Отговори
# 45
  • Мнения: 3 718
Честита бременност на Горис и от мен, много светли емоции и прекрасно бебенце когато му дойде времето  Hug
На Лина и Ради изпращам много прегръдки и стискам палци да са добре  Hug

# 46
  • Мнения: 3 214
Не знам какво се е случило на Ради и Лина, но им изпращам и аз много положителна енергия  Praynig

Честито на Горис и браво за смелостта   bouquet

# 47
  • Мнения: 553
И аз се надявам всичко да е наред с Ради и Лина  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 2 437
И от мен силно стиснати палци за Ради Praynig Да се оправя момчето. Лина  Hug
Гери на теб и на Радо наистина шапка ви свалям за смелостта Hug

# 49
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ПРИВЕТ, МИЛИ ДРУЖКИ!!! ПРЕКРАСНИ СТЕ!!! ОБИЧАМЕ ВИ МНООООООГО!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ви за пожеланията!  Hug От мен по един   bouquet за всяка от вас!
Креми, а на теб кой ти каза?  Wink Наистина, тази година няма да водя английски  и децата ми липсват много от сега.  Sad Учителките също, тъй като са много точни и разбрани. Интересно ми е кой ще бъде тази година  newsm78
Иначе децата ходят на ДГ. Биби плачка докато влезе сутрин, но после много я хвалят. Една седмица не сме ходили - миналия петък ни върнаха заради сополи /които всъщност нямаме де/, а ние така или иначе щяхме да ги спрем, че слагахме ваксини - на Биби последния Пентаксим, а на Софи бихме Пневмо 23. Реших да сложим тази и срещу Хепатит А.

За общия РД не мога да кажа нищо, тъй като не сме го обсъждали.

На Ради и Лина изпращам много позитивна енергия!  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А иначе - ето малко снимки от района на Алпите, където бяхме от 1 до 15 август: http://radogeri.snimka.bg/europe/lyato-039-2009-chujbina.427983

# 50
  • Мнения: 198
goris  ЧЕСТИТО  bouquetЛека и безпроблемна бременност и красиво , здраво бебче накрая !!! Hug


Лина Hug Hug Hug дано всичко се оправи бързо Praynig

# 51
  • Мнения: 180
Здравейте. Първо с голямо закъснение да честитя рождения ден на моята малка пораснала вече адашка

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АНГЕЛИНКА!!!Наде, да ви е жива и здрава и много щастлива!!!

Гери, честито мила!!!  bouquet Лека бременност! Снимките ви са страхотни, като картички са. А за малките кукли нямам думи Heart Eyes

А на Ради и Лина изпращам цялата си положителна енергия. Вярвам, че всичко ще е наред при тях. Praynig Hug

Записвам се в списъка, но за дата... newsm78, ще помисля и ще гласувам

1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки
13. Весето, мъж, Ради, Ники - 2 нощувки, предполагам.
14. Кремена (Крео), Митко и Ники - 2 нощувки
15. Peti_n и семейство
16. Григ, Христо и Дана 2 нощувки
17. Гадамер, Виктор Гадамерски и Ема Гадамерска - 2 нощувки
18. Angeliha / Ани / Николай и Мария - 1 нощувка /засега/


Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 14:56 от Angeliha

# 52
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Горис, страхотни снимки. Не мога да не попитам от къде точно в Алпите са? Аз обожавам Алпите и Австрия  Heart Eyes А това http://radogeri.snimka.bg/europe/lyato-039-2009-chujbina.427983.15181782 вероятно  е мормотът на Милка, който завива шоколада в станиол  Mr. Green

Ееех, сега като разгледах снимките, така ми се иска по-скоро да отида.....нямам търпение.

# 53
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Мариянче,  първо бяхме в Кортина д'Ампецо в Италия - в района на Доломитите. Там ги снимахме тези мармоти - тези екземпляри ги има само в Алпите и може би затова присъства на рекламата на Милка  Grinning.
После бяхме в Шамони, Франция, но за много малко време. Там има страхотни телеферици - кабинкови лифтове, но за 30-40 души. За съжаление обаче децата под 3 или 4 години не ги пускат  Sad, тъй като за  около 20 минути се качваш на 3800 метра някъде.
А пък първите снимки са от едно градче в Хърватска, Самобор - имах чувството, че съм в някой минал век, много ми хареса. Там спахме, защото имахме малко проблеми с колата - повреди ни се алтернатора. За щастие обаче Пътна помощ ни закара на точното място при точния човек и в събота вечерта човекът ни намери друг алтернатор, направи ни го и на следващия ден продължихме без проблем. Съпругата на човека пък беше с малко дете и дойде да ни попита дали имаме нужда от памперси за децата или нещо друго - много топли и отзивчиви хора  Peace. Дано и ние някой ден да бъдем такива  Praynig

И да не забравя отново: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА АНИ!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЗАОБИКОЛЕНА ОТ РАДОСТ !!! И СЪВСЕМ СКОРО ДА БЪДЕ КАКА!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 255
Наде, да ти е жива и здрава Ангелинка! Да расте с много усмивки и смях!

Гери, лека бременност, и здраво бебче! Много сте готини на снимките, вие сте големи туристи Simple Smile

Лина, стискам палци Ради бързо да се подобри и да оздравее

И аз да се допиша в списъка...
1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки
13. Весето, мъж, Ради, Ники - 2 нощувки, предполагам.
14. Кремена (Крео), Митко и Ники - 2 нощувки
15. Peti_n и семейство
16. Григ, Христо и Дана 2 нощувки
17. Гадамер, Виктор Гадамерски и Ема Гадамерска - 2 нощувки
18. Angeliha / Ани / Николай и Мария - 1 нощувка /засега/
19. Венета, Краси, Дарин и Иван - 2 нощувки

За дати гласувах за ноември...  но когато и да е, ще се постараем да се включим.  Иван ми е рожденик около вторите декемврийски дати... и ще е голям майтап да му празнувам първия рожден ден с банда ноемврийчета

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 15:35 от Вени

# 55
  • Мнения: 3 034
Браво, goris ! Пожелавам ти лека и брезпроблемна бременност и едно хубаво, здраво бебче на финала ! Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 067
Хе-хе, Гери, ние докадо мъдрим за второ вие вече сте преполовили и с третото...

Целуваме ви всичките, мама, тати, двете бъдещи каки, и малкото коремче!!!

На теб леко до края!!!  Hug

На Ради и Лина пращаме много положителна енергия!!!

За рожденния ден, ще пропуснем както обикновено, но съм сигурна че ще бъде страхотно!!!  Joy

И да не забравя, Честит Рожден Ден на Ангелинка!!!   bouquet

Иначе нашата госпожица се адаптира перфектно в градината, защото нали вече е в "първата група" и е голяма.... Дано все така продължи!

# 57
  • Мнения: X
Записвам се в списъка с уговорката, че ние можем да присъстваме само на последните дати, когато ще сме си в БГ.

1. Мина, Павлин и Марти - 2 нощувки.
2. Гери, Дани и Лина - 2
3. Мариета+мъж и дете-2 броя на нощувките зависи от датата
4. Соня, Андрей и Вики
5. Дари, Георги и Борис - 2 нощувки.
6. Славка ,Йосиф и Симона - 1 нощувка
7. Диляна и 4 мъже - 2 нощувки /запазвам си правото на промяна/
8. Деница, Пламен и Теодор - 2 нощувки
9. Шаманката (Ива) + Алекс, Иво и малката дама заемаща 70% от обема ми
10. iviche, Мъж и две кифлички - 2 броя нощувки
11. Нади_, Миши и мъж - броят на нощувките не се знае
12. Dr.Jend - Мими, Пламен и Аля - 2 нощувки
13. Весето, мъж, Ради, Ники - 2 нощувки, предполагам.
14. Кремена (Крео), Митко и Ники - 2 нощувки
15. Peti_n и семейство
16. Григ, Христо и Дана 2 нощувки
17. Гадамер, Виктор Гадамерски и Ема Гадамерска - 2 нощувки
18. Angeliha / Ани / Николай и Мария - 1 нощувка /засега/
19. Венета, Краси, Дарин и Иван - 2 нощувки
20. Сбъдваща, Сбъдващ, Бобо, Ники, Ани - 2 нощувки

# 58
  • Мнения: 2 274
  И аз стискам палции на Ради и Лина от няколко дни  Praynig!
  Гери, честито   bouquet! Лека и безпроблемна да е докрая и един прекрасен сладур на финала  Peace!
  Гери, снимките са страхотни, като картички са някои! Личии, че добре сте си изкарали! А едни от снимките не са ли от Венеция? Гледам там едни канали, едни гондоли  Mr. Green!
  Лелеееееее, сега се замислих - ами че то този месец стават 11 години откак живеем в София  ooooh!!! Как си минава времето! Снощи бяхме на един РД с мъжО на негов колега и приятел. Оказа се, че съм най дъртата жена на масата  ooooh!!! Всички останали дамии бяха във възрастова граница от 3 до 10 години по-малки от мен  Rolling Eyes. А едно време аз бях най-младото гадже в предишната компания на благоверния Tired!
  Снощи да ви се похваля, горепосоченият индивид от мъжки пол реши да ме пусне в дълбокото. Та такааааааа: аз съм шофьор от 3 месеца / книжка от 2/, снощи вали та се къса, тъмно, в 20 часа вечерта едно движение по пътищата на любимата столица, а моичкият вика: "Ти ще караш!".  Аз треперя от ужас, опитвам да споря, ама той непреклонен: "Все някога трябва да се научиш!" . Брех  ooooh!!! Сядам аз, успокоявам се някак и потеглям. В квартала как да е, ама като се качих на Цариградско и изстинах - мокро, блести от ваякъде, нищо не се вижда! Тръгвам аз в бус лентата, като се мъча да вляза в средната, ама то кола след кола, психирах се тотално и на първата спирка отбих, слязох и му викам на моя - "Карай си, щото аз съм до тук!". Качи се той и след малко: " Извинявай, аз съм забравил колко е гадно да се кара в дъжд, че и тъмно, пък ти си млад шофьор!".  Ужас, идваше ми да му хвърля един бой! Успокоих се чак като пих една малка биричка на РД.
  А той предната вечер, представете си, беше на клуб с приятели, то пак вали, а нашия ме караше да ходя сама с колата при тях  ooooh!!! Добре че не му се вързах на пияния акъл и да тръгна, че щях да се побъркам   Crazy! Е, снощи в дъжда на връщане пак аз карах, но беше 3:00 часа и почти нямаше коли, които да ме притеснят  Mr. Green!
  Хубав ден на всички, че аз пак много се разписах  Laughing!

# 59
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Днес се чух с Лина. Ради  е по-добре, вече хапва, даже казва, че е гладен. Лина се е поуспокоила. Благодари на всички за подкрепата.


Горис, много хубави места сте посетили, благородно ви завиждам:))) Надявам се, че и ние ще успеем февруари-март да отидем пак в Алпите. Те са прекрасни, и лятото, и зимата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт