За наддаването...да се смея ли или да плача?

  • 1 196
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Не знам дали да се смееш или да плачеш, ама аз ще падна от смях с вашите отговори Joy Joy Joy
Ние вчера ударихме кило отгоре и цееели 5 см - ама нищо не ми казаха. Само питаха дали имам още кърма и ми наредиха "задължително да цедиш!" Иначе са сокчета и дума не е обелила още, ама подозирам, че това е, защото аз още преди да родя обясних как смятам да процедирам с храненето Mr. Green Съжалявам, че нямам други познати, които да ходят при нея, че да попитам. Иначе е добър лекар - в смисъл, че не бърза да тъпче детето с всякакви лекарства и дори вчера след ваксините (три - убити) ми каза да не давам никакви боклуци предварително и ако покачи температура първо да следя дали се вдига и чак тогава да дам Калпол.
Ама тук тези 40 гр newsm78 Слабички сте, слабииии Laughing Ако кажеш, че си изчистила аки преди това по-може, ама ако памперсът е бил сух - лоша работа Wink

# 16
  • Мнения: 8 463
Асинка,сух беше памперса.Направо ме е срам. Embarassed
Но ме похвалиха за друго нещо-детето вече седи,макар и леко да се клатушка.Последния път бях доста обезпокоена,защо аджеба точно мойто не иска да седне и попитах,дали има някакви приблизителни граници,до кой месец трябва да седи и докторката каза:Аааа,до навършване на 8-ия трябва да е седнала вече.Да ви кажа,ей това повече ме притесни ,тия 40 грама са направо смешка.Не че хич не седи,в столчето  тя е почти по цял ден,но като я поставех самостоятелно да седне се клатушка като морков.От 1 седмица обаче издържа по няколко минути без опора.Ей поне в това отношение остана доволна докторката-изпълнихме плана. Laughing Laughing Laughing
Само да не ми каже,че до края на деветия трябва да е проходила.Ей това вече не го мога! Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 547
Хех  Laughing

И ние днес бяхме при "специалистката". Аааа, вече наддавате нормално, не по кило и отгоре на месец - сега сме 11 кг и 73 см. И какво ядете? Нямате заместено хранене? Аууу, как така, ами добре тогава  Mr. Green И понеже всичко ни е наред (да чукна на дърво), сега намери кусури на пишката. Бях решила да съм мила и възпитана и да казвам само да/добре, ама не се сдържах и казах, че проблем не виждам, а ако има такъв, ще го види детски уролог като си заведа детето. Патка  Flutter

# 18
  • Мнения: 2 467
Пък Жанета за първия си месец е качила 1 кг. и 6см. Ей тия 6см. били доста! Там ни е на нас проблема - дълги сме. Трябва да режем ли? Крака, глава - дето има излишно...
Педиатърска им работа...

# 19
  • Мнения: 8 463
Пък Жанета за първия си месец е качила 1 кг. и 6см. Ей тия 6см. били доста! Там ни е на нас проблема - дълги сме. Трябва да режем ли? Крака, глава - дето има излишно...
Педиатърска им работа...
Хи-хи-хи,явно не само ние сме подложени на психически тормоз. Laughing Laughing Laughing
Вече наистина имам чувството,че отчитат мерки и теглилки пред Здравната каса.Лозунг:Най-добрият педиатър-с най-добри показатели за ръст и тегло. Joy Joy

# 20
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Само едно не мога да разбера като ви чета отговорите - вие не разбрахте ли, че всички бебета ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са средностатистическите  Mr. Green? Какво е това грамове нагоре-надолу??? И какви са тези сантимери в повече??? Еййй, не се научиха тези БГ майки и това си е! Оправия няма  Wink Grinning

# 21
  • Мнения: 980
Явно има защо да сме недоволни от странно педиатърско отношение, но ми стана малко жал за докторите, толкова са учили и са толкова важни за нас и бебоците. Само се чудя, защо не продължават да се развиват, да учат, да прилагат новостите и алтернативни начини за лечение. Да сме здрави, само това искам  Praynig

# 22
  • Мнения: 5 228
Пък Жанета за първия си месец е качила 1 кг. и 6см. Ей тия 6см. били доста! Там ни е на нас проблема - дълги сме. Трябва да режем ли? Крака, глава - дето има излишно...
Педиатърска им работа...
А, това вече си е проблем. Как така ще расте толкова много?! Ама-ха. Няма ли си това дете таблица да прочете как трябва да става тази работа?  Simple Smile

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ей, момичета, оправихте ми настроението  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 194
На края на миналия месец бяхме наддали само 200 гр за един месец, но пораснали 4 см, и пак казват че е дунда. А в мачалото си качваше по кило всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт