Каква зодия са децата ви?

  • 6 309
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 83
Теленце е моето момченце Peace.Не се интеренсувам от зодии,но най-добрият ми приятел е телец!Страхотен човек Peace

# 61
  • Мнения: 1 269
телец  Laughing

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Везна, вечно чудеща се кои две от трите играчки да избере... Laughing

# 63
  • Мнения: 803
От майка и баща везни:големия-везни, средния-лъв, малкия-близнаци.
Пълна каша. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 37
дева Grinning е моята принцеcа

# 65
# 66
  • Мнения: 592
Любопитно ми е каква зодия са децата ви.Има ли такива от вас,които са предубедени към тях.Ето например аз съм скорпион.Има хора,които като нау4ат казват-малее скорпион,като 4е ли веднага ми лепват етикет на лош 4овек.Противно на схващанията ми за зодията ми-аз съм много тих,скромен и добър 4овек. Thinking
уф, и при мен се е получавало същото, вече си мисля, че някой ни съдава умишлено лошо име newsm78 не искам да говоря за себе си, но другите скорпита които познавам са страхотин хора и неразбирам защо такова отоншение се носи в обществото.

# 67
# 68
  • Мнения: 574
Козирог и Лъвица

# 69
  • Мнения: 125
Трябваше да е Телец,като баща си,но преносих и е Близнаци. Party Имам слабост към Телците и месец Май,татито ни е такъв, за това планирахме бебето да е Майски Телец като него, ама се пръкна Майски Близнак Joy
 Каквото и да са, важното да са живи и здрави:)

# 70
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Скорпион е дребо Simple Smile
Не харесвах зодията понеже не се разбирам с хора от нея,но ето,че детенцето ми е нейн представител Simple Smile

Асцендентът му е Риби.

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 14:01 от galq_j82

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис и от мен

Мойто дете е Близнак,а асцедент Лъв(установихме го след секциото,не е умишлено) .При положение,че аз съм Дева ,а баща му Риби и още от сега се налага за по-нататък не ми се мисли.... #Crazy

# 72
  • Асеновград
  • Мнения: 1 553
Лъвица като Мама.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 735
Дъщеря ми е непредсказуема Дева. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 221
Баткото дева,малкия рак.

Общи условия

Активация на акаунт