Обувки

  • 56 816
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Уфф, вече не знам как да обясня. Аз нося 37 номер, затова си поръчвам 7 номер американски. Когато спазих сайз-чарта им и си поръчах 6 американски, ми бяха малки. Затова от заявената в сайтовете оразмерителна таблица си избирам американския размер. Всички останали номера  НЕ ги гледам, защото са сбъркани.
Който носи 38 номер, да си поръча 8 американски. Или пък да ми тегли една и да си поръчва каквото смята за добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 409
Ок, поръчвам 8 американски.
Не се ядосвай, това инфо е много полезно, в противен случай вероятно и аз ще се обзаведа с няколко чифта, които не ми стават, преди да налучкам точния размер.

# 17
  • Мнения: 167
Уфф, вече не знам как да обясня. Аз нося 37 номер, затова си поръчвам 7 номер американски. Когато спазих сайз-чарта им и си поръчах 6 американски, ми бяха малки. Затова от заявената в сайтовете оразмерителна таблица си избирам американския размер. Всички останали номера  НЕ ги гледам, защото са сбъркани.
Който носи 38 номер, да си поръча 8 американски. Или пък да ми тегли една и да си поръчва каквото смята за добре.

Богиня, май ти си единствената с опит с американски номера! Не се дразни, че постоянно те цитираме, моля те  Hug

Ази, ако погледнеш сайтовете, ще видиш че всичко звучи много сериозно. Бих казала, че са оригинални. Но сигурни ще сме единствено, когато Богиня получи обувките.  Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Кая, не се дразня, че ме цитирате, напротив - радвам се да помогна.
Неприятно ми е, че ако аз си губя времето, като си пиша цели фермани, опитвайки се максимално да улесня всички, никой не си прави труда да ме чете, а отново се задават едни и същи въпроси.

Дано вече да е станало ясно как стои въпросът с номерата. Ориентирайте се по американския номер, като от своя европейски номер махнете тройката или:
5=35
6=36
7=37
8=38 и т.н.

Ох, сън не съм спала за тези обувки Simple Smile Как ще спя още една седмица - не знам:) Ако всичко мине добре, ще смажа пистата и ще загрея на мъжО картата. Вече е предупреден и мъжки понася съдбата си Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 409
Не, не, моля те, още веднъж ти благодаря, че ти толкова подробна, изчетох те съвсем внимателно.
Просто нямам никакъв опит с онлайн пазаруването, затова вероятно звуча като тъпанарка, когато задавам въпроси.
Чакам с нетърпение да получиш доставката и поръчвам и аз веднага.
Ще кажеш и дали отговарят номерата и прочие.
Ако ти се пише, разбира се.   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Azzy, задължително ще пиша и ще кажа всичко около поръчката.  Hug

# 21
  • Мнения: 21
Ето тази табличка е 100% вярна и мисля че е подходящо да е в темичката.

# 22
  • Мнения: 167
Ох, сън не съм спала за тези обувки Simple Smile Как ще спя още една седмица - не знам:) Ако всичко мине добре, ще смажа пистата и ще загрея на мъжО картата. Вече е предупреден и мъжки понася съдбата си Simple Smile

  Grinning И аз даже си запаметих няколко снимчици на моделите, които ми харесват и си глеееедам ... Знаеш ли, помислих, че ако са с хубаво качество, дори и да не са оригинални, бих си поръчала. Все пак нормалните кожени обувки по магазините пак гонят подобни цени  newsm78

# 23
  • Мнения: 21
Ето един сайт с реплики http://shoes-replica.com/index.php

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ох, сън не съм спала за тези обувки Simple Smile Как ще спя още една седмица - не знам:) Ако всичко мине добре, ще смажа пистата и ще загрея на мъжО картата. Вече е предупреден и мъжки понася съдбата си Simple Smile

  Grinning И аз даже си запаметих няколко снимчици на моделите, които ми харесват и си глеееедам ... Знаеш ли, помислих, че ако са с хубаво качество, дори и да не са оригинални, бих си поръчала. Все пак нормалните кожени обувки по магазините пак гонят подобни цени  newsm78
И аз подходих с тази мисъл.

Таблицата е много хубава и вярна. Тук вече няма тън-мън Simple Smile Не е като публикуваното в сайтовете.

Май тук е темата да искам мнение. Триумя се - кой модел е по-секси?


 

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 18:46 от Приятно ми е - Богиня!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Според мен при тези цени на оригиналите, няма смисъл да се купуват реплики.

# 26
  • Мнения: 21
Според мен при тези цени на оригиналите, няма смисъл да се купуват реплики.
Да, ако са 100% оригинали. Аз обаче се притеснявам възможно ли е да са толкова евтини.
1 чифт, които си показала е от Sex and the City и трите модела са невероятни.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 167
Според мен при тези цени на оригиналите, няма смисъл да се купуват реплики.
Да, ако са 100% оригинали. Аз обаче се притеснявам възможно ли е да са толкова евтини.

Ако са стари модели (или крадени   Laughing), възможно е... На разпродажба съм купувала какво ли не и на какви ли не цени...

Май тук е темата да искам мнение. Триумя се - кой модел е по-секси?


 


на мене най-много ми харесва първият модел  Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз първия си го заплюх още от Секса Simple Smile Тогава струваше $950. Сега е далеч по-приемлив като цена Simple Smile  Обаче малко не ми се връзва с дълга сатенена рокля /като за Оскар/ ...  newsm78 за каквато го глася. С коктейлна, както го беше съчетала Кари е най-добре. Уффф, ще има да мисля още една седмица докато дойде първият чифт.

# 29
  • Мнения: 167
Аз първия си го заплюх още от Секса Simple Smile Тогава струваше $950. Сега е далеч по-приемлив като цена Simple Smile  Обаче малко не ми се връзва с дълга сатенена рокля /като за Оскар/ ...  newsm78 за каквато го глася. С коктейлна, както го беше съчетала Кари е най-добре. Уффф, ще има да мисля още една седмица докато дойде първият чифт.

Да! Може с коктейлна рокля или (една малко по-нестандартна идея) дънки тип Викториа Бекхам със сатенен потник в същия или подобен цвят  Simple Smile ..

Общи условия

Активация на акаунт