Ето есента дойде, а МАЙчето расте, расте!!! N3

  • 22 194
  • 708
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6
Благодаря момичета,
сега знам че съм в правото си да настоявам пред личната за направление да си сменя гинеколога.

# 646
  • Мнения: 6
мимо4ка пожелавам ти всичко да е наред.

# 647
  • Мнения: 1 420
Здравейте пак от мен!

Мимочка, аз точно по същия начин загубих бебето в 7г.с. Не се наложиха други интервенции - казаха, че бебето е твърде малко и организма сам се изчиствал. Стискам палци обаче всичко при теб да е наред  Hug

Кременка, не съм ходила на частно и не смятам да ходя. Според мен се чувствам нормално за бременна ( ако това гадене може да се нарече нормално  Mr. Green ) и ще изчакам първия ехографски преглед. Иначе още не съм се срещнала с акушерката - другата седмица имам час при нея  Simple Smile Brownies и аз много обичам, особено сега както ми се хапва сладичко  Mr. Green А днес бях пратила мъжо в Теско с един списък да ми напазарува неща, които уж ми се ядат, та той ми намерил брускети, от което много се радвам, тъй като доста ми се бяха преяли  Mr. Green А иначе му бях поръчала да вземе портокали, а той взел мандарини. Казвам му, че не искам мандарини, а той ми вика "абе те мандарините са по-сладки, нали с предната бременност сладки неща ти се ядяха - сега кисели ли?"  Joy Голям е образ  Heart Eyes

Аз пак съм  Sick въпреки че не повръщам и успях да хапна вечеря. Днес успях да изчистя къщата и да изгладя - много съм доволна, че положението беше трагично  Rolling Eyes  Mr. Green

Специално за вас се разрових из форума и намерих рецептата за домашна майонеза, която много хвалят:

Млечна майонеза
1ч.чаша прясно мляко
2ч.ч олио
1ч.л сол
1,5ч.л лимонтозу

Според мен е по-добре да се използва лимонов сок вместо лимонтозу. По принцип предполагам, че съставките се бъркат с тази приставка, която е на пасатора  newsm78

Лек ден утре, особено на работещите момичета ( че и мен една седмица ме чака  ooooh! )

# 648
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
Добро утро   bouquet
Пожелавам ви, миомичета, хубава седмица, изпълнена само с прекрасни емоции, а за някои от нас подобрение  Praynig Praynig Praynig ВЕЧЕЕЕЕЕ  #Cussing out

Happiness, аз съм от тези, на които първият път им мина в 12 г.с. и сега броя дните, но някои познати ме наплашиха, че с второто до 6-ти месец били  Sick Ако продължи, ще се гръмна, не мога повече да съм в това състояние  Cry

# 649
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен Simple Smile
Направо хич не ми се идва на работа вече,мн ми тежи ранното ставане.То не че е мн рано де,но за мен ми е голям проблем,иначе през деня като се разсъня не ми тежи да работя.Проблема сега е че настинката ми стана ужасна.Слезе надолу,не в гърлото ми в ларингса и сега едни болки там,немога да преглъщам и все едни суполи.Ще видим гинеколога какво ще каже по въпроса.Днес ще ходя и дано с бебока всичко да е ок  Praynig
Лека работна седмица и на вас и да се пазите много!  Hug

# 650
  • Мнения: 234
Добро Утро мамчета,

Simple Smile аз днес съм на преглед, моята докторка през 2 седмици ме кара да ходя при нея 5 г.с, после ходих 6 г.с и 5 дни сега края на 8 г.с  
направо ме мъчи, изследвания, ехографи Wink, но ми е хубаво че виждам как бебо всеки път става все по голям, днес в 11.30 съм при нея
и чакам с нетърпение да стане 11 че да излезна
иска ми се да чуя сърчицето днес ще я попитам кога мога да го чуя, вече го видях как тупти в 6 г.с и 5 дни, Simple Smile пожелавам на всички ви лека седмица изпълнена с приятни изненади и спокойствие

  bouquet

# 651
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен! И аз съм днес на преглед от 13.30 часа, дано да се чуе сърчицето! Praynig
Иначе продължава да ме стърже стомаха нещо! Яла и неяла все си ми е гадно на стомаха! А пък снощи така ми призля преди лягане точно , стана ми горещо, а после студено,  почувствах такова напрежение, неможех да си намеря място!Ох направо ми писна да се чувствам така странно! Постоянно очаквам да ми призлее нещо!
А да ви кажа, братовчедка ми току що са я включили на системи да ражда в Никозия, Кипър!Терминът и беше на 8 октомври , но нещо бебето не му се излиза въобще и и предизвикаха раждане със система, а ако не роди до обяд ще и направят секцио! Дано всичко мине наред! Praynig

# 652
  • София
  • Мнения: 3 582
Привет момичета,

Аз закъснях порядъчно за работа, защото синковецът тази сутрин реши да ми спретне истерийка... Той шефа, че е разбран, разбран е, ама вече почвам да се притеснявам, че му се качвам на главата.

Аз определено вече се чувствам по-добре, пожелавам скорошно подобрение и на всички, които ги преследва  Sick .

# 653
  • Мнения: 1 885
Здравейте момичетаааа
Как сте? Какво хапвате? Спите ли добре?

Аз за тук ли съм? Ще раждам май 2010 по мои сметки:)  

Като чета че ви е лошо...  Rolling Eyes На мен още не ми е, но аз съм още на под 10 дни от закъснението, но имам съмнения за цветна бременност, че предния път ми дойде, но изклюяително оскъдно.
Кога да отида на гинеколог... много се чудя..


не мога да се ориентирам още в тези теми. Извинете, ако не съм за тук

# 654
  • Мнения: 234
10 дни от закъснението може да отидеш на гинеколог, ако искаш може да си пуснеш един кръвен тест преди това

тихичко честито
Simple Smile

# 655
  • София
  • Мнения: 1 220
Добро утро, стискам палци на момичета, които днес на на преглед  Hug
На мен съня нещо не ми върви, будя се всяка вечер за WC  и после на мога да заспя по 2-3 часа. Чак към 7 успявам да дремна за малко и като ми се наложи да стана е ужасна мъка. Но какво да се прави на всичко съм съгласна само нещата да са добре. Вече имам много малко коремче само аз си го виждам и много му се радвам. Обаче имам един голям проблем със стомаха и червата вечер се подувам, като балон и съм като в 5-6месец. Вероятно някакъв колит съм развила, чак ме е срам да се виждам с приятели, че ме гледат странно  Embarassed
Aya_Cuervo, добре дошла радвам се да те видя. Ако много бързаш според мен няма да е лошо тази седмица да посетиш доктор, така ще се види къде се е настанило малката точка  Peace
Успешна седмица и много положителни емоции  Hug

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 4 502
.◦♥Toche♥◦., споко, не е колит  Peace Нормално е да се подуваш, да имаш газове, от хормоните е (аз с предишната бременност бях така)... Моят корем сутрин е плосък, а вечер чак малкият го забелязва и му говори. Хем повръщам по 3-4 пъти на ден и съм редовна във ВЦ Embarassed Ще се успокои стомаха, гледай да избягваш храни, които го дразнят  Peace
Аз така се  моля на подобрение и при мен...  Praynig Praynig Praynig Praynig не мога да се понасям вече  Cry
Малкият ми е хремав и аз обикновено в такива случаи го спирам за малко от градина, да не задълбочи. Ако утре си го оставя в къщи, трябва да се справя с моето положение  Naughty
green_dawn, в трудна възраст е  Hug
Mentha никаква я няма  Crossing Arms

# 657
  • Мнения: 28
Здравейте МАЙчета, успешна седмица на всички!!!
Аз днес пак се разочаровах, вярно е, че аз съм си виновна, но вече искам да видя бебко, притеснявам се...Отивам тази сутрин на лекар да ме регистрират вече в ЖК, но нали съм си хитричка, не си бях записала час и акушерката каза, че не можело сега да ме регистрират, защото щяло да отнеме много време... ooooh! уффф, пак трябва да ходя и то в четвъртък следобяд, т.е. тогава няма да могат да ми пуснат изследвания, те нали са сутрин на гладно и после пак трябва да ходя...голяма глупост...както и да е дано всичко е наред, пък това...
и на мен коремчето ми почва още от следобяд да се подува и съм олелеееее  hahaha аз съм се снимала, но трябва да се наканя да кача снимките в албума  Blush

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Здравейте, мацки!

Пиша ви вече от вкъщи. От вчера съм особено зле  Sick , освен това ме и втриса леко и ме боли гърло, та реших да спра да се правя на герой и да си взема болнични  Blush

Уини, тази майонеза съм я хапвала - Бу от кърмаческия я беше направила на една от кърмаческите ни сбирки  Peace и много ми хареса  Peace Точно с лимонов сок я беше приготвила и даже вътре малко магданоз   chef

Ох дори като го пша това и ми призлява - вече не мога да измисля какво да хапна, та да не ми е зле  Sick От всичко ми е гадно, а като не ям става още по-зле положението  Cry

Точе, и аз така се подувам, няма страшно  Hug

# 659
  • София
  • Мнения: 3 582
Ох дори като го пша това и ми призлява - вече не мога да измисля какво да хапна, та да не ми е зле  Sick От всичко ми е гадно, а като не ям става още по-зле положението  Cry

Змейче, аз бях точно така, особено вечер... С първата бременност поне имаше неща, които можех да ям, а сега дори и да ми се приядеше нещо, 5 минути след това ми беше зле... Хубавото е, че минава. Аз постоянно си повтарях: "Още 2-3 седмици и ще съм ок." Така и стана. Даже вече не се чувствам така хронично изморена.

Общи условия

Активация на акаунт