Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 2

  • 49 620
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 114
Споко, утре ще стане 1. И при мен беше така. На 10-ия ден ще ти звъннат на вратата. Много са точни.  Simple Smile

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Пу-пу, ха дано, че доста се изнервих с тях тия дни  Laughing Ама това е защото като един виден мрънкалник, им написах едно жално писмо, защо ми пращат код за намаление няколко часа след като съм поръчала и после не бяха едни кореспонденции, едно чудо с предложение да ми анулират поръчката (те го предложиха) и да ми върнат парите през Пейпала, защото бях платила оттам. После имаха проблем със сайта, после Пейпала им не бачкаше, и сега като гледам само тази нула и реших, че мъжо май няма да носи обувки оттам  Mr. Green Ама щом ме успокояваш   bouquet Ще чакам  Wink

# 47
  • Мнения: 1 095
Знаете ли до колко дни трябва да се приключи плащане за спечелена стока от ибейската страница? Явно съм забравила да вкарам достатъчно пари в картата си, а доколкото разбрах от един имейл срокът е 5 дни и за мен изтича днес. Знаете ли какво става след това? Писах на съпорт центъра им, но получих автоматичен "аут ъф офис" отговор.

# 48
  • Мнения: 231
5 дни от първата спечелена стока, след като изтекат, предполагам, че те сигнализират, ако не платиш  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 095
5 дни от първата спечелена стока, след като изтекат, предполагам, че те сигнализират, ако не платиш  newsm78

Да, благодаря за отговора.

Да, за комбинирания шипинг вече не мога да се класирам. Confused
Но пише, че ако не платя, автоматично се повдига диспут и се слага страйк, но не е упоменат друг срок. Дали това се отнася за тези 5 дена? И дали канселират поръчка?
Пфу, никога не съм закъснявала с плащане а сега ще загубя ли чехли на Хъш Пъпис за трийсетина лева?
 Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 601
Момичета обяснете ми как става точно пазаренето от ибей. Регистрираш се натдаваш и после плащаш чрез пейпал ли или може и с дебитникарти. А има ли гаранции че ще ти пратят нещата в смисъл какъв е риска да платиш а да не получиш нищо  newsm78
маратонките които си бях харесала ги няма в сайта а сега ги гледам за 10 лири е ибей. Доколкото разбрах доставката е 12 лири да БГ.

# 51
  • Мнения: 114
bradata ще се хвалиш ли вече?

Апропо, сменили са интерфейска. С флашов. А честито! Laughing

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
В Австрийско са днес патъчките  Mr. Green Ама са за скъпия  Tired На мен ми се досвидяха 60 паунда за едни страшно сладурести балеринки на Red or dead  и сега още си подсмърчам на ум  hahaha

# 53
  • Мнения: 1 547
Чета си аз тайно и снощи реших да направя поръчка.
Плащането не мина обаче. Днес се обадих в банката да питам защо и ми казаха, че картата ми е блокирана с въведен 3 пъти грешен пин код. Нямам идея кога е станало това, защото не съм я ползвала, само погасявам. Кредитна е  Embarassed
И понеже нямам опит с онлайн разплащания международни, моля ви кажете какво се случва оттук нататък. Пича от банката каза, че вижда сумата, която искам да наредя, но мисълта ми е след като отблокират картата, трябва да повторя цялата процедура отново или?

Благодаря!

# 54
  • Мнения: 114
Смърфи, ти нищо не си превела за поръчката, така че нищо и не са ти отчели. Като се оправят нещата, само преведи сумата. То поръчката си седи в кошницата, само не е платена. От сайта поне чакат 2-3 дни да преведеш сумата. Стискаме ти палци. А към коя банка ти е картата и каква е?  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 547
Мечи, картата е скапана Юролайн Амекс. Обаче била равностойна на Амекс и нямало проблем при международни разплащания. Пощенска банка Simple Smile
Следобед ще мина да пусна молба и се надявам да ми я отблокират до довечера и ще пиша какво става.
Ако не, ще платим с картата на другарчето  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 202
Те хубаво ще ти я отблокират, ама ти първо разбери защо е блокирана. Може да са се опитвали да ти я хакнат щом нямаш спомен да си въвеждала грешен пин.
Внимавайте с тези карти, аз си патих миналата година и от тогава плащам с дебитна виза електрон, захранвам я само, когато имам нещо да плащам и освен това използвам Пейпал винаги когато има такава опция.
На мен не ми източиха много пари, защото имам смс известяване и я блокирах веднага. Не ми се мисли какво можеше да стане ако не се бях усетила на време  ooooh!

# 57
  • Мнения: 114
Да, аз също съм с ВИЗА електрон на ПИБ и имам СМС известяване. Най-добре така!

# 58
  • Мнения: 4 202
А иначе да ви се похваля какво обстрелях снощи: цък и цък

# 59
  • Мнения: 193
Бравос!
Черните сандали ги поръчах пролетта и после ги продадох в Продавалника за 2 часа. Поръчах номер 39 и палеца на крака ми стърчеше със стотна от милиметъра, ама като си внуших, че не изглежда ок и дотам. Понеже нося такъв тип чехли и сандали и те нали са като легло такива едни, хубаво е крака да си легне хубаво вътре.
Отказах се да поръчвам по голям номер, понеже пък щеше да ми идва дълго вече и да ми хлопат, отзад каишката не е много стегната, даже хич.

Но са тооооооооооооолкова лекички и сладки!
Честити да са ти!

Общи условия

Активация на акаунт