Перла-"Ти знаеш ли коя е Нихан?"-19

  • 58 826
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
ББРукие е бременна , но няма да посмее да каже на Орхан  

# 736
  • София
  • Мнения: 2 424
ББРукие е бременна , но няма да посмее да каже на Орхан  

Благодаря ти!

# 737
  • Мнения: 87
Мале гледахте ли този запис....   
Как му се смее и му се радва на  Слави Сюнгюл Йоден. Върти си косата и го гледа с черните си очи мале мале. Той и целува ръка а тя после нежно го докосва по рамото за довиждане - има заигравка и симпатии между тях 100%.
После са вечеряли заедно и неговото лично БМВ я е возило из София по време на цялата и визита.
Значи тя няма да е с никак лоши цялостни впечатления от Слави май???     newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 

Oпределено си права:))
Аз също гледах записа и Сонгюл съвсем определено флиртвува със Слави, а той като едно влюбено до уши дърво....

# 738
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
  bouquet

# 739
  • Мнения: 433
Перличка,къде си?Нямам търпение за новата тема и анкета! newsm80

# 740
  • Мнения: 719
На мен пък ми хареса тоалета й,  поне е оригинална, разлина от типа фолкгърли с големите деколтета и дълги рокли с цепки.  Sick

# 741
  • Мнения: 1 111
роклята на мен не ми хареса, но ми харесаха обувките....

# 742
  • Мнения: 4
Съжалявам, че снощи не гледах Слави, но като ви изчетох направо се шашнах да ви кажа Слави много често е правил така с гостите както описвате, че се е държал със Сонгюл.

# 743
  • Мнения: 342
нова тема
Заповядайте   bouquet

# 744
  • Мнения: 583
......................

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 14:36 от бейлис

# 745
  • Мнения: 0
Хоп и аз във форума.Потресена съм от дебелашкото поведение на Слави снощи.Вместо да говори Сонгюл тоя плевенски тъпанар не спря да мели глупости.Срамувам се заради него.Голямо представяне направи няма що!
И ви приканвам затова че ни спряха вторите серии бойкотирайте Сървайвара им.Така правим всички в нашия квартал.Гледаме след Перла БНТ или Нова.

# 746
  • Мнения: 135
има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт