къде бъркам при боядисване на косата ?

  • 898
  • 7
  •   1
Отговори
здравейте !!ще ви бъда благодарна да ми помогнете със съвет как да си боядисам белите косми на косата в критичните места около ушите например и други места по главата ?забелязала съм , че с каквато и боя да се боядисвам /скъпа , евтина / тези области никога не се покриват както трябва . има ли някакъв секрет , бъркам ли някъде ? много ще ви бъда благодарна да ме посъветвате нещо ?

# 1
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Мисля, че ако боята е безамонячна, колкото и да е скъпа, няма да покрие бялата коса. Предлагам ти да отидеш да се боядисаш на фризьор, все пак професионалистът най-добре знае коя боя за коя коса е подходяща.

# 2
  • Мнения: 850
  Пробвай да те боядиса фризьор с професионална боя !  Peace

# 3
  • Мнения: 34
И майка ми има този проблем.Но му хвана цаката.Първо се боядисва и след това ходи на фризьор.А преди правеше обратното и никога не я хващаше там.(с къса коса е)...
Не знам дали този случай е като твоя...Но за успокоение-не си единствената.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Пробвай с професионална боя. Например Алфапарф имат специална серия за побелели коси. Аз понеже исках от много светло руса да стана кафява и реших да си взема от тази серия за да ми покрие по-добре и да не пада бързо защото на изрусена коса трудно се задържа цвят. Както става в такива случай не си уцелих цвета или не се харесах особено, не знам кое точно, но силно се надявах да се отмие бързо. Е да, ама не. Вече осми ден си мия косата ежедневно, мажа я с какви ли не масла и маски с надеждата да се махне тази боя, но не. Отми се съвсем леко и цвета си е равномерен.
Може да опиташ и ти с тази боя, макар че понякога всичко си е до коса и резултатът е много индивидуален. Успех Hug

# 5
а има ли спрей за боадисване на коса , защото аз лично съм виждала такъв спрей за кичури ! ако някой знае да подскаже , какъв точно да търся ?

# 6
  • Мнения: 69
Намажи проблемните места само с боя без да я размесваш с оксиданта,след 20 мин нанеси боята размесена с оксиданта.

# 7
  • Мнения: 3
здравейте !!ще ви бъда благодарна да ми помогнете със съвет как да си боядисам белите косми на косата в критичните места около ушите например и други места по главата ?забелязала съм , че с каквато и боя да се боядисвам /скъпа , евтина / тези области никога не се покриват както трябва . има ли някакъв секрет , бъркам ли някъде ? много ще ви бъда благодарна да ме посъветвате нещо ?

Мажеш побелелите коси с един тон по- тъмна боя за коса, от цвета, на който си се спряла, а останалата мажеш със номера директно.
Или както по- горе са те посъветвали, първо се мажат белите места само с боя, и след това с боя и оксидант. Simple Smile
А за Алфапарф, наистина имат добра покривност на белите коси, стига цвета да не е от светло русо нагоре...

Общи условия

Активация на акаунт