Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 755
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 595
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
пиша го тук, но не е само той Муньо, шефовете му и те са в кюпа.

В неделя бяхме в един мол, Simple Smile няма да кажа кой, да не вземат да се познаят, и на излизане от залата детето видя дядо Коледа, Снежанка и джудже или елф до елхата. като всяко дете поиска да ги види отблизо.
Защо бяха курдисали дядо Коледа до Снежанка не знам, може да са решили да съчетаят западните и източните повеи на вятъра. Както и да е.
Засилва се дечко към Дядото, поздрави го и в отговор се чу "Абе! Ти не си ли прекалено голям за дядо Коледа. бЕгай при Снежанка, че е по-хубава!"
Дечко се завъртя към Снежанка (май бяха объркали героинята, че с тая непрана рокля повече на Пепеляшка мязаше), а аз се приготвих бързичко да снимам и да си тръгнем.
 "дядо Коледа" продължи: "Кой я измисля тая работа бе! Снимай! Снимай! И да земеш да ме тагнеш у фейса!"

# 2 596
  • София
  • Мнения: 12 006
Брех, че отношение, чак ми стана интересно дечко на колко е? Реакцията на Дядо Коледа е, все едно е бил на 15.

# 2 597
  • Мнения: X
По-вероятно Дядо Коледа е бил на градус. Или си е простак по природа.

# 2 598
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
дечко е на 10, едър, но не чак толкова, че да го посрещат така.
знам ли, не прилича на изнежен пекинез, може наистина да са го взели за 15 годишен. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
уишмастерова, тиган ли предлагате?
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 599
  • Мнения: 29 446
дечко е на 10, едър, но не чак толкова, че да го посрещат така.
знам ли, не прилича на изнежен пекинез, може наистина да са го взели за 15 годишен. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

В чакалнята сме при зъболекаря и една баба пита дребния кой клас е. Той - Не съм в клас, в детска градина съм. И аз уточнявам, че е в предучилищна. И бабата - Аууу, чудесно, тъкмо си висок точно като за втори клас.
Оказа се, че бабата не чува и разбрала, че е втори клас.  Mr. Green Само не знам дребният дали се засегна или обратното... Crazy

ПС: Не е едър, средно висок е, даже има 2-3 деца доста по-едри от него.  Mr. Green

# 2 600
  • Мнения: 1 253
То пък угодия няма, едно твърде високо, друго твърде ниско...  Моето гардже тръгна рано на училище, беше видимо по-малък, викаха му бебе, щипеха го по бузите и му остана комплекс. Сега вечно е сериозен и се опитва да се държи като много голям, за да компенсира и да не се обърка някой случайно.

Изобщо много ме дразнят такива коментари, сравнения, кой колко трябва да е голям и какво да може на каква възраст... Доктор Спок много хубави беше казал “Таблиците са средни стойности от много деца, а средни деца почти няма.” Идеални са си децата всякак! Wink

# 2 601
  • София
  • Мнения: 11 770
Не знам даже как да го опиша моя муньо... В болница сме с детето, казвам му донеси гърнето, искам бургер от мимас, картофки и сол да донесеш. Въпрос, каква сол? Сол казвам, в пакетче. За какво ще я ползваш? Вече избеснявам, за картофките!

Пристига, звъни и ми рапортува, нося ти сандвич, утре ще ти донеса сол и памперси! Викам що бре?? Ами нали за утре ти трябва Thinking... Санитарката ме чу и ми донесе сол жената... Та утре ще ям сол с памперси

ПС и гърнето беше забравил та се връща...

# 2 602
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Бързо възстановяване желая. Hug

Купих ваучер за една сладкарница, заявила съм го за днес, звъня на муньо и му казвам къде да иде и какво трябва да вземе, пращам му кодовете на смс, прибира се той вкъщи и носи торта, децата на седмото небе. Гледам аз кутията недоверчиво, защото пише друга сладкарница, казвам му на муньо и в своя защита рече: Отидох както ми каза, излъгала си ме, нямат оферта за ваучери, та реших да купя торта, така и така децата ще чакат.
Удар получих, като ме изби на смях, не мога се спра, котката уплаших, телефон той няма, защо да звънне да ме пита, муньо си знае неговото, утре ще ходи да вземе и другата торта, надявам се.

# 2 603
  • Мнения: 29 446
Ошашкали сте ги тези мъже...!! Mr. Green

Моят пък тази вечер - Нося пакет опакован за Коледа за подарък, но рекох, за да не го види дребният, ще го оставя в багажника пък после ще го вземам. Прибрахме се от градина, ММ отива за мляко и му викам да вземе и пакета да качи. Качва го и пита какво е. "Тайна - рекох, - подарък от Дядо Коледа!" И той обаче: "Аааа, не, кажи!" Аз обаче не казвам и той: "Утре, като тръгнеш за работа, ще видя какво е!"  Shocked 
Как ще видиш, бре, маймун, като подаръкът е опакован и олепен като за световно...?!? Naughty

Е, те тука вече го туширах!  Mr. Green

# 2 604
  • Мнения: 25 650
Аматьори! Ако сме ние с брат ми, не само ще го видим, но и може да го подменим – ей-така, както е опакован и олепен като за световно...  Mr. Green
Че то на подаръците най-хубавото е да ги откриеш и разгледаш предварително.  Crossing Arms

# 2 605
  • Мнения: 29 446
Аматьори! Ако сме ние с брат ми, не само ще го видим, но и може да го подменим – ей-така, както е опакован и олепен като за световно...  Mr. Green
Че то на подаръците най-хубавото е да ги откриеш и разгледаш предварително.  Crossing Arms


 hahaha И ти си права.....ама като минеш ученическите години, леко започва да не ти се правят такива гимнастики.

Много ме съмнява, че дори ще се опита, понеже ще разбера със сигурност.  Mr. Green Naughty Crossing Arms

# 2 606
  • Мнения: 1 338
Аматьори! Ако сме ние с брат ми, не само ще го видим, но и може да го подменим – ей-така, както е опакован и олепен като за световно...  Mr. Green
Че то на подаръците най-хубавото е да ги откриеш и разгледаш предварително.  Crossing Arms

Ох, ще умра от смях, сетих се за един мой съученик - сестра му се жени, след подписа в гражданското вадят кутиите с бонбони да черпят, и вътре - кестенииии Simple Smile))))

# 2 607
  • Мнения: 25 650
А, брат ми се задоволяваше само да пъхне камъчета или топчета от пластилин.  Laughing

# 2 608
  • Мнения: 9 884
хихи, и ние като бяхме деца, бяхме намерили нашите къде крият подаръците. 2 или 3 години ги гледахме предвадително, докато те не се усетиха Wink

# 2 609
  • Мнения: 123
Коледна мунщинка от синчето:
Отиваме с малкия при дядо му (баща ми) на Коледа, той му е приготвил подарък, но си е майтапчия и му казва, че дядо Кольо му го бил донесъл. Малкото мунче се позамисли доста, обаче други неща го разсеяха и отмина въпроса. Днес, 4 дни, по-късно идва и ми вика:
- Мамо, май тоя дядо Кольо не е реален.
Мдааа....

Общи условия

Активация на акаунт