Отговори
# 75
  • Мнения: 24
Един ден след като направих теста
 Heart Eyes

# 76
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Направих си теста на третия ден от закъснението, отидох след две седмици някъде. Видя се плодния сак, казаха ми да отида след десетина дни за да се види и сърдечната дейност и тогава ме регистрираха като бременна.

Започнах да пия фолиева киселина веднага щом видях двете чертички и я пих до шестия месец след като родих. Ако бях продължила да кърмя, щях да я пия докато съм кърмачка.

# 77
  • Мнения: 479
Теста направих в петък, а на лекар отидох следващата седмица, но бях сигурна. Мъжът ми също  Crazy Каза, че съм била почнала да гледам "влажно"  Laughing

# 78
  • Мнения: 2 447
Една седмица след 1-я положителен тест и два дни след 2-я.Бях в 4г.с.

# 79
  • Мнения: 9 973
след 20 дни

# 80
  • Мнения: 207
Теста направих преди закъснението, а отидох на лекар 10 дни след това.

# 81
  • Мнения: 157
Теста направих в деня когато трябваше да ми дойде, а на док отидох след седмица и нещо заради кафяво зацапване, което си премина.
Пулса го чух в 6г.с. и дори не вярвах, че може толкова рано, но можело зависи от ехографа и задехографното устройство.
Лека бременност и повече пложителни мисли  Grinning

# 82
  • Мнения: 326
ФК пиех предварително, на лекар към 8-ма ГС.
   Peace

# 83
  • Мнения: 96
След 20 дни

# 84
  • Мнения: 2 334
Веднага след като видях положителния тест  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 372
Десет дни след закъснението и положителният тест посетих гинеколог.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 132
20 дни след закъснението.

# 87
  • Мнения: 192
В деня, в който видях положителния тест отидох и на гинекологичен преглед. След няколко дни си купих и витамините.

# 88
  • Мнения: 54
Веднага след теста, а той беше седмица след закъснението. А витамини пих последния девети месец защото хемоглобина ми беше на границата. Лятото и есента имаше достатъчно "пресни" витамини. Пиенето на витамини "изкуствено помпа" бебо в корема и особено лятото е нож с две остриета-хипервитамоноза. А иначе в началото пих фолиева киселина-може би около седмица(мн повръщах, а тя дразни).

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Теста направих след 6 дни закъснение и после веднага отидох на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт