Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 2

  • 49 645
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 202
Бравос!
Черните сандали ги поръчах пролетта и после ги продадох в Продавалника за 2 часа. Поръчах номер 39 и палеца на крака ми стърчеше със стотна от милиметъра, ама като си внуших, че не изглежда ок и дотам. Понеже нося такъв тип чехли и сандали и те нали са като легло такива едни, хубаво е крака да си легне хубаво вътре.
Отказах се да поръчвам по голям номер, понеже пък щеше да ми идва дълго вече и да ми хлопат, отзад каишката не е много стегната, даже хич.

Но са тооооооооооооолкова лекички и сладки!
Честити да са ти!

Ти сега ме притесни  Thinking
Аз нося между 36 и 37 и поръчах 36, дано не ми стърчат пръстите и на мен  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 193
Дано не!

# 62
  • Мнения: 1 547
Red, надявам се да няма проблем. Никога не съм плащала с нея онлайн.
Ще го направя само сега, защото си видях върховни обувки  Flutter
И после ще си направя сметка в ПИБ и ще действам като вас.

 Sunglasses

# 63
  • Мнения: 2 375
Супер! И аз тук.
Кажете ми обаче, за да пазарувам от ибейския вариант, задължително ли е да се регистрирам?
При регистрация в ибей ми иска номер на кр.карта или домашен телефон. Първото не искам, а второто го нямам.
Тези дали си отговарят на номера и дали е кожа? http://www.schuh.co.uk/womens-black-schuh-virgo-bar-court/1208147040/
red shoe, тъмно червените /бордовите/ са страхотни. Аз не ги видях обаче, сигурно го няма моя номер. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 19:54 от natia

# 64
  • Мнения: 601
И аз това ги питах ама не казват  Laughing ще изкупят целия ибей преди да се врведим и ние. Wink

# 65
  • Мнения: 4 202
ще изкупят целия ибей преди да се врведим и ние. Wink

ние за тва си траем hahaha
Шегувам се разбира се  Wink


Моята регистрация в ибей е от няколко години, та не поня много как беше, но със сигурност не е задължително да се пише номера на кредитната карта. Ако всичко друго е минало ОК виж дали не си вече регистрирана.
Ако не питайте в ибейската тема.
Иначе за там е задължителна регистрацията в ПП  Peace

# 66
  • Мнения: 2 375
Супер! И аз тук.
Кажете ми обаче, за да пазарувам от ибейския вариант, задължително ли е да се регистрирам?
При регистрация в ибей ми иска номер на кр.карта или домашен телефон. Първото не искам, а второто го нямам.
Тези дали си отговарят на номера и дали е кожа? http://www.schuh.co.uk/womens-black-schuh-virgo-bar-court/1208147040/
red shoe, тъмно червените /бордовите/ са страхотни. Аз не ги видях обаче, сигурно го няма моя номер. Rolling Eyes
Поръчах си ги. Дано отговарят на номера и да са добре.

# 67
  • Мнения: 7
Супер! И аз тук.
Кажете ми обаче, за да пазарувам от ибейския вариант, задължително ли е да се регистрирам?
При регистрация в ибей ми иска номер на кр.карта или домашен телефон. Първото не искам, а второто го нямам.
Тези дали си отговарят на номера и дали е кожа? http://www.schuh.co.uk/womens-black-schuh-virgo-bar-court/1208147040/
red shoe, тъмно червените /бордовите/ са страхотни. Аз не ги видях обаче, сигурно го няма моя номер. Rolling Eyes
Поръчах си ги. Дано отговарят на номера и да са добре.
Сори, нямах възможност да влизам.
По мое наблюдение облите обувки на Schuh си отговарят на номера, ако си поръчвате на Schuh остри обувки задължително номер по големи.
Пише че са кожа Simple Smile така че браво и успех Simple Smile

# 68
  • Мнения: 114
Натя и аз имам наблюдения над Шух, че техните обувки отговарят до милиметър. Така че успех. Страхотни са обувките, де да имаше по-голям крачун и за мен ...  newsm78

# 69
  • Мнения: 13
Red, надявам се да няма проблем. Никога не съм плащала с нея онлайн.
Ще го направя само сега, защото си видях върховни обувки  Flutter
И после ще си направя сметка в ПИБ и ще действам като вас.

 Sunglasses

Между другото добре ще направиш. Аз си пазарувам винаги с ПИБ картата през Paypal и всяакви сайтове и  досега никакви проблеми не съм имала.

# 70
  • Мнения: 1 547
Red, надявам се да няма проблем. Никога не съм плащала с нея онлайн.
Ще го направя само сега, защото си видях върховни обувки  Flutter
И после ще си направя сметка в ПИБ и ще действам като вас.

 Sunglasses

Между другото добре ще направиш. Аз си пазарувам винаги с ПИБ картата през Paypal и всяакви сайтове и  досега никакви проблеми не съм имала.

Вчера прекарах 1 час в банката, за да се обясняваме защо, как и кога е блокирана картата. Пуснах молба за отблокиране и сега ще пробвам пак да направя плащането. Пуснах си смс известяване - надявам се всичко да е наред. И ще си извадя нова карта.

Мацки, нали Кикерс си отговарят на номера? Аз нося 40 и ще си поръчам UK 7.

# 71
  • Мнения: 114
Смърфи, дай линкито на Кикерса?

# 72
  • Мнения: 1 547
http://www.schuh.co.uk/womens-pink-kickers-hi-ii/1408893520/

Маниакални. Розови  Crazy
Имам същите, но тъмно лилави. И с каучукова подметка. Взех си ги от Хот Спот зимата. Уникално удобни. Много ме кефят.

# 73
  • Мнения: 114
Смърфи, браво. Изглеждат перфектни. Ти 40 номер  ли си купи?

# 74
  • Мнения: 1 547
Пуфи, кефят ли те Simple Smile Много са яки.
Цената им тук е 150 лв., но имат само светло кафяви.

Да, 7 УК. На моята кутия пише 40 номер. И са ми идеални.

Общи условия

Активация на акаунт