Детски рожден Ден с ограничени финанси?

  • 22 867
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10

Ето едно място (само дето не го знам къде е- налетях нетърсено на информацията), където:

"...Само при нас няма задължителен куверт, няма такса \"дете\", няма ограничения. Рожденият ден е незабравимо усещане за всяко дете..."

http://www.kokolandia.com/news.php


Весело и запомнящо се изкарване на празника Ви! Peace

Наистина е така, за коколандия, вчера бяхме на рожден ден там, подходящо е за хора с ограничени възможности и наистина абсолютно готино прекарване за децата, въпроса е зимата къде?

# 16
  • Мнения: 1 761
Каза,че имате само една стая.

Дойде ми една идея.Защо не направите рожден ден-игра?
не знам колко умееш да готвиш,но можеш да купиш продукти за правене и украса на сладки и с децата да правите сладки, като всеки сам си оформи сладките и ги украси по свои вкус.Вярно,че ще има много поръсени с брашно,но може да намериш за всяко дете по една престилка,може и хартиена и готварска шапка.После всеки ще може да си занесе у дома няколко собственоръчно направени сладки.Ти омеси тестото, а на децата дай само да изрязват с формичка сладките ида ги украсяват- със стафиди,ядки,пръчици и каквото там се сетиш.

Или от картон направете шаблони за маски и всяко дете да си нарисува какво иска да е, с твоя помощ,естествено.

А ти може да купиш или направиш сама торта,сандвичи,сокчета,някакви по-интересни склуптурки от храна и да осигуриш музика.
Аз например за един от празниците на сина ми правих вълшебни палачинки-палачинки като палачинки,ама преди да ги намажем с шоколад всяко дете трябваше да си затвори очите и да си намисли желание, а като ги отвори, аз пусках подходяща музика-все едно звънят звънчета,което означава,че Феята,която изпълнява желания е получила желанието.И за да се сбъдне трябва да си изядеш палачинката.Дори аз си намислих желание и се сбъдна. Grinning


Ако бях в Бг щях да ти помогна с най-голямо удоволствие, абсолютно безплатно.
Моето дете на всичко се радва,но най-голям подарък за него е вниманието и прекараното време заедно.

Нямаш ли някой по-артистичен познат,който може да се преоблече като Вълшебник, да дойде у вас като изненада, да разкаже някоя история на децата ,да им раздаде по нещо дребно(може и картичка) и после да отиде при следващото дете,което има рожден ден?
Или някой,който да маскирате като пират, да дойде на Рождения ден да им разкаже някоя небивалица- за Съкровища,пътешествия или каквото там е интересно на твоето дете.Може да му подари някоя книжка за приключения,дори да му прочете от нея малко,или карта или някой бинокъл(има евтини детски).

Пожелавам ти успех! сигурна съм,че ще направите най-незабравимия Рожден ден на света! Hug Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 912
Момичета с идеи, иде ми да ви прегърна всичките !!! Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 128
Моят син е още много малък, но за празниците му съм решила да последвам урока, който дължа на вас: ценното е вълшебството, въображението, идеята, любовта.

# 19
  • София
  • Мнения: 253
Да избутам темичката малко напред и да споделя опит.
Ние за втора година празнуваме в Макдоналдс на пл.Славейков Синът ми навърши наскоро 7 години. Аз изобщо не съм фенка на Макдоналдс, но за веднъж годишно може. За мен това е най -евтиния вариант за рожден ден. Първо не цапаш вкъщи, има си аниматорки, децата са вътре в детския кът и ги занимават. Поръчват си меню, балони им надуват, шапчици им дават, разни игри организират. Родителите седят отвън на масичките и също си поръчват кой каквото иска.
За 7 дечица - за всеки детско меню, тортата от ресторанта, детско шампанско, за родителите кой каквото си поръча  - излезе общо 100лв. без малко.

# 20
  • Мнения: 265
Благодаря за идеите и аз скоро ще имам рожденик и наистина ми бяхте много от полза. Вече направих плаката с буквите а и това за вълшебствата ми харесва и ще го пробвам ... Страхотни сте!  Hug

# 21
  • Мнения: 912
Отново дойде онова време от годината, когато трябва да се подготвим за рождени дни, Коледни и новогодишни празници- някой да са го осенили още интересни и забавни идейки как да празнуваме вкъщи? Wink

Общи условия

Активация на акаунт