Октомври е и на градина АВГУСТинчето с рев замина

  • 23 013
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
ЧРД, Дриймсче! Да си жива и здрава, много обичана!

# 61
  • Мнения: 554
Много, много ви благодаря!  Hug  Hug  Hug


# 62
  • Мнения: 574
Дриймсче, много калорична почерпка Laughing Ние с колежките сме решили да се ограничаваме от сладкото. Не, че успяваме да се сдържим Mr. Green. Какви вкусни сладкиши продават в сладкарницата, просто ни подканят да ги изядем Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 12 554
Дриймсче, много калорична почерпка Laughing Ние с колежките сме решили да се ограничаваме от сладкото. Не, че успяваме да се сдържим Mr. Green. Какви вкусни сладкиши продават в сладкарницата, просто ни подканят да ги изядем Laughing


Аз от 10 дена не ям сладко, тестено, хляб и не пия газирано. Спрях и да готвя вкъщи - само за детето правя по една супа - ние с Митко ядем месо със салата.
РЕзултатът - онзи ден си купих панталон с един размер по-малък от обичайното  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 4 035
Честито на рожденничката и от мене  bouquet
Ина втори ден влиза без рев и истерии, вчера зарони безмълвни сълзи, а днес само й притреперваше брадичката. На мен пак си ми е мъчно, ама поне се пооправи. Иначе като изключим, че не иска да спи там и вечер е по-кислела, защото й се доспива рано, няма промени в емоционалния й статус, играе си, гушка ме, яде и не е депресирана, весела си е. Но пустичката му нощна кашлица ще ме съсипе просто. Не знам от къде идва и не знам как да я разкарам. Идеи приемам всякакви. През деня не кашля, но нощем катто легне и почва Crazy
И Ина ще е на Трите прасенца в събота, но не се знае още с мене или с леля си. И понеже със сестра ми си приличаме много да не се объркате и да се чудите що се държа странно. Просто совите не са това, което са Mr. Green Излизам обедна почивка, че се преработих днес Whistling

# 65
  • Мнения: 574
Нана, браво на теб Hug Аз искам да намаля сладкото, защото понякога прекалявам Peace, иначе все още си влизам без проблем в най-малкият възможно продаван на пазара номер за жени Peace Ето и сега - обядвахме с колежката, и понеже сладкарницата е срещу стола, не можах да се сдържа,  взех си доста калорична и много вкусна паста с крем брюле  chef
Ние няма да сме тук през почивните дни, иначе ме заинтригувахте с кукления театър Peace Деница още не е водена, понеже майка й не може да се организира  Confused

# 66
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Dreams!


Но пустичката му нощна кашлица ще ме съсипе просто. Не знам от къде идва и не знам как да я разкарам. Идеи приемам всякакви. През деня не кашля, но нощем катто легне и почва
Вики беше същата, почти цял месец я влачихме и няма минаване.Според мен идва от носа, като легне се стичат секрети и се започва.Вики я оправих с мед и хардал - сутрин и вечер по една лъжица и капки от разредена клеева тинктура в носа.Нищо друго не помогна.

Бързо оздравяване на всички болни! Hug Peace

# 67
  • Мнения: 1 608
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Dreams! Много здраве, късмет и любов!  bouquet

Този път и аз изпробвах Клеевата тинктура за хремата на Тони. Доволна съм - за 2 дни почти спря. А и почнах да му давам мед. Нямам навик да правя чай и почти не съм му давала, та сега не иска да го пие. Вчера ходихме до джипито да го прегледа и да вземем бележки за детската градина. Наложи се да почакаме към час и половина докато влезем, а моя синковец не млъкна през цялото време. По едно време го питам: "Може ли да помълчиш малко?" отговор: "Не може да помълча малко" Mr. Green.  Смао дано не забрави градината за 2 седмици, че другата седмица ще пътуваме и пак няма да ходи.

Елфче браво за първия ден без рев. Hug Да продължава все така.

Нана оздравявай. Hug

Анди нормално е да не иска да е далеч от теб. Дано скоро и ти се похвалиш че отива без рев в ДГ.


# 68
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро, макар за мен да не е особено добро.

При нас положението се влошава. Т.е с мен. Кало си е вкъщи - подкашля още малко, но мисля, че се оправя. Обаче при мен нещата загрубяват с много бързи темпове. От снощи ме боли вече и ухо и гърди. Следобяд направо отивам за АБ, че явно яко ме тръшна този път. Никога не ме беше боляло ухо, снощи умрях направо. Купи Митко някакви капки - сложих та успях да дремна на две на три. Ама сутринта се събудих и с болки в гърдите.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 792
Привет!
Нана, да се оправяш бързо!
Ние и днес се заведохме без голям рев, подмрънкваше, че не иска да ходи, но има друг, огромен проблем - гладуването на Ивчо. Щом и мед.сестрата се е шашнала.  Rolling Eyes Като казах, че и вкъщи е така направо не повярваха - нали е висок и едричък. Не знам какво ще правим. Нещо за апетит да знаете? Една мама в градинката ни е давала Апетон, без особен ефект. Ох, все да има нещо... Иначе днес ще имат куклен театър  Mr. Green , ще идват да им изнасят представление. Интересно ми е какво ще сподели после.

# 70
  • Мнения: 4 970
елфче, повечето витаминни сиропи  и имуностимуланти " разяждали" Crazy Попитай педито за нещо подходящо да му изпише Thinking
За театъра- със сигурност ще му хареса. Дари от първия спектакъл , та до ден днешен е  много впе4атлена.Радвам се 4е 4есто имат представления.Само веднъж имаха "драма" в яслената група  след "Снежанка".Имало лоша бабичка и ябълките били гадни, та отказали да ядат ябълката за десерт Joy

# 71
  • Мнения: 1 608
Привет и от мен.

Последните вечери Тони спи само при нас. Ставам по 2-3 пъти да го прехвърлям в неговото легло, а по някое време той отново се прехвърля при нас. При това спи като ме гушка с ръка през врата и завира лице в мен. Хубаво ми е, но се събуждам схваната на моменти. Simple Smile

Нана бързо оздравяване.

Елфче а като го вземеш от градината иска ли да яде? Тони имаше такъв период в яслата когато като го вземех и искаше все да яде. Ще чакам разказ за театъра после.
Нашите лекари предписват Апетон сироп+ Мезим форте таблетки в комбинация за подобряване на апетита. Обаче не мога да ти каже в каква доза е за нашите деца. Попитай и кои витаминни сиропи засилват апетита.

Само веднъж имаха "драма" в яслената група  след "Снежанка".Имало лоша бабичка и ябълките били гадни, та отказали да ядат ябълката за десерт Joy
Joy  hahaha Joy
 
А вчера пак се смях с Тони. Питам го дали иска да направим торта (бисквитена), а той каза:"Да, и Тони ще има рожден ден".  hahaha

А някой има ли новини за Спинки? Прибраха ли си близнаците в къщи?

# 72
  • София
  • Мнения: 12 270
  Elwing какво по-точно в храненето ви притеснява? Ако Ивчо е дори едър за възрастта си, не е слаб и не боледува често смятам, че няма причина да се притесняваш. Всеки човек най-добре сам може да прецени от какво количество храна се нуждае. Радвам се че вече свиква с ДГ  Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 5 792
Ами, сироп бях взимала преди - Саностол, не го иска. Чудех се за тези Марсианци - дали би се подлъгал, че са бонбонки. Все пак сега расте, има нужда от витамини, а с храната не знам какво набавя  Rolling Eyes Като го вземем от там също не иска много да яде. Чудя се къде сбърках. Вкъщи ме нападат, че е заради късното захранване.  Rolling Eyes
Айла, бих казала, че не боледува често (сега ще почне сигурно - от ДГто) , не е слаб (въпреки, че видимо отслабна от известно време насам) Знам, че той най-добре знае колко му се яде, но има дни, дори и вкъщи, в които кара само на малко хляб, кисело мляко и сок.  Rolling Eyes Все си мисля, че е свързано с пустия му запек, но то се получава омагьосан кръг  Rolling Eyes Месо яде много рядко, а риба - изобщо. Плодове - чат-пат.

# 74
  • Мнения: 634
Елфче, и според мен не се притеснявай...Гого също не яде, освен пържоли и скара Mr. Green, но съм го оставила сам да решава кога колко да яде...в ДГ също са притеснени, че не яде, но си е такъв и нямам намерение да си хабя нервите за това. Crossing Arms

Хайде и аз да се похваля...сутринта отидохме със страхотен рев, дори не искаше да си съблече якето, но после са имали народни танци и той много се е забавлявал и подскачал. Wink

Вчера РС мина добре, но дългичко....няма да събираме пари засега, освен за помагалата на Анубис...госпожата каза, че има достатъчно играчки (което не ми се стори така) и ако искаме за Коледа да им вземеме някакъв център (работилница или нещо такова).

Общи условия

Активация на акаунт