Перла-"Ти знаеш ли коя е Нихан?"-19

  • 58 843
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 825
Отговарям на последното изречение - тя все пак е актриса! Wink

# 706
  • Мнения: 4 521
Хора,за бога ,българи сме!Нека да не се подценяваме толкова.Нито чужденците са толкова перфектни и уникални,нито ние сме толкова неспасяеми и отчайващи./Сонгюл все пак не е "някакво кралско Величие",а ние не сме "бедните и изостанали роднини "/.
Да не бъдем такива песимисти за всичко,което е Made in Bulgari.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 311
Поне това, което й каза Слави, когато я изпращаше беше смислено и ми хареса. И аз не вярвам Инджи да си тръгне чак толкова разочаровна от България, според мен е точно така, както казва, че е очарована от топлото посрещане у нас и огромния интерес към нея. Все пак това е само едно шоу, не е поканена на официална визита, а и тя предполагам е била подготвена какво точно представлява шоуто.

Само искам да добавя, че наскоро Sayerin, беше пуснала едно видео с гостуване на Къванч в Абу Даби, където една журналистка 3 пъти го пита как се казва, а после дори в официалното му обявяване за гост пак объркаха името му  ooooh!, което за мен си беше далеч по-голяма обида. Не че това ни оправдава де...

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 01:13 от rib4e

# 708
  • Мнения: 3 673
Очарована съм от прекрасната турска актриса. Сладурана е и е много интелигентна. Славе си го знаем - шут без задръжки.

# 709
  • Мнения: 91
В телевизионния ефир на България има много простаци, но определено Слави е най- големия.
 Е, поне в нещо да е първи!

# 710
  • София
  • Мнения: 221
от снощното интервю на Сльви  пролича големия интелект на турската актриса.По тази  , която имаше изречениея от  две три думи   ли се прехласвате Апък защо е това възмущение  от Слави  не разбирам , не  посреща Шекспирова актриса все пак.Оказа , че тя не е очаквала да е известна и в държави  на север от Босфора, а пък ние успешно доказахме, че сме  влезли не в Европа  а в Азия Grinningдевойката си каза,  къде е известна, или си мисли, че е известна Grinning

# 711
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
аз от снощното интервю не съм чак толкова разочарована,беше си нормално,в стил Шоуто на Слава,какво толкова се възмущавате,не разбирам  newsm78

пп,dmaria ,пак не си си изпила хапченцата рано сутринта май  Crazy

# 712
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ужасно се държа. Имам чувство, че и беше неудобно да му слуша простотиите.
Така ли не можа да я попита повече за нея, за Турция, за сериала? За Мехмед...Simple Smile
Голям простак е тоя Слави.

...Aбсолютен простак ......голям срам  Embarassed

# 713
  • Мнения: 719
Аз не успях да гледам снощи шоуто, моля ви, моля ви, дайте някакъв линк ако вече е качено във vbox........ Praynig  Praynig  Praynig

# 714
# 715
  • Мнения: 5
Според мен Слави се държа ужасно, едвам го изтърпях. То нямаше интервю реално, а само неговите плоски и тъпи шеги, простотиите му от десет години, то преводача не можеше да смогне да превежда глупостите му.... направо срам ме хвана да го гледам...

# 716
  • Мнения: 199
Съгласна съм за Слави - ужасно проведе разговора или по-точно монолога. Няколко пъти изтъква колко голям зрителски интерес има, а накрая не и зададе съвсем елементарни въпроси. При условие, че филма се гледа от хора с различна възрастова разлика и направиха и доста реклама за посещението и,а той се държа като  10 годишен. Много е сладка и във филма и в действителност и е много интелигентна. А нашият "убавец" се кикоти през цялото време и се прави на шут, а за толкова много неща можеше да я попита. Всичките и отговори бяха точно казани и на място, но ... това е.  Cry

# 717
  • Мнения: 674
Сонгюл броени минути преди ефир разговаря със Славиhttp://dancingstars.btv.bg/videos/album/6-videa/44-songul-joden- … nuti-predi-efira/



Мале гледахте ли този запис.... Shocked Shocked Shocked
Как му се смее и му се радва на  Слави Сюнгюл Йоден. Върти си косата и го гледа с черните си очи мале мале. Той и целува ръка а тя после нежно го докосва по рамото за довиждане - има заигравка и симпатии между тях 100%.
После са вечеряли заедно и неговото лично БМВ я е возило из София по време на цялата и визита.
Значи тя няма да е с никак лоши цялостни впечатления от Слави май??? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 718
  • Мнения: 674
Мале гледахте ли този запис....   
Как му се смее и му се радва на  Слави Сюнгюл Йоден. Върти си косата и го гледа с черните си очи мале мале. Той и целува ръка а тя после нежно го докосва по рамото за довиждане - има заигравка и симпатии между тях 100%.
После са вечеряли заедно и неговото лично БМВ я е возило из София по време на цялата и визита.
Значи тя няма да е с никак лоши цялостни впечатления от Слави май???     newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 

# 719
  • Мнения: 719
zayak3 , много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт