Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 718 549
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 715
  • София
  • Мнения: 9 804
Pandachina,
Трябваше да приемеш и втора среща, на която да си поръчаш фреш. Блясъкът в очите му ще е безценна картинка.
Аз, слава Богу, на подобни кавалери не съм попадала, но имах един приятел, който късаше с гаджетата си малко преди 14.02., за да не се налага да купува подаръци или да се харчи по вечери.

и хваща следващата след 8 март Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Онзи, има мъже всякакви. както и жени.



+1

както казва една позната, някои жени (като мен например) сами привличат неподходящите мъже с начин на поведение. Склонна съм да се съглася, защото на мен все неудачници ми се лепят. Единсвестен мъж залепих през годините, но се оказа женен и когато разбрах приключих с него. Та значи и той не е бил съвсем свестен, че хойка и крие брака си.
Като казахте 14 февруари. С първото ми гадже. Вълнувам се. Планувам какъв подарък да му купя седмици преди празника. Спестих си пари от стипендията. Купих му страхотен подарък, но чуплив ... Мда, лично аз го строших без да искам докато го опаковах в хартия на сърчица. Laughing после обикалях като луда с пожследните останали пари да му купя нещо друго. Отидох на срещата, а той ... нищо не ми подари. Laughing Но поне попита разсеяно: "Ти искаше ли подарък?". Laughing След една седмица скъсах с него по ред причини.
Същият на една от първите срещи ще ме изпраща до вкъщи с тролея. На мен и през ум не ми минава, че той е решил да се изяви като кавалер и да продупчи билет вместо мен. По онова време нямаше електронни карти, та просто се качих в тролея и седнах - имах карта за градски транспорт и смятах, че се подразбира, защото бяхме студенти и картата ми беше студентска. Той също имаше карта, но само за автобуса, с който ходи на лекции и на работа. Видях, че той дупчи билет, но не видях, че са два - не съм го гледала в ръцете. След малко ми дава единия билет и аз тогава разбрах какво е станало. Това ни беше първото скарване - защо не съм му била казала, че имам карта, а той ми е продупчил билет. Преди билета ми беше купил и шоколад по свое желание (доста кавалерска постъпка както сам изтъкна), което  набъбва сметката на един студент наистина, но пък аз каква вина имам. Innocent
Друг от бисерите му беше въпросът: "Ти защо изкарваш само 5ци и 6-ци, а аз едва връзвам 3-ките? В твоя университет много лесно пишат оценки." Laughing Леко му убягваше факта, че аз се съдирах от учене, а той сядаше за няколко часа в деня преди изпита, но пък хайде да не издребнявам чак толкова.
Сега като ги пиша тези неща си давам сметка, че е трябвало доста по-рано да ми светне червената лампичка, но пък поне ми беше весело. Simple Smile

# 2 716
  • София
  • Мнения: 39 933
Имах навремето и аз един такъв. Не помня по каква линия или в каква компания се запознахме Simple Smile Помня само, че бяхме родени на една дата. Предложението му беше да идем някъде (сами) да "празнуваме" рождените си дни. Чинно сметката беше проверена - "това е моето, това е твоето". Може да се каже "аз черпя теб, ти черпиш мен и сме квит" Simple Smile

# 2 717
  • София
  • Мнения: 6 314
Това ни беше първото скарване - защо не съм му била казала, че имам карта, а той ми е продупчил билет.
Неееееее, стига бе, това вярно ли?  Anguished
Напрао ме е срам от името на мъжете. Smile

# 2 718
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 370
срамувай се!
ама нали знаеш, цитирам по памет: "срам със сапун се не отпира!"
сигурна съм, че може да се изпере с нещо по-концентрирано.
TrollfaceTrollfaceTrollface

# 2 719
  • София
  • Мнения: 6 314

сигурна съм, че може да се изпере с нещо по-концентрирано.
TrollfaceTrollfaceTrollface
Едвам се навих. Smile

Освен това, ще мина тънко, няма да купувам. Simple Smile  Бъркам в мазето/склада и взимам. Издържам на 2-3 месеца обсада.
Кво да бъде. Вино /бяло, червено, розе/, ракия /3-4 вида/, уиски, /скоч, бърбън, ирланско, 12, 18 годишно, блекбуш/водка, коняк, ром, джин, бира, газирано безалкохолно, натурален сок. Joy

# 2 720
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 550
 Приятелка си има гадже от няколко седмици.Сядат на заведение да похапнат и по-късно на сметката той и заявил,че е съвременен и разкрепостен мъж,затова няма проблеми ако жената плаща.И тя платила.

# 2 721
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 370
Скрит текст:

сигурна съм, че може да се изпере с нещо по-концентрирано.
TrollfaceTrollfaceTrollface
Едвам се навих. Smile

Скрит текст:
Освен това, ще мина тънко, няма да купувам. Simple Smile  Бъркам в мазето/склада и взимам. Издържам на 2-3 месеца обсада.
Кво да бъде. Вино /бяло, червено, розе/, ракия /3-4 вида/, уиски, /скоч, бърбън, ирланско, 12, 18 годишно, блекбуш/водка, коняк, ром, джин, бира, газирано безалкохолно, натурален сок. Joy

TrollfaceTrollfaceTrollface
ще ми излезе късмета май.
или на теб.

преди година-две половинката докара майка ми на гости. сядаме на масата. той проучил попийвателните и хранителните вкусове на "баба" и като сущий джентълмен се обръща към нея:
- Какво да ти сипя? ракийка? или направо биричка?

познай какъв беше отговорът Trollface
 
Скрит текст:
ама не надничай де! Trollface
Скрит текст:
- Да, Горинич!

и се разбраха супер.
от тогава се разбира с него по-добре, отколкото с мен. Trollface

иланг-иланг, мо'го разкрепостени тия мъже бе! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 722
  • Мнения: 3 547
Приятелка си има гадже от няколко седмици.Сядат на заведение да похапнат и по-късно на сметката той и заявил,че е съвременен и разкрепостен мъж,затова няма проблеми ако жената плаща.И тя платила.

Какво е продължението с тоя съвременник?

# 2 723
  • Мнения: X
Приятелка си има гадже от няколко седмици.Сядат на заведение да похапнат и по-късно на сметката той и заявил,че е съвременен и разкрепостен мъж,затова няма проблеми ако жената плаща.И тя платила.

Какво е продължението с тоя съвременник?
Ако е все така съвременен, може скоро да прочетем продължението в криминалната хроника.

# 2 724
  • Мнения: 5 655
Последните постове ми напомнят за един виц:
Цитат
Забил Иванчо Марийка, бил й много мераклия и я закарал в скъпо заведение.
Седнали, Иванчо си поръчал една "Ариана" с картофки, а Марийка 12 годишен "Чивъс Регал", бадеми, хапки с черен хайвер. Марийка набива здраво, гълта като мисирка и още си поръчва. Иванчо му се стъжнило, но си помислил: "Всичко е под контрол, ще платя дебела сметка, ама ще я изчукам най-накрая!"
Нашият пита Мимито:
- Ти винаги ли токлова ядеш и пиеш?
- Не, само като съм в цикъл...

# 2 725
  • Мнения: 30 082
Приятелка си има гадже от няколко седмици.Сядат на заведение да похапнат и по-късно на сметката той и заявил,че е съвременен и разкрепостен мъж,затова няма проблеми ако жената плаща.И тя платила.

Сладур!  Mr. Green Sunglasses

Как е станала гадже с такъв? ...и дали изобщо са се видели повече след въпросната вечер?  Thinking newsm78

# 2 726
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 550
 Абе и тя не пада по-долу с изцепките.За негов личен празник на третата седмица от връзката цъфнала нашата с лично направена картичка.И понеже той е изучавал музика,мацката нарисувала нотите на сватбеният марш на Менделсон.Отваря пича картичката и на следващият ден я блокира и спря да и вдига телефона.Жалко!Бяха толкова подходящи един за друг!И това са хора на по 40 години,не тийнове.

# 2 727
  • Мнения: 3 547
Абе и тя не пада по-долу с изцепките.За негов личен празник на третата седмица от връзката цъфнала нашата с лично направена картичка.И понеже той е изучавал музика,мацката нарисувала нотите на сватбеният марш на Менделсон.Отваря пича картичката и на следващият ден я блокира и спря да и вдига телефона.Жалко!Бяха толкова подходящи един за друг!И това са хора на по 40 години,не тийнове.

Мале, мале. Горките хора, сигурно са си все още сами, поотделно Smiley

# 2 728
  • Мнения: X
Пак добре, че човечецът не се е гътнал от шока.

# 2 729
  • Мнения: 30 082
Това е било нейният начин да го разкара, ще знаете!!!

Общи условия

Активация на акаунт