7 кг... Embarassed...
С бременността качих 15 кг. С раждането свалих 7 кг.... и после за около 2-3 месеца си ги качих обратно...  Cry Cry Cry ... Е свалила съм някакви си 2 кг, но не пазя диети... и без това нямам време да се храня пълноценно...ям каквото ми падне набързо...Така, че съвето не мога да ти дам, но знам от опита си с първото си дете, че няма и смисъл много да се бърза... тогава ми ляха останали едни около 4 кг, които с нищо не успявах да сваля... и накрая , чак след около 2 години и половина успях да си върна старите килограми...

....Е-е-ех, като си гледам дрехите отпреди и сега - почти двойно по-големи Cry Cry Cry

# 18
  • Мнения: 429
Много бързаш. Не може 9 месеца да дебелееш и сега хоп да станеш пак слаба. Яж всичко, но не да се тъпчеш, а по малко и най-вече пий сокчета, но не боза. Кърмещите майки се възстановяват по-бързо. А що тръгнете на разходка, ще ти спадне целулитчето, а количката ще те направи по-ячка, такъв фитнес е  с нея, че си нямаш идея да не говорим, че ако нямате асансьор - просто е супер. Не само се отслабва, ами и сили ще ти трябват.

Общи условия

Активация на акаунт