Движение на българските майки - ПАЗАРДЖИК

  • 16 902
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Радвам се, че семейството ще направи такова голямо дарение. Дано!  Praynig

До другата сряда наистина има време. Ще отида преди това да поръчам тортата. Ще я запиша на твое име /Яна/ и ще им кажа за 23 юни да 9.00 часа да е готова.  Те там издават един документ / май беше договор за поръчка  Joy /, че тортата е платена. Като оправя сметката , ще ти пиша да се видим да ти го дам, защото без него не можеш да я вземеш. Или можем да се разберем да оставя договора в кабинката при театъра.  Peace

 

# 436
  • Мнения: 2 577
Да, най-добре, но трябва най-късно понеделник да се поръча. Кабинката работи до 21 часа, остави ми там бележката.

# 437
  • Мнения: 163
Аз в сряда съм на работа ,но ще пробвам да избягам за малко Mr. Green да ви видя ,че много ми е домъчняло и за децата, не съм ги  виждала от доста време.

# 438
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Надинка,   ако успееш да отидеш,  нагушкай ги и заради мен ! Grinning Heart Eyes Hug

# 439
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Яна, поръчах тортата. Шоколадова, квадратна с Мики Маус. Ще е готова за 23.06 до 9 и 30ч. Оставих ти бележката в кабинката при театъра.

Приятно изкарване с бебоците желая на всички и после пишете как е минало . Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 21:56 от _Buffy_

# 440
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Яна, днес отидох до" Захарната къща " да им кажа тортата да е готова до 9,00 часа. В петък , когато я поръчах съм се объркала и съм я поръчала за  9и 30ч. Казаха ми,  да се обадим в понеделник по телефона да им напомним да е готова  не  по-късно от 9.00.  Телефонът го има на печата на бележката, а бележката вече трябва да е в теб, затова ще те помоля ти да се обадиш, защото аз незнам телефона. Въпреки това, според мен не е фатално, защото те винаги ги правят тортите много по-рано от записания час.

Още веднъж весело изкарване с дечицата !   bouquet

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 09:56 от _Buffy_

# 441
  • Мнения: 2 577
Ася, в мен е бележката, благодаря ти от сърце! Ще се обадя да напомня за тортата, но и в 9.30 ни устройва!

# 442
  • Мнения: 2 577
ВАЖНО!
Партито за децата ще е в детски център Виктория, заради лошото време и поради моята ангажираност в последния момент #Cussing out
Благодарности на Мария Балабанова и Ася!

# 443
  • Мнения: 2 577
Утре ще доставят скриновете за повиване и гардеробчетата за децата от бебешки дом.Стойността е 870лв. Благодарности на Нели Бижева. Hug
Ще бъдат закупени и 10бр бънджита за най-малките

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 22:09 от Даскалица Кукундрелова

# 444
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Супер! Много се радвам, че семейството на Нели Бижева прави такова голямо добро за дечицата.  Hug

Приятно изкарване днес на партито. Пишете после как е минало, имало ли е игри и.т.н.  . Дано да са щастливи дечицата и да се радват !  Hug  bouquet

# 445
  • Мнения: 2 577
Партито днес е минало супер! Сладка торта, щастливи дечица!
Благодаря от цялото си сърце на винаги всеотдайните Вера, Гери, Мариянчето и Малинка, които днес се грижиха за децата и ги забавляваха!
  love001  love001  love001
Благодаря за извозването на дечицата на Лати и Стоян Hug
БЛагодарности големи на Мария Балабанова за безвъзмездното предоставяне на детски център  Виктория за децата.
Бяха купени парти атрибути - свирки, чаши, чинии, конфети, балони, свещички, играчки на стойност 32 лв. от ДБМ Пазарджик
ПРедоставен безвъзмездно детския център, пица, сокчета от Мария Балабанова - собственик на центъра
Торта - 22 лв от Ася Томова

# 446
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На 1 и 2 юли в София се проведе семинар-обу4ение на координаторите и настоящи доброволци на организацията.То се осъществи с помощта на фондация "Помощ за благотворителността в България".

Поради обема от информация и документация ще са ни необходими няколко дни да финализираме запо4натите промени(ве4е няколко месеца ги обмисляме) и тяхното публикуване.ПОради тази при4ина координаторите ще из4акат инфото от Сф и едва тогава ще запознаят вси4ки с тях ,приложението им и вси4ко останало

Обещаваме най-късно до 2-3 дни вси4ко да бъде публикувано на сайта ни и тук
Единствено координаторите и присъствалите на семинара могат да насро4ват срещи от името на "Движение на българските майки"  по места ,както и запознаването с промените,свързани с дейността на организацията

Благодарим за търпението 

# 447
  • Мнения: 2 577
Ок, Роси!

Сега по нашите си задачи:
Ходихме с Антоанета миналата седмица в Брацигово. Освен, че тя отнесе няколко чувала с дрехи, говорихме и за предстоящата кампания за избиране на деца, които ще получат стипендии от ДБМ Пазарджик.
В момента директорката Найденова е и директор на другия дом - "Ана Гиздова" - там предстоят промени.
Разбрахме се да изпратим нашите критерии за кандидатстване за стипендия и тя да ги залепи на таблото им, за да ги прочетат всички деца, желаещи да се срещнат септември с нас.
Първоначално отделената сума за стипенди, която решихме,  е 2000лв.

Предстои посещение на бебешкия дом с Нели Бижева - момичето иска да дари столчета и шезлонги, бънджита за децата.
Както вече Лавендер е писала с Лили ходихме на семинар обучение. Благодаря много на нейният съпруг за транспорта!

Предстои запознаване с новите изисквания и промени в ДБМ, които касаят и  всички звена по градове, включително и нашето. В този ред на мисли сигурно ще направим една среща фейс ту фейс Mr. Green.
Ще има нови договори за доброволци - отправям най-официално покана към всички, които искат да бъдат официализирани като такива да ми пишат Hug
Подробности утре или вдругиден.

Иначе да пожелая на всички едно готино лято с незабравими емоции!

# 448
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Може ли кратко разяснение какво означава " Договори за доброволци " ? Доброволци за какво ?  newsm78

# 449
  • Мнения: 2 577
Може ли кратко разяснение какво означава " Договори за доброволци " ? Доброволци за какво ?  newsm78
Ася, става въпрос за статута на всички, които по някакъв начин са свързани с ДБМ.
Принципно в Пазарджик сме координатор и доброволци. Но до сега нямаше документ, който да регламентира ясно за един по -особен момент в доброволчеството - доброволецът - съмишленик. Човек, който подкрепя нашите инициативи, но не желае да се обвързва юридически. Той просто помага и това му харесва.
Първия пост на новата тема обхваща точно това за доброволците и какъв е техния статут Hug


НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509922.0

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 21:47 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт