Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk

  • 37 009
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 863
а мойта поръчка е от 3 октомври,и още ги няма newsm78 newsm78
а за чашите,някой да сподели,дали си струват,пратиха ми код,2 в 1,но ми излиза краина цена кум 13 лири,незнам дали си струва за 2 чаши,с сравнение с тук ако си ги поръчаме,къде е по-изгодно Peace
интересно че още преди няколко дни си изтеглиха от сметката ми 4,25лв,да не би да стоят в пощата newsm78
а как става номера да се самопоканиш и да имаш 99 безплатни снимки?
Правиш си още една поща,самопоканваш се на новата,първата поръчка я правиш от новия акаунт,след което в старата ти поща излиза,че твоя приятел(т.е.ти) е направил поръчка и ето ти още 50 снимки гратис.След което пускаш от старата ти поща 99  снимки с цена на доставка 1.99.Това е.  Peace

# 691
  • Мнения: 519
Е да де, но като си с едно име, няма ли да има проблем някакъв? Thinking

# 692
  • Мнения: 6 446
Е да де, но като си с едно име, няма ли да има проблем някакъв? Thinking
Не  Mr. Green Пък и нали има други хора из вас  Laughing

# 693
  • Мнения: 519
Мога да регистрирам мъжо примерно. Mr. Green
Дано да ги носят до вкъщи обаче. От кравичката пристигаха направо у нас. Peace

# 694
  • Мнения: 402
Аз ,четейки ви, реших все пак да пробвам и се оказа,че снимките си влизат без проблем в албумче 10/15, поне в нашето, бях ги поръчала 4/6 Peace

# 695
  • Мнения: 1 698
Аз днес си поръчах две чаши на цената на една, нямам търпение да ги видя вече Sunglasses

Само снимки няма да мога да поръчам, защото мъжа ми не дава да пращам снимки, щял да си ги види после някъде Rolling Eyes Много ме е яд, а имам 100 безплатни.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз ,четейки ви, реших все пак да пробвам и се оказа,че снимките си влизат без проблем в албумче 10/15, поне в нашето, бях ги поръчала 4/6 Peace
Да,влизат,защото това е 10/15 в сантиметри.
Не влизат 4.5/6 инча-11/15 см.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Взех и аз моята първа поръчка-много съм доволна  Sunglasses Страхотни цветове ,чудни снимки.Размера ми е 6 *4,5
Сега си подготвям и двете фото книги, решила съм да се възползвам от кода

# 698
  • Мнения: 6 446
Пуснах си втора поръчка  Whistling

# 699
  • Мнения: 685
 Blush А някой ще обясни ли на тези, които не сме в час (аз) каква е тази кравичка?  Laughing

# 700
  • Мнения: 85
Blush А някой ще обясни ли на тези, които не сме в час (аз) каква е тази кравичка?  Laughing
Ето тази: Peacehttp://www.artscow.com/

# 701
  • Мнения: 123
Здравейте, някой пускал ли е в една поръчка снимки с различни размери? Дали ще е проблем?

# 702
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
Грозното Пате ти как си реши проблема с първата поръчка?

# 703
  • Мнения: 85
Здравейте, някой пускал ли е в една поръчка снимки с различни размери? Дали ще е проблем?
Аз пуснах пробно първата поръчка с различни размери и нямах проблеми Peace

# 704
  • Мнения: 85
Грозното Пате ти как си реши проблема с първата поръчка?
кажи проблема може и ние да помогнем Peace

Общи условия

Активация на акаунт