Отговори
# 15
  • Мнения: 1 064
А аз се чудих как така не са заключили темата, а то гледай къде бил ключа от палатката Mr. Green
Аууу, много съм изостанала с инфомацията Embarassed Ние тез 50 стр. цяла година не можем да ги изпишем май-май newsm78


Мацки, почерпете се за мое и Пламчово здраве...Вече е 01.10 и празнуваме 4-та годишнина, откакто се бракувахме Flutter

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 00:15 от Дени4ka

# 16
  • Мнения: 2 274
   Дени, живи, здрави и още 100 години да се обичате и разбирате   bouquet!

  Аз да се похваля: тази сутрин за първи път шофирах сама без Валентин в колата! Закарах децата сутринта на училище /Велизар и един негов съученик/. Паркирах до училището на заден, после и пред нас така  Mr. Green! Много съм горда и доволна от себе си! Открих, че когато Вали не е с мен в колата съм по-спокойна Simple Smile /е, и сутрин в 7 не е натоварено много/ !
  Хубав ден, момичета   bouquet!

# 17
  • Мнения: 302
1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки

# 18
  • Мнения: 3 210
Честита годишнина, Дени   bouquet Желая ви още дълги години любов и разбирателство!

# 19
  • Мнения: 93
Привет и от нас с малкия Борис!
Не се виждаме в табличката? Да припомня- Боби е роден на 01.11.2006.
Успешен ден на всички!  bouquet

# 20
  • Мнения: 289
1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки
13. Весето, мъж, Ради, Ники - 2 нощувки, предполагам.

Преди Коледа може би ще е по-сложно пътуването , но на 06.12 е Никулден - тогава не става.  Stop

    
Дени, честита годишнина! Да се обичате и да сте си опора още дълги години!   bouquet
Ние преди седмица навъртяхме 10 години семейно щастие, а в събота ще си направим тържество - с много приятели, малко роднини, доста дечица и танции.... Heart Eyes
Надявам се, че не сте ни забравили.  Hug След седмица, слава Богу, Ники най-сетне ще се социализира в детската градина - правят нова група и ще е в Панчарево - далечко, но пък на чист въздух. Mr. Green

Честит рожден ден на Ангелинка! Да е все такова будно и жизнено детенце, да радва мама и татко и да стане кака скоричко!   bouquet

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 11:41 от Весето s

# 21
  • Мнения: 708
здравейте,

рядко се вясвам, но по4ти нямах време за нета.

Дребоска тръгна на детска. Поревава си по мъни4ко, но бързо и минава  Grinning

Ако може пак да ни впи6ете в ноемврийското списъ4е  Praynig

Алесия, родена на 26.11

Много целувки на вси4ки и най_ве4е на мъниците  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 243

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНГЕЛИНКА!!!!!!! ДА Е МНОГО ЗДРАВА И УСМИХНАТА ПРИНЦЕСА!!!!!!!!!!!!

Честита годишнина на Дени и на Весето. Пожелавам ви още по-сладък семеен живот  loveuuu


Ники вече тръгна на градина. Уж в началото му харесваше, но отново взе да плаче сутрин. Надявам се това скоро да отмине и да си прекарва добре. Госпожите ми вдъхват доверие за сега (за после ще видим).
Сега съм го записала на английски и футбол. Не вярвам да научи нещо, но поне ще му минава по-бързо и по-интересно деня. Миналага година Гери преподаваше по английски в нашата градина, но поради една хубава причина Laughing, няма да бъде наша учителка тази година.


Тъй като миналата година не успяхме, надявам се сега да сме на линия
1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки
13. Весето, мъж, Ради, Ники - 2 нощувки, предполагам.
14. Кремена (Крео), Митко и Ники - 2 нощувки
 
За датата обаче се колебая. На 26 сме рожденници, на 6 именници, а преди Коледа е малко сложно с отпуските. Все с нещо ще трябва да се направи компромис. Да видим с кое. Ще помисля малко и ще гласувам

Приятни почивни дни (вече си мечтая за тях)

# 23
  • Мнения: 2 249

. Миналага година Гери преподаваше по английски в нашата градина, но поради една хубава причина Laughing, няма да бъде наша учителка тази година.



newsm78 newsm78 newsm78
 preggo newsm63

# 24
  • Мнения: X

. Миналага година Гери преподаваше по английски в нашата градина, но поради една хубава причина Laughing, няма да бъде наша учителка тази година.



newsm78 newsm78 newsm78
 preggo newsm63

Интересно newsm78


И аз гласувах за дата.

# 25
  • до морето
  • Мнения: 2 276
Здравейте, ние също няма да можем да присъстваме, въпреки,че много ми се иска.Искрено ви поздравявам за инициативата. Сигурна съм ,че в днешно време единствено добри хора се заемат с подобни дела. За догодина ще се постарая, даже на съпруга ми му харесва идеята, който по-принцип е много труден за всяко едно нещо.
 
Нашата сага с носа продължава.Последното е ,че пак го водихме на УНГ, пак изкара нещо от него. Понеже е много травмиран се мята и докторът иска да го упои и така да го прегледа. Аз съм против за сега изчакваме....

# 26
  • София
  • Мнения: 2 437
Айдеееее и аз от любопитните. Креми като си почнала давай - трето ли чака Гери? Ако е така просто шапка й свалям аз куража.

# 27
  • Мнения: X
Браво на Горис за смелостта! Лека и безпроблемна, най-сладкото, здраво и спокойно бебе на финала.
Радвам се, че тройните мами стават все повече.

# 28
  • Мнения: 2 249
Айдеееее и аз от любопитните. Креми като си почнала давай - трето ли чака Гери? Ако е така просто шапка й свалям аз куража.

 newsm10
айде дано скоро сама дойда да се похвали и да каже дали е
 stork-boy  или  stork-girl
Гери, smile3501  love001

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 345

Или и двете. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт