Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 718 566
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 11 559
Като казахте чушки  Laughing В далечната ми младост - тамън като се събрахме да живеем заедно мъжа ми отива на риба с приятели. Такива риболови продължават по няколко дни и макар да си почивам идеално после ми идва нанагорно с ужасно мръсните дрехи, домъкнатата риба и мъж, който мирише на пушек поне 2 къпания поред  Laughing
Та прибира се моя и ГРЕЕ - направо слънчице. По пътя видял, че продават чушки /едни хора отстрани на пътя излизат с чували и кантар/. Решил така и така е там и ще има огън да опче чушки за зимнина. И защото е мъж и е "напълно наясно" със семейната ни зимнина купил ДВА ОГРОМНИ ЧУВАЛА чушки, които опекли нетърбушени. Донесе ги насипани в чувал!! Цяла нощ скърцах със зъби и подготвях за фризера, а той доволен как ни е спасил от зимно гладуване спеше, категорчно убеден че своя дан в зимнината е дал.
Нямаше грам място за друго във фризера.  Laughing

# 2 296
  • Мнения: 30 121
 Mr. Green Поне от глад няма да умрете! Ама съобразителен мъж, бре, слънце направо.... Mr. Green Whistling

# 2 297
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Дорис, уникални сте просто!
На твоите истории винаги много се смея! Просто си представих доволната физиономия на мъжа ти Joy

# 2 298
  • Мнения: 11 559
Забравих да спомена, че това бяха ЧУШКИ ПО МЪЖКИ - печени в жарта, мръсни и овъргаляни в треволяци /предполагам са ги мятали от жарта направо в тревата  ooooh!

# 2 299
  • Мнения: 9 471
Дорис, защо не събра риболовната дружина, така и така са ги опекли, поне да ги метнат във фризера. Ми , така де , да си свършат работата докрай Joy

# 2 300
  • Мнения: 2 127
Ох, като сте на темата, се сетих как преди 3 седмици пращам аз скъпия да купи червен лук и картофи, че щях да правя картофена салата. Връща се и на плота заварвам около килограм картофи и още поне 2 килограма лук. Пълна торба ви казвам. Видях го това нещо, успях да мъцна само едно "АМА КАКВО Е ТОВА?!", нашия ме гледа неразбиращо, а аз няколко минути не мога да си поема дъх от смях, за да му кажа, че не ми е трябвал чак в такова количество. Ми, взе да му се вижда края на лука, поне е издръжлив и още му няма нищо.
Втори дубъл, миналата седмица се разболявам. Аз лекарства, докато не вдигна 37-37,5 температура не пия, лекувам се с лимони, джинджифил и лют пипер. За 1-2 дни съм на крака. Та, казвам му като се прибира, да мине през супера да ми вземе гореизброените. Тоя път, обаче съобрази да ми звънне и да пита колко джинджифил искам и хубаво, че го направи - пак напълнил една торба Smile
И в негова защита, да се изтипосам пък мене си, макар че то май е за темата за муните. Пералня попринцип пуска той, под попринцип имам предвид, че аз не съм я пускала никога, той си се оправя с нея. Да де, ама пътува той в събота, преди да тръгне настройва таймери и всичко, за да се пусне през нощта, от мен се иска като се извърти, да пусна центрофугата. Така я пуснах, че докато нацеля на коя програма е (въпреки подробните обяснения и докато беше тук, и в месинджъра, и по телефона), изпрах 3 пъти, отваряйки пералнята текна една вода от нея из коридора, а като най-сетне нацелих каквото ми трябва (вече по метода проба-грешка, че ми писна да му звъня), пусках за всеки случай 2 пъти, за да не текне пак. Ми, поне измих коридора, ако не друго.

# 2 301
  • sf
  • Мнения: 10 258
Би трябвало да има защита и да не се отвори ако не е изсмукала водата Thinking

# 2 302
  • Мнения: 2 127
Би трябвало да има защита и да не се отвори ако не е изсмукала водата Thinking
И аз така мислех, и при майка ми, и в предишното ми жилище пералните си пускаха центрофугата автоматично, след като се извърти. Ми да, ама тук нямаше такъв филм. Изтече си като стой, та гледай.

# 2 303
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 381
От колегата, прясно-прясно, от тази сутрин.
"Ти що си в черно? Да не отиваш на погребение?"
Sad

# 2 304
  • Мнения: X
От колегата, прясно-прясно, от тази сутрин.
"Ти що си в черно? Да не отиваш на погребение?"
Sad
Сега остава и мъжът ти да те попита да не би да се е случило нещо с Мама Му.  Laughing

# 2 305
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 381
И аз за същия виц се сетих! Simple Smile

# 2 306
  • Мнения: 807
хаха моят мунчо ми звъни преди малко, "покажи се на терасата - нося ти подарък!" Излизам аз и гледам нашия с 3 претъпкани плика с чушки и и чушлета - горд .....ще се пръсне всеки момент. Тръгва от колата към входа и 2 от пликовете се късат и .....море от чушки. Физиономията  и погледът му бяха безценни!!! Та трябваше да слизам да си събирам подаръците Simple Smile

# 2 307
  • Мнения: 30 121
На Дорис мъжът й поне печени ги беше донесъл.....да му кажеш на твоя на хваща чушкопека.  Mr. Green

# 2 308
  • Мнения: 808
Какво и става не тези мъже?И мм се прибра с 40 кг чушки 😤😂

# 2 309
  • Мнения: 3 158
Епидемия някаква Laughing

Общи условия

Активация на акаунт