как да спра да мисля за него

  • 17 606
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Ограничи контактите до минимум или ги прекрати ако е необходимо.Аз така се справих на времето в същата ситуация.
Успех! Wink

# 16
  • Мнения: 7 947
Ако чувствата към втория са много по-силни от тези към съпруга ти...разводите са за това. Човек трябва да е щастлив на първо място! Сама си направи сметката как ще си щастлива и действай!

# 17
  • Мнения: 592
Отиваш когато е сам и му казваш 1:1 мерака ти. Вие жените знаете как по цветно да го разкажете това за мерака. Ако те ощастливи - супер, ще имаме нова драма и нова тема. Ако не - ще спреш да мислиш за него! Все е кеф!
Ако чувствата към втория са много по-силни от тези към съпруга ти...разводите са за това. Човек трябва да е щастлив на първо място! Сама си направи сметката как ще си щастлива и действай!
Кви разводи, кви 5 лв. Тук не говорим за сероизни неща, а за хормон между веждите!

# 18
  • Мнения: 625


Може би не ти помагам много, но на мен ми помага осъзнаването на това, че любовта е тежко и неконтролируемо нещо - като болестта, като властта ...
Не се опитвай да се бориш с нея, тя е по-силната.
Прости си, приеми реалността, че тя ни връхлита внезапно и нелогично.А как да запзиш крехкото равновесие и мира не знам.
Нека по-опитни те посъветват.

 Hug и дано имаш сили ...

       Много ми хареса поста ти, много истини има в него!!!!!!

# 19
  • Мнения: 7 947
Отиваш когато е сам и му казваш 1:1 мерака ти. Вие жените знаете как по цветно да го разкажете това за мерака. Ако те ощастливи - супер, ще имаме нова драма и нова тема. Ако не - ще спреш да мислиш за него! Все е кеф!
Ако чувствата към втория са много по-силни от тези към съпруга ти...разводите са за това. Човек трябва да е щастлив на първо място! Сама си направи сметката как ще си щастлива и действай!
Кви разводи, кви 5 лв. Тук не говорим за сероизни неща, а за хормон между веждите!
Абе остави ти хормон, като тя мисли само за втория и сама си го признава...
Винаги съм била на мнение, че човек трябва да се радва на лично щастие и заради предразсъдъци, заради деца, заради роднини - не трябва да се търпи нещо, което вече е изчерпано. Та в тая насока на мисли - човек трябва да прави това, което му се иска, но и което е осъзнат избор, не плод на моментно желание.

# 20
  • Мнения: 26
ако някой ми беше казал че ще пиша точно тук с такъв проблем нямаше да му повярвам, но ето че и на мен се случи.  Историата е следната женена съм и живея добре с мъжа ми обичам го и той мен също. Но се влюбих в много неподходяш човек за мен , не мога да спра да мисля за него, постоянно мислите ми са заети с него. Виждали сме се ей тъй само приятелски и нищо повече не се случвало между нас. Той също има връзка и никога не е ставало и дума за нещо повече от приятелство. Но всеки път когато се видим при мен почват да бушуват чуствата. Незнам какво да правя  искам да сме приятели не искам да прекъсвам съвсем отношенията, но от друга страна се измъчвам ужасно.

И как по-точно обичаш мъжа си, след като се влюбваш в друг ?  Laughing Тия неща не са ми ясни ама въобще  Laughing
Заминавай при него тогава.. след това ще четем "Как да си върна мъжа ми обратно?"

# 21
  • Мнения: 625
      Само аз ли правя разлика м/у влюбване / тръпка,страст/ и любов / трайно,дълбоко/ ?!

     viliko , лесно е да се каже, от другата страна нещата се променят !

# 22
  • Мнения: 24
Барабунди, ако това те успокоява, повечето приятелки на жена ми имат същия проблем. Влюбени са в мен. Не че са ми го казвали, но аз като един интелигентен, забавен и привлекателен мъж мога да усетя, как им се подкосяват краката като ме видят, как се изчервяват, как желаят присъствието ми, как търсят погледа ми и започват да заекват, като ги заговоря...подозирам, че в мое отсъстие мислят за мен, терзаят се и имат еротични помисли... Ще го преживееш, не се притеснявай!  Peace

# 23
  • Мнения: 7 947
Олееее, Селтакис  Joy
Браво бе, не си без самочувствие...

# 24
  • Мнения: 26
Барабунди, ако това те успокоява, повечето приятелки на жена ми имат същия проблем. Влюбени са в мен. Не че са ми го казвали, но аз като един интелигентен, забавен и привлекателен мъж мога да усетя, как им се подкосяват краката като ме видят, как се изчервяват, как желаят присъствието ми, как търсят погледа ми и започват да заекват, като ги заговоря...подозирам, че в мое отсъстие мислят за мен, терзаят се и имат еротични помисли... Ще го преживееш, не се притеснявай!  Peace

Ха ха нали?

# 25
  • Мнения: 521
Барабунди, не съм попадала в твоята ситуация, защото не съм срещнала мъж, който да ме заплени повече от моят...
Но пробвай това: Вместо да мислиш за него, като за нещо недостъпно и желано, го постави, поне за малко в ролята на онзи, дето непрекъснато мрънка... Че му е студено яденето, че иска да го почешеш по гърба, че нямал чисти чорапи..Защо не е изгладена любимата му риза (нищо, че вчера е бил с нея)...и т.н.
Вкарай го в руслото на познатото и притегателната сила ще изчезне.
Дръж се за партньора си- той е доказал, че те обича. Кой знае, онзи другият, що за "звяр" е? Peace

# 26
  • Мнения: 2
ех че сте готини значи мерси много за съветите. Четейки мислиа че май е най-добре да спра да мисля за него макар че ще ми е трудно. Но какво ли ще стане другия път като се видим. А ако така изведнъж спра да говоря с него нали ще ме пита и аз какво трябва да кажа аз те харесвам и спирам да говоря с теб защото като те видя и просто ми се подкосяват краката. ох оплетена работа значи.

Общи условия

Активация на акаунт