Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 718 560
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: X
Второто, Даун. Нали си ме познава. Laughing А и все още е на вълна "Аз съм волен пеперуд и не се е родила тази, която ще ме върже". Та, чакам аз тази, която ще го върже, ама на моряшки възел и ще му гледам сеира.

Тя, снахата няма нужда да те връзва, внучетата ще го правят  Mr. Green. Аз съм се примирила.
Него да върже. Него. Не мен.

# 2 176
  • Мнения: 22 036
Мечтай си  Mr. Green. Само като видиш сополанковците и си готова с мазния чипс и шоколада  Mr. Green.
А и ще им ги гледаш, докато са на "клуб". Ужассссс, знам, че звучи гадно, но е истина  Sad.

# 2 177
  • София
  • Мнения: 11 566
Второто, Даун. Нали си ме познава. Laughing А и все още е на вълна "Аз съм волен пеперуд и не се е родила тази, която ще ме върже". Та, чакам аз тази, която ще го върже, ама на моряшки възел и ще му гледам сеира.

Тя, снахата няма нужда да те връзва, внучетата ще го правят  Mr. Green. Аз съм се примирила.
Него да върже. Него. Не мен.
Тебе, тебе. Първо него после и тебе.  hahaha

# 2 178
  • Мнения: X
Мечтай си  Mr. Green. Само като видиш сополанковците и си готова с мазния чипс и шоколада  Mr. Green.
А и ще им ги гледаш, докато са на "клуб". Ужассссс, знам, че звучи гадно, но е истина  Sad.
Моля, моля! Аз всичко съм измислила. Когато Муньо Мамин се обеби, сестра му ще е станала тийнейджърка. Следователно Нейна Светлост ще има нужда от допълнителни джобни. Как ще ги изкара? Като бейбиситва детенцетто на батеееее. А моя милост в това време ще е на "клуб". smile3534

# 2 179
  • Мнения: 2 553
Моля, моля! Аз всичко съм измислила. Когато Муньо Мамин се обеби, сестра му ще е станала тийнейджърка. Следователно Нейна Светлост ще има нужда от допълнителни джобни. Как ще ги изкара? Като бейбиситва детенцетто на батеееее. А моя милост в това време ще е на "клуб". smile3534

О, това е жестоко!  Mr. Green

# 2 180
  • София
  • Мнения: 19 485
Уиш, за мен синът ти е постъпил съвсем правилно. Какъв е този зор да се запознава с родителите?
Да не са на по 30+ с 5 годишна връзка...

# 2 181
  • Мнения: X
Уиш, за мен синът ти е постъпил съвсем правилно. Какъв е този зор да се запознава с родителите?
Да не са на по 30+ с 5 годишна връзка...

Съгласна. Ама е можел да се изрази по-деликатно, а не като слон в стъкларски магазин.

# 2 182
  • София
  • Мнения: 19 485
Уиш, за мен синът ти е постъпил съвсем правилно. Какъв е този зор да се запознава с родителите?
Да не са на по 30+ с 5 годишна връзка...
Съгласна. Ама е можел да се изрази по-деликатно, а не като слон в стъкларски магазин.
Явно двамата не споделят едно и също чувство за хумор, за какво му е такава - да подскача като ощипана?
Наблюдавам в доста по-зряла възраст жени, които не носят и са неспособни на майтап, защото се вземат прекалено на сериозно.

# 2 183
  • Мнения: X
Такова чувство за хумор идва с годините. Девойчето на 20-21. На такива бебета в главите са принцове на бели коне, любов завинаги, единствена на света, луна, звезди, бла, бла, бла и целият арсенал на любовните романчета и филми.

# 2 184
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Това море не прощава! Де що акъл има се изпарява с изпичане на слънцето от заран. Раздавам указания сутринта да се слагат направо банските и отгоре дрехите, закуска и бегом към плажа. Синковецът изпълнява със завидна пъргавина всичкия инструктаж. Разпъва победоносно първи хавлията на пясъка, наплицитква се доволно в морето и на излизане какво са видя -хубаво му казах да си сложи банските, но защо пропуснах частта с "първо събувате боксерките и тогава нахлузвате банските". Навлякъл ги едно върху друго
  ooooh! Същото това диване си беше лепнал вендуза /от тези домашните с помпичка/ посредата на челото - правил се на еднорог. Следващите няколко дни се разнасяше с червено/лилаво кръгло петно от вакуума й.
Скрит текст:
Ох днес как съм се смяла не е истина  Laughing

Чакам днес през Кауфланд и идва един мъж, пълничък, симпатяга  Mr. Green Опитва се да освободи една количка, ама нещо не стана, беше се заклещила. Човекът друсаше количката (както и цялата колона от колички  Mr. Green), опитвайки се да я освободи в продължение на поне 5 мин, изразходвайки голямо количество енергия (и нерви Laughing). Явно видя, че няма да стане номера и отиде на другата колона. Все си количка и отиде да си изтегли пари от банкомата. По някакъв начин блъсна със задника си количката, но толкова силно, че тя потегли и отиде на пътя, почти стигна паркинга. Изтегли си парите човека и тръгва да си взима количката, но не беше усетил, че я няма. Колоната със заклещената количка беше точно до него и дръпна точно нея. Да ама не. Не излиза пустата му количка. Отново се започна едно друсане, едно поздравяване на майки, обвиняване, че някой се "е*ава" с него и му "взима стотинките", докато не видя къде е количката.  hahaha

Ох, представих си гледката  hahaha Направо със сълзи се смея Joy
Хахахаххахаха... Laughing  Joy  rotfImbo

# 2 185
  • Бургас
  • Мнения: 7 056
Да повдигна малко темата.
Сетих се за един муньо - бивш колега. Беше с дълга коса и я връзваше на опашка, но не беше някакъв рок/метъл фен. Всеки понеделник сутрин идваше с гладко сресана коса, прилежно вързана и гладко избръснат. Явно след неделното къпане  Laughing В следващите дни си личеше, че както си е легнал така вързан, така е и станал и е тръгнал на работа. В петък вече приличаше на разплетена кошница и с рядка брада. В понеделник цикъла се повтаряше.  Joy Дрехите се сменаха също всеки понеделник и цяла седмица ходеше с едни и същи. Беше на 35 и живееше с родителите си.

# 2 186
  • Карлово
  • Мнения: 4 707
Летище София. Тъкмо минавам паспортните проверки и се запътвам към багажните ленти, в очакване на куфара си. До мен застава мъж на видима възраст 25-35 г. Стои на едно място около 10 минути и после започва да крачи нервно напред-назад. След още няколко минути обикаляне се връща и отново застава до мен. Решава да се обади по телефона, предполагаемо на приятелката си/жена си.
"Мило, пристигнах в София, чакам си багажа. А, бе, да ти питам нещо. Тоя куфар как изглеждаше точно, че нещо гледам-гледам ама не мога да се сетя какво точно да търся. (Аз едва сдържам смеха си. Предполагам, че приятелката му отправя някой възмутен и рязък коментар.) Добре, после ще ми обясняваш колко съм задръстен, кажи ми сега как изглежда куфара, за да мога да си ходя вече!"
Заключението: когато си над нещата и не помниш как изглежда собственият ти куфар.  😁
От фейса.

# 2 187
  • sf
  • Мнения: 10 258
Това ми напомни един случай с моя син на 8г тогава. Взимам го от училище с колата, звънкам му и той излиза без яке. Връщам го да си го вземе. След 15мин той се провиква от вратата "Какъв цвят ми беше якетооооооо" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 188
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Почти като:
- Хайде, лягайте си вече! Късно е!
- Ъ, а ... Аз вечерях ли, мамо?

# 2 189
  • Мнения: 19 327
Летище София. Тъкмо минавам паспортните проверки и се запътвам към багажните ленти, в очакване на куфара си. До мен застава мъж на видима възраст 25-35 г. Стои на едно място около 10 минути и после започва да крачи нервно напред-назад. След още няколко минути обикаляне се връща и отново застава до мен. Решава да се обади по телефона, предполагаемо на приятелката си/жена си.
"Мило, пристигнах в София, чакам си багажа. А, бе, да ти питам нещо. Тоя куфар как изглеждаше точно, че нещо гледам-гледам ама не мога да се сетя какво точно да търся. (Аз едва сдържам смеха си. Предполагам, че приятелката му отправя някой възмутен и рязък коментар.) Добре, после ще ми обясняваш колко съм задръстен, кажи ми сега как изглежда куфара, за да мога да си ходя вече!"
Заключението: когато си над нещата и не помниш как изглежда собственият ти куфар.  😁
От фейса.

Срам не срам, и на мен ми се е случвало. Тръгвам от България към друга държава с ръчен багаж, обаче на връщане не ми стигна мястото в чантата за накупените неща и елиминирах проблема, като си купих нов куфар, който вече не беше в ръчния багаж. Като пристигнах в България, първоначално мислех, че съм със стария си куфар и се мятах на транспортната лента като пантера върху всеки куфар с такъв цвят като стария ми. Един куфар толкова приличаше на стария ми, че направо си го нарамих, поне се опитах де, защото се оказа, че не мога да го вдигна. Един човек търпеливо изчака отстрани опитите ми да му отмъкна куфара и после си го взе. Накрая остана един куфар, за който нямах надежда, че е моят, ама за всеки случай погледнах стикера и като си видях имената, чак тогава се сетих, че това е новият ми куфар.

Общи условия

Активация на акаунт