Юлски бебчета - тема 10

  • 17 598
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 232
Счетоводителката на работодателят ми ги носи. С него се изтрепахме да бързаме да е в срок поправката на последния болничен - че беше сгрешен. Не вярвам да не я е предупредил изрично да го внесе в срок (който срок нарочно е много малък но това е друга тема). И сега ми излиза - отказан, щото не бил внесен в срок!  Cry Направо ми идва да се гръмна.

# 736
  • Мнения: 1 208
Емили ако не си видяла Елфита ти е отговорила за болничния - бягай прочети  Grinning

# 737
  • Мнения: 1 113
Вики, ето нашите шишета - http://www.bfreeplus.com/Bottle_Advantages

# 738
  • Мнения: 253
Здравейте момичета!!!
Аз не съм влизала отмноооооооооооого време,но си имам причина
С малката имахме проблеми и само ходим по доктори.....
Нашата докторко ни изкара,че имаме анемия,после хематом в главата.....Боцкахме се почти всеки ден за изследвания....Един ден както си спа и в съня си се задави и не дишаше около 1минута.От там ни вдигнаха в детско в Хасково-ние докато идем се оправи.Смениха ни храната с Фризовом-и от тогава не сее задавяля.Казаха за спи на шезлонга,да яде на високо и така....Била аспирирала..И от там докторкото нашта си помисли,че имаме хематом....и лудниця ви казвам...Направо се побърках ме....Гледам,че сте сложили и снимки,но на моята бебка няма.На кого да пратя и как?

# 739
  • Мнения: 1 291
Даркааааааааааа!!! О кога се чудим къде си. Много жалко за бебешонка, че такива неща сте преживели... Sad Дано се свърши с това.
За колажа доколкото разбрах може да се вредите като се прави нов.
И аз исках да питам.
 ЕлиГ, нали ще можем да пратим актуални снимки за новия или....  Cry

# 740
  • Canada
  • Мнения: 649
Дарка-Живко, много кофти работи сте преживяли... Rolling Eyes Дано вече останат зад гърба ви и докторите да не ви плашат повече.
Между другото, тази нощ Кари нещо се стресна насън и ревна (ама не истерично както беше преди). Мъжът ми отиде да я види и докато я успокоявал (но тя е била в просъница), тя както ревала, спряла да диша за 10-ина секунди. Той си изкарал акъла. ЧЧувала съм че това се нарича "захласване", но не е ли характерно за по-малки деца? Аз много се учудих като ми каза той какво се е случило, даже не му повярвах.. (въпреки че знам че сега й е много трудно с градината) Някой има ли представа дали е нормално за тази възраст?

# 741
  • Мнения: 143
Благодаря за комплиментите за дечко.  Grinning

Стеф, на лични, че стана дълго...   bouquet

Юлско бебе, всеки ден си излизаме поне по 3-4 часа. То аз за разходките живея.  Embarassed Днес пропускаме, че е лошо времето, но пък ни е за 2-ри път откак сме се родили. Скоро ще му взема някаква забавна играчка за количката и в такова време ще спи на терасата - поне да е на въздух като вали дъжд или сняг.

По-въпроса за АМ и кърмата... Понеже много ми намалява кърмата и вероятно скоро ще сме съвсем на АМ исках да питам. Дали в такъв случай не е по-хубаво да захраним по-рано? Вчера го подметнах на майка ми, а тя твърди, че захранването нямало общо с това дали детето е на АМ или на кърма... Имало съвсем други причини и дори на АМ някои майки ги захранвали чак 9-и месец... Тя започна да захранва сестричката в 6-и месец. Та се чудя къде мога да погледна инфо по въпроса? Някакви ваши мнения?

Другото, което ми се върти из главата е кога трябва да започват да се обръщат? Весо още дори няма интерес...  newsm78

# 742
  • София
  • Мнения: 15
Сафо виж какво намерих, но не съм много сигурна дали е точно за тези шишета.
http://www.pazaruvaj.com/posobija-za-hranene-c3993/2-br-biberoni … .html#description


Дарка дано вече всичко да е наред при вас и виждаш само едно здраво, усмихнато и щастливо бебе.

