До кога правихте секс преди раждането?

  • 2 922
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
До последно. Ако няма медицински противопоказания няма никаъв проблем. Освен това ако ти започнат контракциите сексът може да облекчи и ускори процеса, заради окситоцина, който се съдържа в спермата. Така пише в книжките поне Simple Smile

# 16
  • Мнения: 432
Аз пък нямам желание  от 6-тия мес и мъжлето го държа на сухо.Незнам,преди никога не съм била такава, а сега-  секса не съществува за мен,не ми липсва Embarassed

# 17
  • Мнения: 248
До последно!  Laughing Пък казват, че накрая е препоръчително даже, защото предизвиква контрации и раждането става по-бързо  Wink

# 18
  • Мнения: 1 120
Ние правихме секс до края-разбира се не много редовно.На таткото макар,че му беше за втори път все гледаше да ме пази и се притесняваше.Последния път беше един ден преди да вляза да раждам:)
Леко раждане ти желая:)

# 19
  • Мнения: 854
До края. Даже май предизвикахме раждането на бебчо на следващия ден Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
И ние до последно се "уважавахме"

 Laughing Laughing Laughing И ние така!

# 21
  • Мнения: 919
До края,а при последния опит ми изтекоха водите,та не свършихме работата,ами тичахме към болницата Laughing

# 22
  • Мнения: 1 311
До края.

Не му подейства изобщо. Преносих го. Накрая излезе с праново секцио след термина.

Едни хормони ме бяха подгонили през бременността, не е истина направо.

# 23
  • Мнения: 1 259
През цялата бременност само два пъти сме правили секс Embarassed.В края на 4-тия месец ми беше за последно.Ще наваксаме като родя Mr. Green

# 24
  • Мнения: 601
До края.

Едни хормони ме бяха подгонили през бременността, не е истина направо.
И мен така Laughing, но и мъжлето нямаше нищо против...

# 25
  • Мнения: 1 616
До края.

Едни хормони ме бяха подгонили през бременността, не е истина направо.
И мен така Laughing, но и мъжлето нямаше нищо против...
Миииииии...и аз така Embarassed Embarassed Embarassed Горкото ми мъжле не стига, че е дръгливо, ами съвсем се беше свършило, а и ушите му бяха светнали като книжни фенерчета... Laughing Laughing Laughing Иначе за последно го правихме една седмица преди да вляза в родилно, т.е. две седмици преди раждането.

# 26
  • Мнения: 5 577
Не правихме секс 8 месеца преди раждането, и 3 след това - цяла година  Confused
Имахме лекарска забрана.

Наваксахме, не ни питайте  Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не сме правили изобщо секс като бременна,след като разбрах Rolling EyesМъжо го беше шубето,а аз исках много ,но..... Sad
 Иначе няма проблеми да се прави секс до края на бременноста,ако няма проблеми разбира се Wink

Ами и ние така. Confused

# 28
  • Мнения: 2 849
Правете си секс колкото си искате стига да се чувствате комфортно . Мъжете много се стресират да не повредят нещо бебето . Joy

# 29
  • Мнения: 1 645

Ами ние правихме секс някъде до към края на 5 месец, но беше доста нередовен - и двамата бяхме големи шубелии.
След това и да искахме не ставаше - доктора изрично забрани (пиех хапчета за зъдържане), така че мъжо го държах на сухо. Sad

Общи условия

Активация на акаунт