Перла-"Ти знаеш ли коя е Нихан?"-19

  • 58 819
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Четвърта опция Peace

# 16
  • Мнения: 29
Гласувах с обича себе си. Като всеки мъж  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 424

офф - Мата Космата, поздравления за успешната диета...ще ти пиша след като родя, за да ме напътстваш и аз да имам такъв резултат

На Офф-а заповядай винаги!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 384
 Party благодаря за темичката  bouquet

# 19
  • Мнения: 23
Да и аз не я харесвам Дийдем, но на тази снимка изглежда много добре  Peace а иначе немога да се съглася, че Мехмет си го връща на Инджи заради Енгин, той дори не осъзнава какви ги върши според мен и определено на това към Нихан му се вика ревност...

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 311
Гласувах с друго. Според мен обича Инджи но егото му не позволява дори и мисълта че Нихан може да го замени с друг и използва предтекста че не иска детето му да има друг баща освен него.

Абсолютно съм съгласна с това за егото му! Мехмет не е свикнал на друго освен да е центърът на света и всички да се въртят около него!

# 21
  • Мнения: 122
  bouquet за новата тема
аз отговорих в анкетата, че обича само себе си  ooooh!
ми той си е егоист - и инджи за него, и нихан за него и незнае какво иска  #Cussing out

а относно диидем ... сега се разрових в нета - и я има и с руса и с тъмна коса. Мисля, че ни дразни цвета на косата и.
вижте с тъмна коса колко по симпатична е :

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 16:20 от toniak

# 22
# 23
  • Мнения: 1 558
Честита ви нова темичка   bouquet За анкетата гласувах с „друго„-мисля,че Мехмет изобщо не осъзнава колко много всъщност обича Инджи Rolling Eyes

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
"Мисля,че обича Инджи,но има чувста и към Нихан."
И продължавам да смятам, че Мехмед е голям егоист. Има страшно много ситуации, в които и мислел за себе си и не е помагал на Инджи. Сега хуква да пъди приятеля на Нихан, а той човекът нищо лоше не прави.

# 26
  • Мнения: 4 500
Здр,момичета.За анкетата-четвърта опция.Отдавна вече не се включвам в обсъждането на сериите,защото няма нищо интересно за коментиране напоследък,но следя форума и се включвам в гласуването.
/Все пак бях голяма фенка на "Перла" в началото./

# 27
  • Мнения: 20
Хубава тема - БРАВО! Аз също мисля, че обича Инджи, но има чувства и към Нихан. Но държа да поясня! Любовта, такава каквато я разбираме, той изпитва към Инджи. Казват ,че най-силен индикатор  за силната любов е усещанито ,че не си пълноценен ако другия не е до теб, сякаш нещо в теб умира щом не си с любимия. Това се случва между Мехмет и Инджи. А сега за Нихан. Нормално е да има и към нея чувства , но това не е любовта в смисъл "животът ми няма смисъл без теб". Тяхната връзка не е прекъсната от скарване, омраза, а от нелепа трагедия. Мнимата смърт на Нихан слага край на тази  любов, но не и на чувствата на Мехмет. Именно с времето, именно сега той превъзмогва тези чувства ,макар и трудно, за съжаление пред погледа на Инджи. Ревността му към Нихан е рефлекса на миналото. Ако  бъде питан иска ли той да е с нея, ще каже - не.Разбира се, има и егоизъм - Мехмет е с възпитание на господар и в мисленето му е - Каквото искам, това става!
Извинете за дългия пост - рядко имам възможност да пиша, но чета с удоволствие различните мнения.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 135
Аз мисля , че я обича . Но тя толкова много му прощаваше , че вече я приема за даденост.

# 29
  • Мнения: X
Аз за пръв път пиша в тази тема че вчера влязох да търся снимки на къщата от сериала, че миналата зима бяхме в Истанбул и мъжа ми твърди че сме виждали тазикъща пък аз не се сещам....както и да е, така открих темата  Rolling Eyes
Гледам си филма всяка вечер (почти), но все има по някой от героите дето да ме дразни много. Сега е тая Нихан ...ми мръсница си е и това е, не че Мехмед е цвете, ама много от неговите прояви са продиктувани от нейни реакции и жестове.

Аз не можах да разбера тази коя е : http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1510/362833234122794977512543 … LKXtADODLJrBD.JPG

Общи условия

Активация на акаунт