П.П. Аманитка ама какъв съм хакер само! Wink

# 743
  • Мнения: 99
Здравейте момичета и аз да се разпиша,че ме нямаше доста време.Ние с бебка сме добре,но едни ядове със свекито...нямам думи.Апартамента в който живеем е общински,ние искахме да си го купим но в един момент свекито поиска и тя,макар че живее в Гърция от 3 години.И сега иска да го освободим...Нямам думи просто,какъв човек трябва да си че да оставиш сина си,жена му и 3 месечното им бебе без покрив...Както  и да е ние ще измислим нещо,но не е там въпроса,после как да я уважавам тази жена,еми няма да стане....
Иначе и ние вече се смеем и искаме да се разглеждаме постоянно,утре сме на ваксина и дано всичко е наред.
Колажа на 1стр.е станал чудесен,в следващия ще се впишем и ние  Peace
Дарка много неприятно,дано не се повтаря  Praynig

# 744
  • Мнения: 40
Дарка - дано всичко се окаже грешка на вашата лекарка. Много гадно това, което сте преживели. Стискам палци всичко да е наред.

З. Иванова - е нямам думи вече, аман от проклети хора...

# 745
  • Мнения: 250

По-въпроса за АМ и кърмата... Понеже много ми намалява кърмата и вероятно скоро ще сме съвсем на АМ исках да питам. Дали в такъв случай не е по-хубаво да захраним по-рано? Вчера го подметнах на майка ми, а тя твърди, че захранването нямало общо с това дали детето е на АМ или на кърма... Имало съвсем други причини и дори на АМ някои майки ги захранвали чак 9-и месец... Тя започна да захранва сестричката в 6-и месец. Та се чудя къде мога да погледна инфо по въпроса? Някакви ваши мнения?


http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=492.0
http://semeistvo.rozali.com/bebe/p10220.html

Тук можеш да прочетеш за захранването и сама да си прецениш кога да го започнеш  Peace

# 746
  • Canada
  • Мнения: 649
Z.Ivanova, кофти обаче има такива хора... Е просто няма да я уважаваш... Тегли й майна и си продължавайте напред.
Май вече е време за нова тема... Wink

# 747
  • София
  • Мнения: 4 022

По-въпроса за АМ и кърмата... Понеже много ми намалява кърмата и вероятно скоро ще сме съвсем на АМ исках да питам. Дали в такъв случай не е по-хубаво да захраним по-рано? Вчера го подметнах на майка ми, а тя твърди, че захранването нямало общо с това дали детето е на АМ или на кърма... Имало съвсем други причини и дори на АМ някои майки ги захранвали чак 9-и месец... Тя започна да захранва сестричката в 6-и месец. Та се чудя къде мога да погледна инфо по въпроса? Някакви ваши мнения?

В събота като ни биха Пентаксима питах педката точно по тоя въпрос, защото и моята е намаляла , ама това е друга тема.Та ми каза , че децата само на кърма след 6 месец се захранвали, тези на АМ или на смесено - по-рано, след 4тия.И тръгна да ми обяснява, ама нещо се отплеснахме пък на друга тема и не разбрах защо е различно.Започвало се с пюре зеленчуково, не както преди със сок.

# 748
  • Canada
  • Мнения: 649
ЕлиГ, за Калинчето не се безспокой; тя е голямасладурана... Ще й намерим младеж при всички случаи. Сватосахме Нико за Стейси на Маймун, че са си лика прилика. Как ад ти предложа такъв ревльо за зет?!?! Rolling Eyes

# 749
  • Варна
  • Мнения: 893
АМ децата в повечето случаи се захранват по-рано (4мес) защото състава на АМ не се променя  Peace и точно в този период вече не ги засища...започват да нервничат и да ядат по-често...
докато кърмата се променя според възрастта на детето и затова повечето кърмени бебета се захранват към 6 м  Peace

но пак си е индивидуално...водете се според детето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт