Октомври е и на градина АВГУСТинчето с рев замина

  • 23 000
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 554
Баба ми е в болница, трябва да й преливат кръв, но искат трима кръводарители.

Група и резус фактор?
Няма значение, просто трябва да си попълнят бройката на банките.

Пусни една тема в Клюто - там винаги се намират кръводарители.
За съжаление съм в твоята ситуация и не мога да ти помогна Sad

# 706
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ох, познато ми е... ще стискам палци да се намерят и всичко да е наред    Praynig   Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 12 236
  И аз знам че не можеш, а и под 50 кг също не дават. Мен са ме връщали веднъж затова.
 Ох много ти се събра, докога ти трябва? Илия ако беше тук щях да го изпратя веднага, но се прибира в петък вечер...

# 708
  • София
  • Мнения: 4 035
Благодаря ви, момичета. Пак се убедих, че без приятели човек е за никъде - събрах хората за 5 мин. С трима ще се чакам пред болницата, един стои на повикване ако върнат някой.

# 709
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ви, момичета. Пак се убедих, че без приятели човек е за никъде - събрах хората за 5 мин. С трима ще се чакам пред болницата, един стои на повикване ако върнат някой.

Айде и да пишеш после как е баба ти.

# 710
  • Мнения: 826
Благодаря за честитките за Виктор! И честит имен ден на Вики на Ембър!   bouquet
При нас Виктор е на градина /сборната група спадна под 20 деца/. Дано да е здрав!
Баткото е във ваканция от миналата седмица. Размаза се от мързел Crazy И братовчедът е тук, та у нас е весело.
Аз съвсем по празнично днес окрещях именика, после и баща му по телефона /той още е в странство/.
А след това направих нещо, което не ми се беше случвало отдавна- страшен рев му дръпнах.
Е, събрах се в шепи, и ми беше относително празнично след това.
Чета ви диагонално. Бубче, каква е тази черна серия при теб? Дано Ина се възстановява, баба ти също.
Радвам се, че сте открили кръводарители- без приятели наистина сме заникъде.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 611
Честит празник на всички Викенца и Викторчета  Hug

Бубче,дано Ина бързо се оправи.Сигурно се чувствате ужасно и двете.

# 712
  • София
  • Мнения: 5 759
Бубче, много  Hug и от мен, миличка!  Hug Hug

# 713
  • Мнения: 743
В такива моменти много ме е яд че не съм наблизо и аз можех да дам кръв, но се радвам че си намерила кой. Много  Hug за баба ти и теб!!
Мини през някоя църква и помоли да ти прочетат молитва за здраве, дето се казва ако не помогне ,няма да навреди  Heart Eyes

Честит имен ден и от мен на всички празнуващи днес!   bouquet

Еличка покашля още но като цяло е много по добре, храни се нормално и е пак моето мило живо и игриво детенце.
И моята кашлица се успокои.
Тук е необичайно топло тези дни, хората казаха че от години не е било така през ноември и се наслаждаваме на хубавото време.

Стискайте палци в петък имам телефонно интервю за една много хубава позиция. Praynig Въпроса че искат много добро владеене на холандски, а аз не съм го говорила от бая време и го позабравих  Rolling Eyes , но мисля че трябва да се пробвам все пак никога не се знае.

# 714
  • София
  • Мнения: 723
Марги като те заговорят - ще текне няма начин  Wink,  складирано е, само трябва да излезе на светло............успех на интервюто и стискам палци

Бубче - стискам палци и за баба ти, дано да е последното изпитание за теб  Praynig

# 715
  • София
  • Мнения: 5 759
Добро утро!
Марго, успех и от мен!  Hug
Ивайло снощи заспа късно, сутринта ми беше жал да го будя, та се оставихме и днес вкъщи.  Rolling Eyes Явно ще ползвам бланката на Блу  Hug
А у нас е пренаселено в момента Confused , не стига дето свеки си е вкъщи, а и свекър ми, негов колега  Twisted Evil и братът на мъжа ми. Искам възуууууууууууууух  Close

# 716
  • Мнения: 413
Вики вдигна температура снощи, след прегледа днес - червено гърло. Confused
Педиатърката веднага изписа АБ - Зинат и още сто сиропа.
Тая жена за антибиограма не е чувала, направо - пляс АБ и готово.  Close
Няма да давам.За сега.
Оставаме си с хомеопатия пак, да видим как ще е.

Добре, че баба й е два дни в отпуск, другата седмица ще я мисля - ще взимам болничен сигурно.

Бубче, дано всичко е наред с баба ти.Ина как е? Hug



# 717
  • София
  • Мнения: 12 236
  Ембър аз затова не си правя труда да ги водя на лекар. Ясно ми е какво правят, чак ако 2-3 дни са с висока Т и не им минава ги водя, но досега на третия ден всеки път са оздравявали. Та дори и бебка  Simple Smile
  Стискам палци скоро да се оправите  Hug

# 718
  • Мнения: 413
Aila, благодаря. Hug
И аз така почнах да процедирам, ама сега заради този грип реших да се застраховам...ама...

# 719
  • София
  • Мнения: 723
Добро утро  Laughing

днес раннобудни няма....да не ви е страх от петък 13-ти  Joy

Днес мисля, че мога да отбележа края на адаптацията на Миташки - сутринта обяви, че иска да ходи на детска градина, иначе въпреки, че не ревеше сутрин с мъка и уговорки ставаше след дълги обяснения защо е хубаво на детската  Joy.

Бубче как е Ина?

Вчера четох една тема за насилието в детската в Надежда...просто не мога да повярвам, че има такива госпожи....

Общи условия

Активация на акаунт